Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, DeltaCenter napisał:

Na pierwszym, który widziałem wyszło na jej korzyść, na dalszych już nie. Lichocka zawsze była lekko narwana, nawet już w czasach Ronina, gdy Goćkowi zarzuciła wspieranie JKM. 

Pokazywała ordynarnego fucka opozycji. Zamiast się przyznać, że poniosły ją nerwy i przeprosić to brnie w głupotę. 

A jeszcze czytam, że pieniądze z podatku cukrowego nie pójda do budżetu tylko do NFZ. Oczywiście, że tak, tylko państwo będzie mogło przekazać mniej kasy do NFZ więc więcej zostanie w budżecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lorak napisał:

Najlepszy komentarz. 

Półtora tysiąca polubień i pięćset podań dalej w piętnaście minut! To pokazuje jak jest Pan potrzebny

:)

1 minutę temu, Sebastian napisał:

PiS chce znów zasilić telewizję kasą. 

Obywatele powinni. Zachodni standard. Ja się pytam dlaczego chorzy na raka. Wydarli Im czy jak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną rozsądną odpowiedzią na szermiężną propagandę przewagi medialnej: Agory, TVN-u i mediów Axela jest jeszcze bardziej szermiężna propaganda TVP. 

To sobie trzeba jasno powiedzieć, a nie żyć mrzonkami o bezstronności. 

Kurski i Kaczyński I Duda to jedyni gwaranci braku powrotu mafii vatowskich oraz tego, że waszym dzieciom Bodnary i Kidawy nie nakażą obowiązkowych "Lgbt week" w szkołach. Choć jeszcze większość z was to kuce z psami, kotami I Ukrainkami na utrzymaniu :D

Jak wojna, to tylko totalna. 

"Łubu, dubu......" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta jak czytam twoje posty to od razu mam ochotę potrzeć oko

 

Niech sobie TVP robi co chce, ale k**** dlaczego ja mam obowiązek za to płacić?

Za TVN czy inne gówna nie płacę. Za popisy Martyniuka na scenie tak. Nie rozumiem tylko dlaczego

Telewizji praktycznie nie oglądam, wolę netflixa czy HBO go a ten praworządny chroniacy mnie przed LGBT weeek (🤣)PiS mi każe płacić za otumanianie tskich jak Ty

 

"place za możliwość oglądania telewizji" 

Rozumiem że ZUS place za możliwość zachorowania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Jedyną rozsądną odpowiedzią na szermiężną propagandę przewagi medialnej: Agory, TVN-u i mediów Axela jest jeszcze bardziej szermiężna propaganda TVP. 

To sobie trzeba jasno powiedzieć, a nie żyć mrzonkami o bezstronności. 

 

ty chyba naprwde  jestes platnym tolem , tvn nie jest finansowany z moich pienidzy , a tvp jest .... nie widzisz roznicy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mistrzBeatka napisał:

ty chyba naprwde  jestes platnym tolem , tvn nie jest finansowany z moich pienidzy , a tvp jest .... nie widzisz roznicy.  

Pieniądze państwa to nie są Twoje pieniądze.

Tak pro forma zrozumienie podstaw kapitalizmu pomaga - III RP to firma świadcząca kompleksowy pakiet usług za ceny zawarte w cenniku, które znasz wcześniej. Przy czym daje Ci możliwość pełnej zmiany firmy i jak chcesz możesz wyjechać na teren innego usługodawcy i tam podjąć za jego cenę ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Pieniądze państwa to nie są Twoje pieniądze.

Tak pro forma zrozumienie podstaw kapitalizmu pomaga - III RP to firma świadcząca kompleksowy pakiet usług za ceny zawarte w cenniku, które znasz wcześniej. Przy czym daje Ci możliwość pełnej zmiany firmy i jak chcesz możesz wyjechać na teren innego usługodawcy i tam podjąć za jego cenę ofertę

przestan bredzic, nie bede zmienial uslugodawcy z powodu takich niuansow , ale  mam prawo do krytyki to chyba podstawy demokracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.