Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Z gwiazdkami już wiem, nigdy to nie miało dla mnie znaczenia ale ok. Trzy.

Porównanie jest bardzo fortunne. Jedni potrafią zarabiać na tłumach krocie a goście którzy prowadzą taką 3 gwiazdkową restaurację po prostu nie. Tak - być może dla nich ważne jest co innego - ale właśnie o to w tym chodzi. Dokładnie tak jak z twórcami filmu o Zenku. Oni liczą na kasę z tłumów a nie na zachwyt krytyków.  

A franczyza jest bardzo popularnym modelem biznesowym i ilość haraczy się liczy. 

Dla Polaków tez nie ma znaczenia bo 3gwiazdek w Polsce nie ma ani 3 ani 2 gwiazdkowych. 
1 gwiazdkę maja 2 x Warszawa a pomniejsze wyróżnienia Warszawa i Kraków. 6 knajpa zabrano ostatnio nagrody w tym Gessler Ale Gloria i to tyle sukcesów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Dla Polaków tez nie ma znaczenia bo 3gwiazdek w Polsce nie ma ani 3 ani 2 gwiazdkowych. 
1 gwiazdkę maja 2 x Warszawa a pomniejsze wyróżnienia Warszawa i Kraków. 6 knajpa zabrano ostatnio nagrody w tym Gessler Ale Gloria i to tyle sukcesów. 

Ja pierdzielę....

Tak serio, co to wnosi do tematu  dyskusji ? I jak to zmienia wydźwięk i sens tego co napisałem ? Bo jak dla mnie mogłem tam napisać i o 10 gwiazdkach i to by było  bez znaczenia, chodziło o porównanie modelu biznesowego i docelowej grupy klientów.  

Jakbym z żoną gadał normalnie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, blackmagic napisał:

Generalnie poza wiadomościami nie oglądam wiec sie nie odniose ani nie mam porównania jak bylo bo nie ogladam tv w sumie od 15 lat.

A wiadomości są tak przemielone propagandowo że kreują obraz państwo mocno odmienny od tego co jest na ulicach.

I ubiegajac Twoja odpowiedz te na tvn też :)

Nie ogladam ani jednego ani na drugiego ale jak widze co tvp info wrzuca na twitter to nie zaluje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, blackmagic napisał:

1. No sorry ale jezeli Ty lubisz bawic sie przy disco polo i to jest dla Ciebie spoko rozwiązanie to jest to tylko suma twoich upodobań.

Nie rób projekcji na całe społeczeństwo. Ludzie mogą się na weselu bawić świetnie przy innej muzyce.

A to, że tvn nie umie czegoś zrobić jest tylko dowodem na ich nieudolność a nie na to że się nie da czegoś zrobić 

2. O to chodzi w telewizji publicznej? O wysoka oglądalność? 

1. Pisałem o juwenaliach, na kilka dni imprezy, jeden dzień był dla disco-polo. Nikt nie narzekał. To, że na weselu puści się troche hitów z tego gatunku stanowi dla ciebie jakiś problem? 

2. Oczywiście  w 2020 roku, w erze netflixa, hbogo, TVP sprowadźmy do poziomu TVP Kultura. Może przyznasz się, ile godzin tygodniowo oglądasz ten kanał??? :)

24 minuty temu, blackmagic napisał:

Kreują obraz państwo mocno odmienny od tego co jest na ulicach.

To co się na tych "ulicach" dzieje? 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DeltaCenter napisał:

1. Pisałem o juwenaliach, na kilka dni imprezy, jeden dzień był dla disco-polo. Nikt nie narzekał. To, że na weselu puści się troche hitów z tego gatunku stanowi dla ciebie jakiś problem? 

2. Oczywiście  w 2020 roku, w erze netflixa, hbogo, TVP sprowadźmy do poziomu TVP Kultura. Może przyznasz się, ile godzin tygodniowo oglądasz ten kanał??? :)

1. Napisałeś:

 

A jak już chcesz mieć fajne wesele i zadowolonych gości , to puszczasz im Zenka a nie AC/DC i Led Zeppelin. 

i do tego sie odnioslem.

Poza tym znowu - to że na juwenaliach tak sie ludzie bawia to nje znaczy ze to jedt dobra muzyka.

2. Miedzy 0 a 0.5 h - raz w tygodniu obejrze wiadomości.

Nie wiem jakie ma znaczenie mój czas ogladania do tego co powinno byc rola telewizji publicznej.

To jest argument w stylu - po co kazac czytac ludzi bezdomnych w liceum w czasach gdy najlepiej sie sprzedaje bianka lipinska. Ile godzin tygodniowo czytasz chlopów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, DeltaCenter napisał:

1. Pisałem o juwenaliach, na kilka dni imprezy, jeden dzień był dla disco-polo. Nikt nie narzekał. To, że na weselu puści się troche hitów z tego gatunku stanowi dla ciebie jakiś problem? 

2. Oczywiście  w 2020 roku, w erze netflixa, hbogo, TVP sprowadźmy do poziomu TVP Kultura. Może przyznasz się, ile godzin tygodniowo oglądasz ten kanał??? :)

To co się na tych "ulicach" dzieje? 

3. Np.

https://mobile.twitter.com/WiadomosciTVP/status/1229844596856950784

14 minut temu, julekstep napisał:

jak definiujesz dobrą muzykę?

Subiektywnie.

Lubisz disco polo i sie bawisz to ok ale nie mów że tylko przy tej muzyce ludzie sie beda dobrze bawić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Trzeci sondaz z rzedu ze spadkiem a oni ze " poparcie rośnie" . Nie wiem po co:)

Jeśli mowa o sondażu z 15 lutego(wyniki I tury) to akurat w porównaniu do poprzedniego Dudzie wzrosło o 4pp. Tak więc nie powinieneś mieć problemu ze zrozumieniem słów "poparcie rośnie". 

19 minut temu, blackmagic napisał:

3. Np.

To oglądasz TVP Kultura czy nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

I to ma ich zmobilizowac do zaglosowania na dude?:)

Moze ma demobilizować do glosowania na innych :)

9 minut temu, DeltaCenter napisał:

Jeśli mowa o sondażu z 15 lutego(wyniki I tury) to akurat w porównaniu do poprzedniego Dudzie wzrosło o 4pp. Tak więc nie powinieneś mieć problemu ze zrozumieniem słów "poparcie rośnie". 

To oglądasz TVP Kultura czy nie? 

Juz pisalem wczesmiej ze poza wiadomosciami raz w tygodniu w ogole nie ogladam tv. Myslalem ze chodzi Ci o tvp ogolnie.

Tvp kultura nie ogladam wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, blackmagic napisał:

To jest argument w stylu - po co kazac czytac ludzi bezdomnych w liceum w czasach gdy najlepiej sie sprzedaje bianka lipinska. Ile godzin tygodniowo czytasz chlopów? 

Wybacz. Porównanie bez sensu. 

29 minut temu, blackmagic napisał:

OK, a teraz panowie oburzeni. Co was tak oburza w tym materiale? 

Bo zaraz dojdziemy do absurdów typu" polityk PO zarzuca dziennikarzowi, że ten będąc w Dudabusie relacjonuje w tym momencie tylko kampanię Dudy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Wybacz. Porównanie bez sensu. 

OK, a teraz panowie oburzeni. Co was tak oburza w tym materiale? 

Bo zaraz dojdziemy do absurdów typu" polityk PO zarzuca dziennikarzowi, że ten będąc w Dudabusie relacjonuje w tym momencie tylko kampanię Dudy. 

Poczytaj sobie o tej firmie która robiła sondaż w necie to zrozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sebastian napisał:

Są restauracje z 5 gwiazdkami Michelin ale ich właściciele mogą tylko marzyć o ilości klientów i kasie jaką ma McDonald.

Czy Ty właśnie porównałeś ilość klientów pojedynczej restauracji z korporacją która ma ich kilkadziesiąt tysięcy?

No chyba ,że masz link do danych zysku pojedynczej restauracji Mc Donald z zyskami pojedynczej restauracji z gwiazdkami Michelin

Bo inaczej to Twoje porównanie jest po prostu bzdurne. Porównujesz jabłka do gruszek i twierdzisz ,że gruszka ma wiecej w sobie z gruszki niż jabłko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.