Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Koelner napisał:
3 godziny temu, RappaR napisał:

 

typowy człowiek pobierający zasiłek , dostanie hajs w piątek przez weekend jest mu dobrze ( rządy PiS) i ma wyjebane jak będzie wyglądał poniedziałek 

Dobrze siebie opisałeś, tak Ciebie sobie wyobraziłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Koelner napisał:

musisz mieć naprawdę ciężko w życiu będąc bez przerwy w błędzie 

Za to Twoje wyobrażenie o ludziach pobierających zasiłki jest na pewno prawdziwe.. 

Twój problem polega na tym, że nazbyt emocjonalnie podchodzisz do PiSu i chłopaków, którzy tutaj go popierają. Przypisujesz im złe intencje i nienawiść, którą to właśnie Ty tutaj prezentujesz. Dodatkowo wykazujesz się pogardą dla ludzi, którym dzięki reformom PiSu, żyje się po prostu lepiej. Ja też nie ze wszystkiego co robi PiS jestem zadowolony - właściwie uważam, że od roku  to jest błąd za błędem, ale doceniam 500+, które naprawdę wielu ludziom pomogło a przy okazji przesunęło w kierunku równowagi ciężar utrzymania systemu emerytalnego. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

 

Twój problem polega na tym, że nazbyt emocjonalnie podchodzisz do PiSu i chłopaków, którzy tutaj go popierają. Przypisujesz im złe intencje i nienawiść, którą to właśnie Ty tutaj prezentujesz. Dodatkowo wykazujesz się pogardą dla ludzi, którym dzięki reformom PiSu, żyje się po prostu lepiej. Ja też nie ze wszystkiego co robi PiS jestem zadowolony - właściwie uważam, że od roku  to jest błąd za błędem, ale doceniam 500+, które naprawdę wielu ludziom pomogło a przy okazji przesunęło w kierunku równowagi ciężar utrzymania systemu emerytalnego. 

 

 

nie pogardzam ludźmi , którym żyje się lepiej za PiSu . nikogo nie przekonam ani nie douczę , że 500 plus nie wzięło się z kosmosu tylko znalazło się w budżecie ponieważ wypracowaliśmy to przez poprzednie lata . nie mogę zrozumieć ignorantów którzy bardziej cenią nie tych co siali tylko tych którzy zbierali i rozdali . moim zdaniem oraz wielu osób nie byliśmy na etapie aby żarzyć narkotyku w postaci socjalu tylko powinniśmy nadal inwestować np w infrastrukturę gdzie jest jeszcze wiele do zrobienia . za PiSu siadły totalnie inwestycje , mamy oznaki recesji a ludzie w różowych okularach nadal uważają że PiS jest ok . totalna paranoja i dramat totalnej opozycji która politycznie wydaje się tragiczna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

nie pogardzam ludźmi , którym żyje się lepiej za PiSu . nikogo nie przekonam ani nie douczę , że 500 plus nie wzięło się z kosmosu tylko znalazło się w budżecie ponieważ wypracowaliśmy to przez poprzednie lata . nie mogę zrozumieć ignorantów którzy bardziej cenią nie tych co siali tylko tych którzy zbierali i rozdali . moim zdaniem oraz wielu osób nie byliśmy na etapie aby żarzyć narkotyku w postaci socjalu tylko powinniśmy nadal inwestować np w infrastrukturę gdzie jest jeszcze wiele do zrobienia . za PiSu siadły totalnie inwestycje , mamy oznaki recesji a ludzie w różowych okularach nadal uważają że PiS jest ok . totalna paranoja i dramat totalnej opozycji która politycznie wydaje się tragiczna 

500+ wzieło się z pożyczek zagranicznych zaciągniętych przez rząd PiSu. Z tym, że okazało się, że wzrost PKB pozwala nam na tym zarabiać. PO miało swój czas i nie zaryzykowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

musisz mieć naprawdę ciężko w życiu będąc bez przerwy w błędzie 

Twoja opinia i jak każda Twoja opinia jest gówno warta.

29 minut temu, Sebastian napisał:

500+ wzieło się z pożyczek zagranicznych zaciągniętych przez rząd PiSu. Z tym, że okazało się, że wzrost PKB pozwala nam na tym zarabiać. PO miało swój czas i nie zaryzykowało. 

Lol. Sprawdź się. Zadłużenie zagraniczne znacznie spadło za PiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
44 minuty temu, Koelner napisał:

nie pogardzam ludźmi , którym żyje się lepiej za PiSu . nikogo nie przekonam ani nie douczę , że 500 plus nie wzięło się z kosmosu tylko znalazło się w budżecie ponieważ wypracowaliśmy to przez poprzednie lata . nie mogę zrozumieć ignorantów którzy bardziej cenią nie tych co siali tylko tych którzy zbierali i rozdali .

Dlaczego więc zatykałeś dziurę w budżecie OFE (aby nie przekroczyć dopuszczalnych progów), skoro tak Ci dobrze szło sianie? Nie miało ochoty kiełkować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RappaR napisał:

Twoja opinia i jak każda Twoja opinia jest gówno warta.

mogłeś sobie darować przyznanie się do zamiłowania koprofilią 

10 minut temu, StaryFan napisał:

Dlaczego więc zatykałeś dziurę w budżecie OFE (aby nie przekroczyć dopuszczalnych progów), skoro tak Ci dobrze szło sianie? Nie miało ochoty kiełkować?

co za różnica ? zrobili że zaczęło kiełkować a co robi teraz PiS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

nie pogardzam ludźmi , którym żyje się lepiej za PiSu . nikogo nie przekonam ani nie douczę , że 500 plus nie wzięło się z kosmosu tylko znalazło się w budżecie ponieważ wypracowaliśmy to przez poprzednie lata

Skoro dług publiczny teraz jest niższy niz w 2015:

poland-government-debt-to-gdp.png?s=pold

To znaczy ze nic nie było wypracowane, a PIS płaci 500+ ,13 emeryturę i jeszcze obniża zadłużenie:

https://wgospodarce.pl/informacje/73021-dlug-publiczny-coraz-mniejszy-docelowo-w-2023-r-379-proc-vs-pkb

p.s. Nie wiem co wam tu sie stało ze tak coraz ostrzej jedziecie 😕

Godzinę temu, Sebastian napisał:

500+ wzieło się z pożyczek zagranicznych zaciągniętych przez rząd PiSu.

500+ wzięło sie ze wzrostu dochodów podatkowych rosnacych dzieki uszczelnieniu podatków oraz dzięki przyśpieszeniu konsumpcji

1920x810

W tegorocznym budzecie zaplanowano dochody w wysokosci około 430mld pln co oznacza wzrost dochodów o 140mld w ciągu 5 lat.

W latach 2009-2014 (poprzednie 5 lat) dochody wzrosły moze o 10mld.

I dlatego wcześnej nie było na nic kasy, a teraz jest kasa na wszystko (choć nie zawsze jest dzielona jak powinna moim zdaniem) i jeszcze zadłużenie w relacji do PKB spada.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan

@Cardi

Jak tam wypadł Korwin, w tej rewolucyjnej przemowie o polepszaniu materiału genetycznego, za pomocą SARS 2?

Z tą retoryką, to ma lekki poślizg, tak mniej więcej 81 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, darkonza napisał:

Skoro dług publiczny teraz jest niższy niz w 2015:

poland-government-debt-to-gdp.png?s=pold

To znaczy ze nic nie było wypracowane, a PIS płaci 500+ ,13 emeryturę i jeszcze obniża zadłużenie:

https://wgospodarce.pl/informacje/73021-dlug-publiczny-coraz-mniejszy-docelowo-w-2023-r-379-proc-vs-pkb

p.s. Nie wiem co wam tu sie stało ze tak coraz ostrzej jedziecie 😕

500+ wzięło sie ze wzrostu dochodów podatkowych rosnacych dzieki uszczelnieniu podatków oraz dzięki przyśpieszeniu konsumpcji

1920x810

W tegorocznym budzecie zaplanowano dochody w wysokosci około 430mld pln co oznacza wzrost dochodów o 140mld w ciągu 5 lat.

W latach 2009-2014 (poprzednie 5 lat) dochody wzrosły moze o 10mld.

I dlatego wcześnej nie było na nic kasy, a teraz jest kasa na wszystko (choć nie zawsze jest dzielona jak powinna moim zdaniem) i jeszcze zadłużenie w relacji do PKB spada.

Mylisz się. To 500+ przyczyniło się do zwiększonej konsumpcji. Najpierw PiS kasę pożyczył. 

I ja nie piszę, że to jest coś złego bo tak samo firmy działają. Inwestują pożyczone pieniądze i na tym zarabiają wtłaczając je w swój system dzięki czemu rośnie efektywność całości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, darkonza napisał:

Skoro dług publiczny teraz jest niższy niz w 2015:

poland-government-debt-to-gdp.png?s=pold

To znaczy ze nic nie było wypracowane, a PIS płaci 500+ ,13 emeryturę i jeszcze obniża zadłużenie:

https://wgospodarce.pl/informacje/73021-dlug-publiczny-coraz-mniejszy-docelowo-w-2023-r-379-proc-vs-pkb

p.s. Nie wiem co wam tu sie stało ze tak coraz ostrzej jedziecie 😕

500+ wzięło sie ze wzrostu dochodów podatkowych rosnacych dzieki uszczelnieniu podatków oraz dzięki przyśpieszeniu konsumpcji

1920x810

W tegorocznym budzecie zaplanowano dochody w wysokosci około 430mld pln co oznacza wzrost dochodów o 140mld w ciągu 5 lat.

W latach 2009-2014 (poprzednie 5 lat) dochody wzrosły moze o 10mld.

I dlatego wcześnej nie było na nic kasy, a teraz jest kasa na wszystko (choć nie zawsze jest dzielona jak powinna moim zdaniem) i jeszcze zadłużenie w relacji do PKB spada.

ok , wykończenie mieszkania trwa od 3-6 miesięcy , budowa domu z rok ale PiS za pomocą administracyjnej sztuczki zrobił cud gospodarczy ad hoc ? mamy niskie mniemanie ,jeśli w to wierzymy :) https://m.bankier.pl/wiadomosc/Polski-dlug-najdrozszy-w-historii-7829172.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, RappaR napisał:

Taki to poziom, czyta nagłówki, ale na artykuł już za głupi, ale bym chciał by na nowo powstało Wolne Miasto Gdańsk, jeszcze tylko na około mur wybudować

jak na trepa dużo się uczysz

4 minuty temu, fluber napisał:

Ida na fajniejsze specjalizacje po prostu

daj mu się wypowiedzieć , to już prawie miłość platoniczna , nie mów tego niby żonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, StaryFan napisał:

@Cardi

Jak tam wypadł Korwin, w tej rewolucyjnej przemowie o polepszaniu materiału genetycznego, za pomocą SARS 2?

Z tą retoryką, to ma lekki poślizg, tak mniej więcej 81 lat.

Stary nie wiem o czym mówisz, ale pytaj Korwina, ja tu Rejtanował za Korwinem jak fluber za Vateuszem nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.