Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Spodziewam się, że tak naprawdę to konstytucję masz tam gdzie zagląda jedynie twój konkubent.

w serduszku pod bluzeczką lila róż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, fluber napisał:

No nie dyskredytuj filmy z powodu tego, kim jest główny bohater. Forrest Gump jest głupi i co z tego???

Zenek dla mnie jest overrated , trochę złapał hype przez Grosickiego . Bayer Full i Boys są lepsi 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, fluber napisał:

Czym innym jest film, który opowiada o niesamowitej karierze prostego chłopaka z Podlasia. 

Gdy kilka lat temu powstawał film "Disco Polo" z Ogrodnikiem w roli głównej , miałem nadzieję, na dobry film pokazujący jak rodziła się scena disco polo w Polsce, bo to fajny materiał o części historii transformacji w Polsce. NIestety tamten film to był pastisz na poziomie dzisiejszego Vegi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, fluber napisał:

Czym innym jest wątpliwa klasa artystyczna Martyniuka

Czym innym jest nachalne promowanie przez TVP discopolo

Czym innym jest film, który opowiada o niesamowitej karierze prostego chłopaka z Podlasia. 

No nie dyskredytuj filmy z powodu tego, kim jest główny bohater. Forrest Gump jest głupi i co z tego???

Dla mnie już sam pomysł zrobienia filmu o tym człowieku jest śmieszny, a został zrobiony tylko dlatego, że Kurski kocha Disco Polo. I tu jest pies pogrzebany. To nie jest film, który miałby pokazać widzom wielkiego artystę (choć TVP na takiego go kreuje), tylko to jest produkcja Kurskiego, psychofana chałturnika z Podlasia. Śmieszna laurka, ewentualnie miłosny list. A oceny krytyków między 4-5 mówią tyle, że to słabe kino.

Co będzie następne? Film o imprezie sylwestrowej w Zakopanem? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, DeltaCenter napisał:

Kurski promuje Zenka, bo Zenek to gwarant wysokiej oglądalności, a o to chyba w tym biznesie chodzi.

media publiczne mają obowiązki misyjne, a nie komercyjne albo biznesowe

a TVP promuje disco polo i jego króla, by w świadomości widowni tej muzyki połączyć ją z przekazem partyjnym mediów publicznych i zdobyć głosy wyborcze dla PIS

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, eF. napisał:

To nie jest film, który miałby pokazać widzom wielkiego artystę

Ale ten film nie jest o wielkim artyście, tylko o zwykłym chłopaku z Podlasia:) Nikt w tym filmie go na wielkiego artystę nie kreuje, nawet jeżeli robi to TVP przed Sylwestrem w Zakopanem:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, quevas napisał:

Dlatego w mediach publicznych nie ma reklam co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, quevas napisał:

a TVP promuje disco polo i jego króla, by w świadomości widowni tej muzyki połączyć ją z przekazem partyjnym mediów publicznych i zdobyć głosy wyborcze dla PIS

TVP z Teatrem, Koncertem Życzeń, a potem PO z PSL-em będzie musiał klepać kolejną ustawę o dofinansowaniu TVP. :D

11 minut temu, eF. napisał:

. A oceny krytyków między 4-5 mówią tyle, że to słabe kino.

Adamski używa sześciostopniowej skali akurat :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, quevas napisał:

Ja wiem, że kiedyś były lepsze utwory w tej misyjnej telewizji:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zenek-juz-w-kinach-tomasz-raczek-nie-bedzie-sukcesu-frekwencyjnego-opinie

Po tych recenzjach nie czuje się zachęcony z tego powodu:

Cytat

Można było na tle kariery Zenka pokazać fenomen muzyki disco polo w Polsce lub przemiany transformacyjne w naszym kraju. To wszystko jest gdzieś w filmie Jana Hryniaka obecne, ale na piątym, słabo dostrzeganym planie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Koelner napisał:

Zenek dla mnie jest overrated , trochę złapał hype przez Grosickiego . Bayer Full i Boys są lepsi 

Dokladnie. Marcin Miller to prawdziwy krol DP, tak ze 3 tiery wyzej od Zenka. Bylem na kilku koncertach w zyciu (z duzym przekrojem gatunkowym) i Miller to zdecydowany GOAT koncertowy (Zenek na koncertach to playbackowe dno tbh*)

* ale wiadomo, ze ma kilka zajebistych klasykow ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Koelner napisał:

Ostatnio jak Lewandowski zaczął śpiewać Ich Troje, to się okazało, że ich muzyka nie umarła, bo wszyscy wciąż znają te szlagiery.

I trudno się dziwić, bo robili na prawdę dobrą muzykę, a kilka jest utworów jest znakomitych i tylko nabrało mocy z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Ostatnio jak Lewandowski zaczął śpiewać Ich Troje, to się okazało, że ich muzyka nie umarła, bo wszyscy wciąż znają te szlagiery.

I Ronnie Ferrari to chyba jego dzieło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, eF. napisał:

@DeltaCenter

Są też tacy, którzy nabijają ocenę dając dziesiątki, whateva. Mamy tylu ciekawych artystów, że akurat film o chałturniku z Podlasia jest trochę niesmaczny. Szczególnie, że promuje go głównie Kurski, który jest fanem tejże muzyki, i za wszelką cenę robi z niego wielką gwiazdę zapraszając Martyniuka gdzie się da. Niby o gustach się nie dyskutuje, ale skwituje to tak - jaki kraj taki Johnny Cash. :)

Ej ja wiem, że Polska to jest kraj samych wybitnych ludzi w którym nikt nie słucha disco polo ale jednak jak tak przeglądałem kanały muzyczne w tv ostatnio  to na połowie właśnie taka muzyka leciała. Z tego co słyszę i czytam to koncerty z tą muzyką też cieszą się powodzeniem I jak tak sobie patrzę to w innych krajach też mają swoją przaśną muzykę i jakoś nie ma z tym problemu. To trochę tak jakby się śmiać z country.

Reasumując chodzi mi o to, że ja rozumiem czemu ktoś robi komercyjny film o czymś co się dobrze sprzedaje zamiast robić paradokument o Buldogu czy Akurat. I nie rozumiem jak można mieć tak zaburzoną percepcję świata, żeby nie dostrzec, że sprzedaje się nie to co jest szczytem intelektualnego wyrafinowania a to co jest proste i łatwe. 

Tak BTW 

Na Polsacie właśnie interwencja extra o tym jak rolnik walczy z myśliwymi bo nie odstrzeliwują tylu dzików ile trzeba :) Procesuje się z nimi o 500 tys odszkodowania. 

Gdzie są ekolodzy się pytam, no gdzie !! Powinni zapłacić za myśliwych. Przed lufami to potrafią biegać a  już w nocy z dzikami rozmawiać i przekonać je aby pól nie ryły to nie chcą. Ciekawe czemu ? :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę bekowe, że o wyższej kulturze mówi osoba, która nazywa nieznajomą sobie kobietę kurwą tylko dlatego, że spotyka się z kimś, kogo ona nie lubi.

To ja już wolę fanów Disco Polo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sebastian

Seba, wyraziłem tylko swoje zdanie. Nie musisz mi tłumaczyć co się sprzedaje, bo to doskonale widać.

Po prostu nie bawi mnie Disco Polo, za to męczy nachalna promocja, ot tyle.  <bezradny>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, eF. napisał:

@Sebastian

Seba, wyraziłem tylko swoje zdanie. Nie musisz mi tłumaczyć co się sprzedaje, bo to doskonale widać.

Po prostu nie bawi mnie Disco Polo, za to męczy nachalna promocja, ot tyle.  <bezradny>

Rozumiem, ale wiesz tak naprawdę dużą kasę zarabiają Ci którzy potrafią - jak to mówi mój znajomy "wpierdzielać trawę" Są restauracje z 5 gwiazdkami Michelin ale ich właściciele mogą tylko marzyć o ilości klientów i kasie jaką ma McDonald. Nie ma się więc co dziwić. Jedni celują w 1% mających kubki smakowe drudzy w całą resztę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Sebastian napisał:

Rozumiem, ale wiesz tak naprawdę dużą kasę zarabiają Ci którzy potrafią - jak to mówi mój znajomy "wpierdzielać trawę" Są restauracje z 5 gwiazdkami Michelin ale ich właściciele mogą tylko marzyć o ilości klientów i kasie jaką ma McDonald. Nie ma się więc co dziwić. Jedni celują w 1% mających kubki smakowe drudzy w całą resztę :)

Seba, czego słuchasz? Co wcinasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Sebastian napisał:

Są restauracje z 5 gwiazdkami Michelin ale ich właściciele mogą tylko marzyć ...

Obie części zdania bardzo mocne. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, julekstep napisał:

Seba, czego słuchasz? Co wcinasz?

Ze słuchaniem to bardzo różnie. W zasadzie jestem nieokreślony. Nie mam gatunku który bym przedkładał nad inne. Natomiast mam tak, że w zasadzie ponad polski rap to przedkładam nawet słuchanie deski klozetowej po bardzo ostrej imprezie. Disco polo też nie słucham - ale jak popularne było Ich Troje to słuchałem zanim Polska pokochała :) Płytę (nagraną na kompie oczywiście) do baru nosiłem co by puszczali :) 

Co do muzy to mówię od sasa do lasa. Zazwyczaj kilka piosenek danego wykonawcy/zespołu. Jak mi nie wpadnie w ucho to szkoda mi czasu. Ale jest to i rock i pop. I techno i alternatywa.  Soul czy reggaeton. Nawet country  - mam już muzę na wesele córki - o to 

będę przy tym z nią tańczył i spoglądał z byka na pana młodego żeby skur... wiedział gdzie jego miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.