Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, RappaR napisał:

Dużą, poznałem dzięki niemu kilku mega kolegów, z którymi cały czas utrzymuję kontakt

to jak spełniłeś swoją misję i poznałeś kolegów przez internet to po co nadal piszesz?

3 minuty temu, RappaR napisał:

Podobnie nudny dla psa jest Mistrz i Małgorzata.

mówił Ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

to jak spełniłeś swoją misję i poznałeś kolegów przez internet to po co nadal piszesz?

Może jeszcze kogoś poznam? Są jakieś limity na to, czy po prostu nie zdawałeś sobie sprawy, że w przeciwieństwie do Ciebie można mieć więcej niż jednego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał:

Bardziej niż Tobie

idealny konfident 

Teraz, RappaR napisał:

Może jeszcze kogoś poznam? Są jakieś limity na to, czy po prostu nie zdawałeś sobie sprawy, że w przeciwieństwie do Ciebie można mieć więcej niż jednego?

powodzenia. skąd wiesz że mam jednego ? jak to szło „znowu się nie znasz” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

idealny konfident 

 

Są ludzie, którzy gdyby mnie tak nazwali, przejąłbym się tym i zastanowił nad sobą.

Ty do nich na pewno nie należysz.

2 minuty temu, Koelner napisał:

powodzenia. skąd wiesz że mam jednego ? jak to szło „znowu się nie znasz” 

Zgadywałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, quevas napisał:

 

oraz biskupów

 

A to nowa szefowa jego kampanii , jak wieść niesie : definicję wolności zaczerpnęła z zakurzonego egzemplarza notatnika agitatora

Widać panikę na pokładzie, żaden ważniak w PIS nie chce wziąć osobistej odpowiedzialności za klęskę Dudy w maju, wystawili więc jakąś przypadkową kobiecinę, niczym policja dzierlatkę na wabia w parku obleganym przez perwertów :

 

Duda2020-960x640.jpg

 

takie podejście do wolności jest zbieżne (jedynie zamiast "państwo" wstaw sobie "mniejszość" itp.) z pochwalaną przez ciebie lewicą (czy to pod szyldem "razem", czy zachodnią), więc akurat tu powinieneś im przyklasnąć.

15 godzin temu, blackmagic napisał:

Ojp...

Szkoda ze jeszcse zachodzacego slonca nie było w tle... jak ten pad ma przegrać 

@Cardi

to manipulacja, konferencja była dłuższa, a podczas momentu ciszy zadawano pytanie, którego mikrofon nie wychwycił 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:
Ty do nich na pewno nie należysz.

„pochlebia mi to , nie chciałbym należeć do tej grupy...” na mało Cię stać

7 minut temu, RappaR napisał:
Zgadywałem?

„znowu Ci się nie udało , masz dwucyfrowe IQ , jesteś tchórzem” kopiuj wklej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

wróć do pytania odnośnie wypowiadania się na forum .

To odpisałem czemu. Są na tym forum osoby, które dzięki niemu poznałem i jestem wdzięczny. Jest też paru jak polskignom, fluber, darkonzs czy julekstep, którzy poszerzyli moją wiedzę. I są tacy jak Ty, Vasquez czy Josephnba z których sobie cisnę bekę. Naprawdę tak trudno to zrozumieć? Ja naprawdę nie próbuje żadnego z Was do niczego przekonać, wasze zachowania mnie po prostu bawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RappaR napisał:

To odpisałem czemu. Są na tym forum osoby, które dzięki niemu poznałem i jestem wdzięczny. Jest też paru jak polskignom, fluber, darkonzs czy julekstep, którzy poszerzyli moją wiedzę. I są tacy jak Ty, Vasquez czy Josephnba z których sobie cisnę bekę. Naprawdę tak trudno to zrozumieć? Ja naprawdę nie próbuje żadnego z Was do niczego przekonać, wasze zachowania mnie po prostu bawią.

traktujesz forum jako narzędzie do poszukiwania znajomych , poszerzania wiedzy , czyli tam masz braki w życiu prywatnym . szkoda mi Ciebie . A o daruj sobie że to dla Ciebie pochlebstwo i czy tam czegoś znowu nie rozumiem :)

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Koelner napisał:

traktujesz forum jako narzędzie do poszukiwania znajomych , poszerzania wiedzy , czyli tam masz braki w życiu prywatnym . szkoda mi Ciebie . A o daruj sobie że to dla Ciebie pochlebstwo i czy tam czegoś znowu nie rozumiem :)

Jak Tobie szkoda mnie, to czemu mnie obrażasz? Jak obraża tych, którymi gardzę, tym, którym okazuję współczucie, pomagam

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał:

Jak Tobie szkoda mnie, to czemu mnie obrażasz? Jak obraża tych, którymi gardzę, tym, którym okazuję współczucie, pomagam

Gdzie Cię obraziłem ? bardziej „ cisnę bekę  i bawię się Twoim zachowaniem” gardzisz ludźmi ? lekarz czy tam przyszły lekarz? bardzo nieładnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

Gdzie Cię obraziłem ? bardziej „ cisnę bekę  i bawię się Twoim zachowaniem” gardzisz ludźmi ? lekarz czy tam przyszły lekarz? bardzo nieładnie 

W UK lekarz ma prawo do odmowy leczenia homofoba czy rasisty, podobnie w Polsce lekarz ma prawo śmiać się z patusów bijących ludzi w 20 osób czy wyzywających nieznajome kobiet od kurew.

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Czyli przyznajesz że Twoja pierwotna teza że wpływy z abonamentu nie pokrywają nawet działalności ośrodków regionalnych była błędna?

Tak przyznaję. 

Co nie zmienia faktu, że wskazane przeze mnie liczby świadczą o tym, że wpłaty abonamentowe realnie nie pokrywają nawet zapotrzebowania ośrodków peryferyjnych i kanałów tematycznych. To po prostu za mało pieniędzy jest. W ogóle jak widzę ile osób płaci abonament to dochodzę do wniosku, że Polacy nie mogą mieć żadnych roszczeń wobec tego co TVP emituje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał:

Wolność uczuć i myśli także jest nam dana. 

rozumiem , że gardzisz sobą ponieważ nie bezpośrednio ale nazwałeś nienarodzoną siostrę cardiego kurwą ale dla mnie jako pacjenta czy klienta lekarza myśl że ta osoba może kimkolwiek gardzić jest smutne . widocznie ta osoba nie jest z powołania . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

rozumiem , że gardzisz sobą ponieważ nie bezpośrednio ale nazwałeś nienarodzoną siostrę cardiego kurwą ale dla mnie jako pacjenta czy klienta lekarza myśl że ta osoba może kimkolwiek gardzić jest smutne . widocznie ta osoba nie jest z powołania . 

To zmień kraj, bo nie spotkałem w Polsce lekarza, który kimś nie gardzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.