Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, quevas napisał:

 

żeby się tego dowiedzieć - musiałeś wyjechać z kraju

a ja, żeby dowiedzieć się tego samego , nie musiałem nawet wstać z krzesła

Niektórzy odkrywają i tworzą nowe rzeczy, innym zostaje tylko dowiadywanie się od tych pierwszych i kopiowanie ich idei. 

Taki już jest ten świat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
Godzinę temu, josephnba napisał:

Co takiego robi Polska że działaniami wyprzedza nawet WHO? Tak chwali się długopis i nie bardzo wiem czym?

"Nie wykorzystujmy koranowirusa do walki politycznej" mówi człowiek chwalący r,ad za walkę z wirusem 🤣

 

Eeee... "Polskie władze realizują działania wyprzedzające WHO" oznacza, że Polska realizuje działania prewencyjne zalecane przez WHO.

 

Swoją drogą, spodziewałem się odrobinę intensywniejszych kroków. Ale skoro to i tak "stan wojenny +", to widocznie takiej możliwości nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebataryFan

Hmmm tak się składa że mam syna w szpitalu i poza środkami do dezynfekcji rąk niczego nie zauważyłem. Ludzie wchodzą i wychodzą jak chcą, odwiedziny nie są zakazane czy choćby ograniczane

A już na pewno nie jest tak że Polska wyprzedza działaniami WHO 

Nie krytykuję rządu co już pisałem wcześniej ale mam bekę z dlugopisa że chwali się czymś na co nikt, kompletnie nikt nie ma wpływu i jednocześnie apeluje do opozycji żeby nie grała wirusem

On od tego wiecznego kłamania tak spuchł?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, quevas napisał:

taki np. PIS stworzył nową definicję Konstytucji RP : świstek papieru, który zawadza w drodze do władzy i koryta, więc należy go zdeptać, a potem podrzeć i spalić oraz ponownie zdeptać

Jako fanatyk konstytucji na pewno nam wszystkim wyjaśnisz co oznacza dokładnie art. 2 tejże? Potrafisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2020 o 14:34, darkonza napisał:

No niestety tak właśnie robi się gospodarcze cuda. Sztuczkami, Hitler wekslami MEFO, mój ulubiony cud bonami z ujemnym oprocentowaniem w Worgl:

https://piewca.pl/2018/06/18/cud-w-miescie-worgl/

Od samej pracowitosci bez sztuczek rosnie tylko garb np. ludziom w bangladeszu

Hitler musiał iść na wojnę z powodu tych sztuczek . Sztuczki są jak narkotyk ,500 plus napędziło konsumpcję ale „zjazd” jest powoli odczuwalny , jak będziemy na odwyku to będziemy potrzebowali rządu który zaciśnie pasa. Wzrost nie wynika z żadnych sztuczek .

 

A8D0CE04-D861-45AD-861D-13A3357F1180.jpeg

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
Godzinę temu, Koelner napisał:

jak będziemy na odwyku to będziemy potrzebowali rządu który zaciśnie pasa.

Rozumiem, że proponujesz rząd, który ma udokumentowane sukcesy w zaciskaniu naszego pasa, przy jednoczesnym luzowaniu własnego?

A twarzą tego nowego tworu, ma być ten nieszczery/cwany uśmiech i nieskładna paplanina?

Cytując Izbę sanitarną "sprzedawała Pani skarpety na targu w Wuhan?" ??? Eeee..no..

To kwarantanna do wyborów.

Osobiście nic do nich nie mam, ale jak 90% Europy pisze, że ten nasz cudotwórca to zwykły śmierdzący leń, to mi osobiście trochę wstyd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, josephnba napisał:

Dobrze wiedzieć że rodzice cię nie szanują, gardzą tobą i pomiatają ma każdym kroku

W sumie to nawet mi teraz ciebie trochę szkoda

 

Wjazd na rodzinę, kolejne typowe zachowanie łysych patusów.

Ale by to zrozumieć, trzeba mieć cos wyżej niż 3 z matmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał:

Wjazd na rodzinę, kolejne typowe zachowanie łysych patusów.

Ale by to zrozumieć, trzeba mieć cos wyżej niż 3 z matmy

Pomiatanie ludźmi

Kolejny przykład reakcji krzywdzonego dziecka 

Nie martw się, jesteśmy z tobą 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ależ to górnolotne, czepiać się braku litery "w" między słowami

No cóż, na więcej widać nie stać wykształconej ofiary przemocy psychicznej

 

Najgorsze że nawet do mamusi nie można polecieć popłakać bo zwyzywa od ciot albo innych frajerów 

Współczuję dzieciństwa 

Moje choć "patologiczne" było przynajmniej pełne miłości i domowego ciepła 

Z drugiej strony, rozumiem też dlaczego szczęśliwe dzieciństwo to dla ciebie patologia, dla kogoś kto wyrósł w otoczeniu gardzących nim ludzi, każdy przejaw miłości to pAtologia 

Smutne...

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Wow ależ to górnolotne, czepiać się braku litery "w" między słowami

No cóż, na więcej widać nie stać wykształconej ofiary przemocy psychicznej

 

Najgorsze że nawet do mamusi nie można polecieć popłakać bo zwyzywał od ciot albo innych frajerów 

Współczuję dzieciństwa 

Moje choć patologiczne było przynajmniej pełne miłości i domowego ciepła 

 

To rodzicom musi być przykro, że mimo włożonego wysiłku, ciepła i miłości, jako dorosły człowiek jesteś tylko agresywnym bandytą

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

To rodzicom musi być przykro, że mimo włożonego wysiłku, ciepła i miłości, jako dorosły człowiek jesteś tylko agresywnym bandytą

Być może 

Moi przynajmniej wspierają mnie pomimo potknięć, twoi najwyraźniej nawet tego nie potrafili stad efekt w postaci zgorzkniałego, zagubionego chłopca który żyje jedynie potrzebą udowadniania (sobie) swojej "wyższości" nad innymi wypominając coś, co ktoś zrobił 20 lat wcześniej

Widać taki los krzywdzonych chłopców żyjących w świecie bez miłości

Oby ktoś cię kiedyś pokochał tak jak mnie moi rodzice

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał:

To rodzicom musi być przykro, że mimo włożonego wysiłku, ciepła i miłości, jako dorosły człowiek jesteś tylko agresywnym bandytą

jeśli mierzylibyśmy poziom agresji to jesteś tutaj faworytem , próbując ubliżać innym bardzo dużo napisałeś już o sobie . przykre ale dystans i luz charakteryzuje ludzi inteligentnych oraz szczęśliwych a Ty jak każdy głupek jesteś jeszcze gorszy ponieważ z dyplomem czyli pretensjami . idąc Twoja zdolnością korzystania z Wikipedii to drugie zdanie jest całkowicie odzwierciedleniem na tym forum Twojej kariery, chociaż nie zapominaj o pierwszym . beka z Ciebie , fluber julek dajcie mu się samemu wypowiedzieć :)

AB3A54BE-5F13-4CD9-9762-8036A4DD5FA9.jpeg

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

jeśli mierzylibyśmy poziom agresji to jesteś tutaj faworytem , próbując ubliżać innym bardzo dużo napisałeś już o sobie . przykre ale dystans i luz charakteryzuje ludzi inteligentnych oraz szczęśliwych a Ty jak każdy głupek jesteś jeszcze gorszy ponieważ z dyplomem czyli pretensjami . idąc Twoja zdolnością korzystania z Wikipedii to drugie zdanie jest całkowicie odzwierciedleniem na tym forum Twojej kariery, chociaż nie zapominaj o pierwszym . beka z Ciebie , fluber julek dajcie mu się samemu wypowiedzieć :)

 

Nie muszę się sam wypowiadać, sam to za mnie zrobiłeś.

A jak chcesz mierzyć poziom agresji, to się spytaj jakiś innych ludzi, co jest większym poziomem agresji - nazwać kogoś debilem czy nazwać czyjąś dziewczynę kurwę. Ogółem jako podsumowanie Ciebie wystarczy mi:

AB3A54BE-5F13-4CD9-9762-8036A4DD5FA9.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.