Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, fluber napisał:

No ferduś kiepski jak nic, wszyscy dookola durni tylko nie on:)

nie będę Cię osadzał po tym co oglądasz :)

53 minuty temu, StaryFan napisał:

Czyli bogaty ale złodziej, to już nie jest czereśniak i cebulak? Cały PSL i.... niezrzeszony PSL dokładnie tak myśli.

złodziej ? napisałem czym kieruje się tutejszy elektorat , przykre 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

głosują przeciwko osobom takimi jak Ty 

Nom. W sumie niezla zasada. Kiedy szpece pokroju vasqueza, Artlana czy Koelnera mowia A to jest bardzo duza szansa ze zrobienie B bedzie wlasciwym wyborem.

Dzieki za tipa!

2 godziny temu, quevas napisał:

nie zdziwię się,  gdy w finale tej zabawy okaże się, że te sakramenckie psuje jechały na drukowanej kasie i monstrualnych kredytach z zachodnich banków, które spłacać będą jeszcze prapraprawnuki zachwyconych "suwerenów"

Po latach udzielania sie w temacie politycznym vasquie jest juz blisko odkrycia pojecia dlugu publicznego.

Damn!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2020 o 17:16, quevas napisał:

wszelako, na biednego nie trafiło : zanim sfiksował zdążył przekręcić pół melona

Nie przekręcił, ale zarobił pracując jako lekarz. Wiem, nienawidzisz takich ludzi - wykształconych, pracujących

17 godzin temu, StaryFan napisał:
18 godzin temu, quevas napisał:

 

Wiesz, przed rozbiorami Polska była krajem dużym, bogatym, stabilnym i ludnym. W czym zatem istniał problem.

No. Jakieś 200 lat przed nimi faktycznie tak było

16 godzin temu, Koelner napisał:

tutejszy elektorat PiSu przyznał , że kieruje się głosowaniem dlatego ponieważ hajs i praworządność nie są najważniejsze oraz głosują przeciwko osobom takimi jak Ty , czyli typowe cebulactwo biedny ale dumny

Wypraszamy sobie, dla mnie kwestie hajsu są bardzo istotne i za PiSu są najlepsze zarobki w historii, nawet kłamać nie potrafisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2020 o 08:31, RappaR napisał:

Generalnie w życiu nie liczy się tylko hajs i praworządność.

 

 

20 minut temu, RappaR napisał:

Wypraszamy sobie, dla mnie kwestie hajsu są bardzo istotne i za PiSu są najlepsze zarobki w historii, nawet kłamać nie potrafisz...

w jakiej historii ? jeszcze przypisz im zasługi . https://m.bankier.pl/wiadomosc/Przekop-Mierzei-Rozstrzygniecie-ws-decyzji-srodowiskowej-odroczone-po-raz-szosty-7829643.html kolejny projekt w plecy. czy oprócz rozdawania pieniędzy z koniunktury oni coś potrafią ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

Ten temat ma juz wystarczajaca ilosc userow robiacych za tzw 'comic relief' :)

jako lider wymaga się od Ciebie utrzymania poziomu

7 minut temu, fluber napisał:

Jak postarałeś się napisać jedno zdanie to próbuj przynajmniej być trochę zabawny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

 

w jakiej historii ? jeszcze przypisz im zasługi . https://m.bankier.pl/wiadomosc/Przekop-Mierzei-Rozstrzygniecie-ws-decyzji-srodowiskowej-odroczone-po-raz-szosty-7829643.html kolejny projekt w plecy. czy oprócz rozdawania pieniędzy z koniunktury oni coś potrafią ?

Nie tylko, nie oznacza wcale, że hajs nie jest istotny dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

Nie tylko, nie oznacza wcale, że hajs nie jest istotny dla mnie

typowy człowiek pobierający zasiłek , dostanie hajs w piątek przez weekend jest mu dobrze ( rządy PiS) i ma wyjebane jak będzie wyglądał poniedziałek 

59 minut temu, Camelus napisał:

Może to syn emerytowanej nauczycielki która za 13tą emeryturę kupi zmywarkę i zrobi remont kuchni?

(Skoro już się tak czepiamy ważnych osobistości na konwencjach)

gdzie to się odbyło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

typowy człowiek pobierający zasiłek , dostanie hajs w piątek przez weekend jest mu dobrze ( rządy PiS) i ma wyjebane jak będzie wyglądał poniedziałek 

Kim Ty jesteś, że tak pogardzasz ludźmi?:)

I skąd masz takie wyobrażenie o ludziach pobierających zasiłek? W mojej rodzinie były takie osoby i zapewniam, że nie wyglądało to tak, jak sobie wyobrażasz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał:

Kim Ty jesteś, że tak pogardzasz ludźmi?:)

nikim nie pogardzam 

20 minut temu, fluber napisał:

 

I skąd masz takie wyobrażenie o ludziach pobierających zasiłek? W mojej rodzinie były takie osoby i zapewniam, że nie wyglądało to tak, jak sobie wyobrażasz:)

jeśli Twoja rodzina tak nie robiła to szacunek . czym więcej się dowiaduje o Waszym środowisku tym bardziej Was rozumiem . może tak jak w USA i UK powstanie podział który będzie nie do przebicia ? :)

56B1A6DB-0456-4CAC-9A96-4B56BF962C3F.jpeg

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.