Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Czy Ty właśnie porównałeś ilość klientów pojedynczej restauracji z korporacją która ma ich kilkadziesiąt tysięcy?

No chyba ,że masz link do danych zysku pojedynczej restauracji Mc Donald z zyskami pojedynczej restauracji z gwiazdkami Michelin

Bo inaczej to Twoje porównanie jest po prostu bzdurne. Porównujesz jabłka do gruszek i twierdzisz ,że gruszka ma wiecej w sobie z gruszki niż jabłko

Nie jest bzdurne. To jest porównanie modeli biznesowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, julekstep napisał:

jak definiujesz dobrą muzykę?

Sądząc po twoich wpisach pewnie inaczej niż Ty 

I to jest właśnie w muzyce najlepsze, ale wciąż nie rozumiem dlaczego ja mam dokładać się do benefisu Martyniuka. Nie oglądam publicznej, nie słucham disco polo, nie popieram PiSu a na to wszystko idą moje pieniądze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Sądząc po twoich wpisach pewnie inaczej niż Ty 

I to jest właśnie w muzyce najlepsze, ale wciąż nie rozumiem dlaczego ja mam dokładać się do benefisu Martyniuka. Nie oglądam publicznej, nie słucham disco polo, nie popieram PiSu a na to wszystko idą moje pieniądze

 

 

Chleba i igrzysk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, josephnba napisał:

Sądząc po twoich wpisach pewnie inaczej niż Ty 

I to jest właśnie w muzyce najlepsze, ale wciąż nie rozumiem dlaczego ja mam dokładać się do benefisu Martyniuka. Nie oglądam publicznej, nie słucham disco polo, nie popieram PiSu a na to wszystko idą moje pieniądze

Nie uczę się, nie wysyłam dzieci do szkoły, nawet do lekarza nie chodzę, nie pobieram zasiłku żadnego, a na to wszystko idą moje pieniądze, co teraz? :) 

 

Tymczasem: https://wgospodarce.pl/informacje/75679-slowacja-podnosi-kwote-wolna-od-podatku-szokujaca-roznica-z-polska

 

edit2: – Oświadczam państwu. Jeżeli zobaczę, że moi koledzy robią jakieś rzeczy, które nie służą społeczeństwu, które nie realizują tych zobowiązań, które na siebie przyjęliśmy albo które niby mają je realizować, ale będą to robiły źle, to będę wobec tego protestował nadal, bo taka jest odpowiedzialna rola prezydenta – mówił prezydent Andrzej Duda w Turku. 😂

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cardi napisał:

edit2: – Oświadczam państwu. Jeżeli zobaczę, że moi koledzy robią jakieś rzeczy, które nie służą społeczeństwu, które nie realizują tych zobowiązań, które na siebie przyjęliśmy albo które niby mają je realizować, ale będą to robiły źle, to będę wobec tego protestował nadal, bo taka jest odpowiedzialna rola prezydenta – mówił prezydent Andrzej Duda w Turku. 😂

Moi koledzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Nie jest bzdurne. To jest porównanie modeli biznesowych. 

Jest bo powinieneś porównac czy bardziej zyskowne dla ciebie jest otwarcie Maca czy restauracji z gwiazdką Michelin. 

Porównanie obrotu i zysku w wersji total dla 1 restauracja vs kilkadziesiąt tysięcy jest bez sensu

To tak jakbyś porównal Zenka do całej sagi GW stwierdził że twórcy Zenka mogą tylko pomarzyć o tłumach i zyskach jakie generuje saga GW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zgadujesz z konfidentami, ale co się dziwić jak przodkowie tej ... witali ruskich "wyzwolicieli" i twierdzi że czerwoni na polskich ziemiach nie gwałcili 

 

A co się tyczy wpisu to napisałeś cytuje "nie wysyłam dzieci do szkoły"

stąd mój wpis 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

2 miliardy. 

A poszły dlatego, że TVP ma dużo niższe wpływy z uwagi na to, że ludzie nie płacą abonamentu. Poza tym spora część z tego idzie na radio.

 

Z reklam poza 2018 im się kurczyły. Ale 2018 był specyficzny bo były MS w piłce i IO . A na dodatek zatrudnienie rośnie więc i koszty rosną. TVP jest słabo zarządzana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, josephnba napisał:

Dobrze zgadujesz z konfidentami, ale co się dziwić jak przodkowie tej ... witali ruskich "wyzwolicieli" i twierdzi że czerwoni na polskich ziemiach nie gwałcili 

 

A co się tyczy wpisu to napisałeś cytuje "nie wysyłam dzieci do szkoły"

stąd mój wpis 

Lepiej być konfidentem niż tchórzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.