Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, blackmagic napisał:

Dla każdego myślącego - po to są pewne standardy aby ich przestrzegać 

Jak rozumiem CBOS jest zrzeszony i można mu ufać, choć od kilkunastu już lat słodzi w sondażach każdej ekipie rządzącej.

Dzisiejsze opublikowane wyniki sondażu w którym Duda ma 50%, a Bosak tylko 1% spełnia standardy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Jak rozumiem CBOS jest zrzeszony i można mu ufać, choć od kilkunastu już lat słodzi w sondażach każdej ekipie rządzącej.

Dzisiejsze opublikowane wyniki sondażu w którym Duda ma 50%, a Bosak tylko 1% spełnia standardy?

Nie mam podstaw zeby twierdzic ze nie spełnia. Oczywiscie badanie robipne na grupie 1000 ludzi daje duze mozliwosci bledu ale przynajmniej w teorii bylo przeprowadzone prawidlowo. Tam nie wiesz kto co i jak badal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa joli rosiek nabiera tempa

niech długopis wreszcie zabierze głos w tej sprawie, bo wybory sie zbliżają a ludzie mają w sumie prawo znać prawde

Z Petru pismani z fluberem na czele robili niezły kocioł

Albo niech dobitnie udowodnią że laska ściemnia albo niech duduś przestanie sprawe ignorować. Rizumiem ze sprawa nie jest wygodna, bo uderza w PRowy twór jakim jest kochający rodzinny uczciwy prezydent

Jednak fajna może sie okazać ta kampania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał:

o tę laske która początkowo była również przeze mnie traktowana jak jakaś nawiedzona

myslałem ze sprawa ucichnie równie szybko jak sie pojwiła, teraz sprawa nabiera nowych barw i dobrze by było dla pisu tę sprawę jakos wyjasnić

 

Ale jakich barw? Co sie wydarzylo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

sprawa joli rosiek nabiera tempa

niech długopis wreszcie zabierze głos w tej sprawie, bo wybory sie zbliżają a ludzie mają w sumie prawo znać prawde

Z Petru pismani z fluberem na czele robili niezły kocioł

Albo niech dobitnie udowodnią że laska ściemnia albo niech duduś przestanie sprawe ignorować. Rizumiem ze sprawa nie jest wygodna, bo uderza w PRowy twór jakim jest kochający rodzinny uczciwy prezydent

Jednak fajna może sie okazać ta kampania

280559_kiedy-cala-rodzina.jpg

On wrócił. Jak osoba dorosła może w takie bajki wierzyć. :D Wstyd, panie, wstyd. Skasuj ten post. 

Andrzeju - wyrzeknij się Jolki! Powiedz w końcu prawdę!

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

Czyli @josephnba przezywa filmik w ktorym jakas randomowa laska twierdzi ze od 2015 duda potajemnie jezdzi do niej na randki do tarnowa i spotyka sie z nia i jej psiapsiolmi?... 

Przeżywam mnóstwo rzeczy ale nie filmiki w yt

zwyczajnie po ludzku jestem ciekawy reakcji dudy i jego sztabu bo co by nie mówić to troche śmierdząca sprawa w kampanii, a historia dowodzi że niejeden poległ za sex aferę i to nie tylko w Polsce

najlepiej byłoby gdyby długopis wypowiedział sie i uciał wszelkie spekulacje. Powie sprawdzam i zobaczymy czy laska faktycznie odpuści tak jak powiedziała

wg mnie im dłużej pis będzie w tej sprawie milczał tym wieksze bedą sie z tego wykluwać domysły i plotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

 

zwyczajnie po ludzku jestem ciekawy reakcji dudy i jego sztabu bo co by nie mówić to troche śmierdząca sprawa w kampanii, a historia dowodzi że niejeden poległ za sex aferę i to nie tylko w Polsce

najlepiej byłoby gdyby długopis wypowiedział sie i uciał wszelkie spekulacje. Powie sprawdzam i zobaczymy czy laska faktycznie odpuści tak jak powiedziała

wg mnie im dłużej pis będzie w tej sprawie milczał tym wieksze bedą sie z tego wykluwać domysły i plotki

Z tego co widzialem to jego sztab mowi ze jest jebnieta i dziwie sie ze sztab prezydenta musi Ci cos takiego mowic i sam tego nie widzisz, nie wspominajac o tym ze oczekujesz od prezydenta ze bedzie sie z tego tlumaczyl i jeszcze cos udowadnial:)

Az oznacze @RappaR zeby mial troche radochy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Przeżywam mnóstwo rzeczy ale nie filmiki w yt

zwyczajnie po ludzku jestem ciekawy reakcji dudy i jego sztabu bo co by nie mówić to troche śmierdząca sprawa w kampanii, a historia dowodzi że niejeden poległ za sex aferę i to nie tylko w Polsce

najlepiej byłoby gdyby długopis wypowiedział sie i uciał wszelkie spekulacje. Powie sprawdzam i zobaczymy czy laska faktycznie odpuści tak jak powiedziała

wg mnie im dłużej pis będzie w tej sprawie milczał tym wieksze bedą sie z tego wykluwać domysły i plotki

Ej to jeszcze dołącz się do protestów opozycji w sprawie koronawirusa Covid-19. Widziałem dziś konferencję tych pajacy na temat tego, że Polska powinna więcej w tej sprawie działać. To jest tak smutne i cyniczne, że tylko lemingi mogą się na to złapać. Wypada tylko spytać opozycję czy należało by już zacząć rozliczać Angelę Merkel z przypadków koronawirusa w Niemczech ? I czy taka osoba, która tego wirusa do kraju wpuściła jest godna by zajmować się europejską polityką ? 

To już chyba wolę palec Lichockiej bo był prawdziwy. A tutaj lecą w ciula i jestem pewien, że Quevas podskakuje i klaszcze zarówno rękami jak i stopami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może faktycznie mam za duze wymagania

prezydent nie przywykł do odpowiedzi na pytania

 

2 minuty temu, Sebastian napisał:

Ej to jeszcze dołącz się do protestów opozycji w sprawie koronawirusa Covid-19. Widziałem dziś konferencję tych pajacy na temat tego, że Polska powinna więcej w tej sprawie działać. To jest tak smutne i cyniczne, że tylko lemingi mogą się na to złapać. Wypada tylko spytać opozycję czy należało by już zacząć rozliczać Angelę Merkel z przypadków koronawirusa w Niemczech ? I czy taka osoba, która tego wirusa do kraju wpuściła jest godna by zajmować się europejską polityką ? 

To już chyba wolę palec Lichockiej bo był prawdziwy. A tutaj lecą w ciula i jestem pewien, że Quevas podskakuje i klaszcze zarówno rękami jak i stopami. 

Hmm czyli Twoim zdaniem Polska nie powinna sie jakos zabezpieczać, albo spróbowac choc sie zabezpieczyć na wypadek tej choroby?

Pociagać do odpowiedzialnoscie rządu nie ma podstaw, ale jeśli w wyniku zbagatelizowania sprawy ktoś by w Polsce umarł, wówczas faktycznie ktoś musiałby połozyć głowę

Ale i to duze ALE- do tej chwili nie ma podstaw do atakowania rzadu bo z tego co mówią mi znajomi z lotniska choćby wprowadzono szczególne środki ostrożnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2020 o 14:53, RappaR napisał:

Nie wiem co uważasz, że powinno być i cieszy mnie, że nie znam się na Twoich gustach i preferencjach.

https://m.bankier.pl/wiadomosc/GUS-o-wynagrodzeniach-w-roznych-zawodach-7815538.html widzisz misiaczku , bawiłeś się w średnia krajowa a nawet GUS podaje medianę. jako socjalista musisz jeszcze dużo się douczyć .

A81F6056-9C9B-4B42-94BA-A5A7ACA38EC8.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, josephnba napisał:

może faktycznie mam za duze wymagania

prezydent nie przywykł do odpowiedzi na pytania

 

Hmm czyli Twoim zdaniem Polska nie powinna sie jakos zabezpieczać, albo spróbowac choc sie zabezpieczyć na wypadek tej choroby?

Pociagać do odpowiedzialnoscie rządu nie ma podstaw, ale jeśli w wyniku zbagatelizowania sprawy ktoś by w Polsce umarł, wówczas faktycznie ktoś musiałby połozyć głowę

Ale i to duze ALE- do tej chwili nie ma podstaw do atakowania rzadu bo z tego co mówią mi znajomi z lotniska choćby wprowadzono szczególne środki ostrożnosci

Moim zdaniem na razie Polska działa w tej mierze bardzo dobrze. Co nie zmienia tego, że choroba i tak do nas dotrze, bo nie ma możliwości izolować wszystkich. A opozycja robi z tego po prostu cyrk. 

I o ile mogę zrozumieć dosrywanie PiSowi to naprawdę nie na tym polu. 

Ciekawszym i realnym tematem jest budowa kolei dużych prędkości. 20 dni na konslutacje jakie dano gminom i ludziom to jest kpina w przypadku takiej inwestycji. Co więcej te trasy wyglądają jakby projektował je dyrektor z Poszukiwany Poszukiwana "To jezioro damy tutaj, a ten niech sobie stoi w zieleni". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.