Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Koelner napisał:

to jak spełniłeś swoją misję i poznałeś kolegów przez internet to po co nadal piszesz?

Może jeszcze kogoś poznam? Są jakieś limity na to, czy po prostu nie zdawałeś sobie sprawy, że w przeciwieństwie do Ciebie można mieć więcej niż jednego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, RappaR napisał:

Bardziej niż Tobie

idealny konfident 

Teraz, RappaR napisał:

Może jeszcze kogoś poznam? Są jakieś limity na to, czy po prostu nie zdawałeś sobie sprawy, że w przeciwieństwie do Ciebie można mieć więcej niż jednego?

powodzenia. skąd wiesz że mam jednego ? jak to szło „znowu się nie znasz” 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Koelner napisał:

idealny konfident 

Są ludzie, którzy gdyby mnie tak nazwali, przejąłbym się tym i zastanowił nad sobą.

Ty do nich na pewno nie należysz.

powodzenia. skąd wiesz że mam jednego ? jak to szło „znowu się nie znasz” 

Zgadywałem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, quevas napisał:

oraz biskupów

A to nowa szefowa jego kampanii , jak wieść niesie : definicję wolności zaczerpnęła z zakurzonego egzemplarza notatnika agitatora

Widać panikę na pokładzie, żaden ważniak w PIS nie chce wziąć osobistej odpowiedzialności za klęskę Dudy w maju, wystawili więc jakąś przypadkową kobiecinę, niczym policja dzierlatkę na wabia w parku obleganym przez perwertów :

Duda2020-960x640.jpg

takie podejście do wolności jest zbieżne (jedynie zamiast "państwo" wstaw sobie "mniejszość" itp.) z pochwalaną przez ciebie lewicą (czy to pod szyldem "razem", czy zachodnią), więc akurat tu powinieneś im przyklasnąć.

15 godzin temu, blackmagic napisał:

Ojp...

Szkoda ze jeszcse zachodzacego slonca nie było w tle... jak ten pad ma przegrać 

@Cardi

to manipulacja, konferencja była dłuższa, a podczas momentu ciszy zadawano pytanie, którego mikrofon nie wychwycił 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, RappaR napisał:
Ty do nich na pewno nie należysz.

„pochlebia mi to , nie chciałbym należeć do tej grupy...” na mało Cię stać

7 minut temu, RappaR napisał:
Zgadywałem?

„znowu Ci się nie udało , masz dwucyfrowe IQ , jesteś tchórzem” kopiuj wklej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

„pochlebia mi to , nie chciałbym należeć do tej grupy...” na mało Cię stać

„znowu Ci się nie udało , masz dwucyfrowe IQ , jesteś tchórzem” kopiuj wklej 

A co więcej jest do dodania? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, RappaR napisał:

A co więcej jest do dodania? 

wróć do pytania odnośnie wypowiadania się na forum .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Koelner napisał:

wróć do pytania odnośnie wypowiadania się na forum .

To odpisałem czemu. Są na tym forum osoby, które dzięki niemu poznałem i jestem wdzięczny. Jest też paru jak polskignom, fluber, darkonzs czy julekstep, którzy poszerzyli moją wiedzę. I są tacy jak Ty, Vasquez czy Josephnba z których sobie cisnę bekę. Naprawdę tak trudno to zrozumieć? Ja naprawdę nie próbuje żadnego z Was do niczego przekonać, wasze zachowania mnie po prostu bawią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
19 minut temu, RappaR napisał:

To odpisałem czemu. Są na tym forum osoby, które dzięki niemu poznałem i jestem wdzięczny. Jest też paru jak polskignom, fluber, darkonzs czy julekstep, którzy poszerzyli moją wiedzę. I są tacy jak Ty, Vasquez czy Josephnba z których sobie cisnę bekę. Naprawdę tak trudno to zrozumieć? Ja naprawdę nie próbuje żadnego z Was do niczego przekonać, wasze zachowania mnie po prostu bawią.

traktujesz forum jako narzędzie do poszukiwania znajomych , poszerzania wiedzy , czyli tam masz braki w życiu prywatnym . szkoda mi Ciebie . A o daruj sobie że to dla Ciebie pochlebstwo i czy tam czegoś znowu nie rozumiem :)

Edytowane przez Koelner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
33 minuty temu, Koelner napisał:

traktujesz forum jako narzędzie do poszukiwania znajomych , poszerzania wiedzy , czyli tam masz braki w życiu prywatnym . szkoda mi Ciebie . A o daruj sobie że to dla Ciebie pochlebstwo i czy tam czegoś znowu nie rozumiem :)

Jak Tobie szkoda mnie, to czemu mnie obrażasz? Jak obraża tych, którymi gardzę, tym, którym okazuję współczucie, pomagam

Edytowane przez RappaR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, RappaR napisał:

Jak Tobie szkoda mnie, to czemu mnie obrażasz? Jak obraża tych, którymi gardzę, tym, którym okazuję współczucie, pomagam

Gdzie Cię obraziłem ? bardziej „ cisnę bekę  i bawię się Twoim zachowaniem” gardzisz ludźmi ? lekarz czy tam przyszły lekarz? bardzo nieładnie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Koelner napisał:

Gdzie Cię obraziłem ? bardziej „ cisnę bekę  i bawię się Twoim zachowaniem” gardzisz ludźmi ? lekarz czy tam przyszły lekarz? bardzo nieładnie 

W UK lekarz ma prawo do odmowy leczenia homofoba czy rasisty, podobnie w Polsce lekarz ma prawo śmiać się z patusów bijących ludzi w 20 osób czy wyzywających nieznajome kobiet od kurew.

Edytowane przez RappaR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, ely3 napisał:

Czyli przyznajesz że Twoja pierwotna teza że wpływy z abonamentu nie pokrywają nawet działalności ośrodków regionalnych była błędna?

Tak przyznaję. 

Co nie zmienia faktu, że wskazane przeze mnie liczby świadczą o tym, że wpłaty abonamentowe realnie nie pokrywają nawet zapotrzebowania ośrodków peryferyjnych i kanałów tematycznych. To po prostu za mało pieniędzy jest. W ogóle jak widzę ile osób płaci abonament to dochodzę do wniosku, że Polacy nie mogą mieć żadnych roszczeń wobec tego co TVP emituje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, RappaR napisał:

W UK lekarz ma prawo do odmowy leczenia homofoba czy rasisty, podobnie w Polsce lekarz ma prawo śmiać się z patusów bijących ludzi w 20 osób czy wyzywających nieznajome kobiet od kurew.

a gardzenie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Koelner napisał:

a gardzenie ?

Wolność uczuć i myśli także jest nam dana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, RappaR napisał:

Wolność uczuć i myśli także jest nam dana. 

rozumiem , że gardzisz sobą ponieważ nie bezpośrednio ale nazwałeś nienarodzoną siostrę cardiego kurwą ale dla mnie jako pacjenta czy klienta lekarza myśl że ta osoba może kimkolwiek gardzić jest smutne . widocznie ta osoba nie jest z powołania . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Koelner napisał:

rozumiem , że gardzisz sobą ponieważ nie bezpośrednio ale nazwałeś nienarodzoną siostrę cardiego kurwą ale dla mnie jako pacjenta czy klienta lekarza myśl że ta osoba może kimkolwiek gardzić jest smutne . widocznie ta osoba nie jest z powołania . 

To zmień kraj, bo nie spotkałem w Polsce lekarza, który kimś nie gardzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moglibyście już przestać ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Sebastian napisał:

Moglibyście już przestać ? 

W sumie mógłbym. To nie jest jakaś świetna rozrywka, raczej zabijać czasu od czasu. 

Z mojej strony na razie EOT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.