Jump to content
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Recommended Posts

8 minut temu, julekstep napisał:

Kwestia dyskutantów. W Twoim przypadku faktycznie tak było :) 

Tak, masz rację. Tylko nie wiem czy to ukryty autodiss, czy może trzeźwe spojrzenie na sprawę.

A tak poza tym to - śmiechom nie było końca. Pisz wincyj. 😄

1 minutę temu, eF. napisał:

Tak, masz rację. Tylko nie wiem czy to ukryty autodiss, czy może trzeźwe spojrzenie na sprawę.

A tak poza tym to - śmiechom nie było końca. Pisz wincyj. 😄

To miłe co napisałeś. Cieszę się, że mogłem Cię rozbawić.

2 godziny temu, jack napisał:

Podniecać się doktoratem mogą osoby, które nigdy nie były na obronie doktorskiej. A to często bardzo żenujące widowiska, gdy przyszły doktor plecie bzdury, bo mówić wypada a reszta udaje, że nie słyszy bo nie wypada ośmieszać kolegę, który za chwilę i tak zostanie doktorem nauk. 

Skąd pomysł, że udaje, że nie słyszy? Skoro sami obronili doktorat to pewnie prezentują ten sam poziom, co broniący się kolega i wiedzą tyle co on:)

2 godziny temu, jack napisał:

Wystarczy zresztą posłuchać wypowiedzi doktora Jakiego by wyrobić sobie zdanie na temat tytułu, który posiada. 

Tak samo jak tytuły magistra różnych uczelni nie są sobie równe, tak samo i tytuły doktora. Zwłaszcza te " z wolnej stopy", czyli opłacone. Tutaj mamy kombo w postaci jakiejś dziwnej uczelnie i doktoratu z wolnej stopy, więc nie traktowałbym Jakiego jako kogoś, kto jest reprezentatywnym przykładem doktora nauk w Polsce:)

1 godzinę temu, jack napisał:

Nie ma to żadnego znaczenia. No może ma, jeśli chcesz mi wytknąć, że uczelnia słaba albo za mała dawka. 

No jeżeli to jedna uczelnia, to na pewno za mała dawka, niezależnie od tego, co napiszesz, ale jestem ciekawy, gdzie doktoranci plotą takie bzdury:)

Godzinę temu, jack napisał:

Napisałem tylko, że każdy rozgarnięty magister a nawet Patryk Jaki może zostać doktorem jeśli miałby taką ochotę. 

Nie na każdej uczelni, ale ogólnie to prawda:)

• Like 1

4 godziny temu, Koelner napisał:

jeszcze napisz nam tutaj i objaw prawdę ,że Gdynia , Gdańsk ,kopalnia Wujek czy też nawet Radom to Podkarpacie.

Pisałem o latach 40-tych, Ty wspominasz strajki z lat 70-tych I 80-tych. Z tego co wiem to radomskie I Gdańsk w89 roku mocno odrzuciły liste krajową PZPR. 

Szczeciny, Zielone Góry, Gorzowy to już jednak wstyd. Dlaczego? 

7 godzin temu, fluber napisał:

Bardzo prosto, jeden z nich do doktor nauk prawnych Uniwersytetu Jagiellońskiego, a drugi to niedoszły absolwent Warszawskiej Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej:)

poślednia inteligencja pana doktora w tym się zawiera, że nie umie łamać konstytucji w sposób dyskretny, lecz widoczny z przestrzeni międzygalaktycznej

poza tym, przyznawanie tytułów naukowych za umiejętne korzystanie z bibliografii, to coś porównywalnego z dyplomem ASP za sprawne rozwiązywanie zadania z cyklu : pokoloruj oznaczone pola według legendy i też zostań Rembrandtem

moimi osobistymi ulubieńcami są księża udzielający się katolickich mediach, z wywieszkami w podpisie : "ksiądz profesor doktor zrehabilitowany docent nadzwyczajny", przypominają radzieckich generałów obwieszonych kilogramami medali

Matka Boska dała znak, ale coś mi się wydaje, że Radio Tadzio nie ma anteny do odbioru :

http://kujawsko-pomorskie.onet.pl/ojciec-tadeusz-rydzyk-nie-dotarl-na-urodziny-radia-maryja/j35ch0v

Edited by quevas

16 minut temu, quevas napisał:

poza tym, przyznawanie tytułów naukowych za umiejętne korzystanie z bibliografii, to coś porównywalnego z dyplomem ASP za sprawne rozwiązywanie zadania z cyklu : pokoloruj oznaczone pola według legendy i też zostań Rembrandtem

Czy istnieją w ogóle jakieś dziedziny naukowe, które uznajesz, czy tylko stworzenie czegoś typu wiersz gwarantuje odpowiednią inteligencję?:)

• Like 1

4 minuty temu, fluber napisał:

Czy istnieją w ogóle jakieś dziedziny naukowe, które uznajesz, czy tylko stworzenie czegoś typu wiersz gwarantuje odpowiednią inteligencję?:)

zapewne istnieją, ale jestem przeciwko mechanicznemu, czytaj : bezmyślnemu, kojarzeniu posiadaczy jakichkolwiek "naukowych tytułów" z wyższą inteligencją

6 minut temu, quevas napisał:

zapewne istnieją, ale jestem przeciwko mechanicznemu, czytaj : bezmyślnemu, kojarzeniu posiadaczy jakichkolwiek "naukowych tytułów" z wyższą inteligencją

Jako posiadacz drugiego bez pierwszego?:)

Teraz, fluber napisał:

Jako posiadacz drugiego bez pierwszego?:)

a gdybym tak nagle okazał się posiadaczem tego pierwszego ?

całą swoją teorię musiałbyś wyrzucić do pieca

10 godzin temu, bulek napisał:

Hołownia od wczoraj oficjalnie, a tu ani słowa o tym?

O czym tutaj gadać, jak już w pierwszym wystąpieniu próbuje coś ugrać nawiązaniami do Adamowicza.

U nas taki kandydat nie ma racji bytu, a po Kukizie raczej drugi raz sporo osób może niechętnie odnosić się do kogoś spoza politycznych kręgów. 

14 minut temu, quevas napisał:

Musialbym gdyby ale czy musze?:)

Musialbym gdyby ale czy musze?:)

i co byś wtedy zrobił z własnym dyplomem [który, rzecz prosta, niewątpliwie posiadasz, jak można wywnioskować z narracji] ?

Teraz, quevas napisał:

i co byś wtedy zrobił z własnym dyplomem [który, rzecz prosta, niewątpliwie posiadasz, jak można wywnioskować z narracji] ?

Do uczenia dzieci w podstawowce nie trzeba tytulu naukowego:)

Do uczenia dzieci w podstawowce nie trzeba tytulu naukowego:)

liczyłem na jakieś rytualne spalenie papierka, wskutek absmaku wynikającego z dzielenia jego prestiżowych walorów z pospolitym głupolem

2 minuty temu, quevas napisał:

liczyłem na jakieś rytualne spalenie papierka, wskutek absmaku wynikającego z dzielenia jego prestiżowych walorów z pospolitym głupolem

O kim mowa?:)

9 minut temu, fluber napisał:

O kim mowa?:)

jak sobie życzysz

do zakorkowanego po sufit SPATiFu wchodzi Himilsbach i od progu krzyczy : E, inteligencja ! Wypier...ać !", na co od stolika wstaje Gustaw Holoubek, poprawia marynarkę i oświadcza : "Nie wiem, jak państwo, ale ja wypier...lam"

Edited by quevas

4 minuty temu, quevas napisał:

jak sobie życzysz

do zakorkowanego po sufit SPATiFu wchodzi Himilsbach i od progu krzyczy : E, inteligencja ! Wypier...ać !", na co od stolika wstaje Gustaw Holoubek, poprawia marynarkę i oświadcza : "Nie wiem, jak państwo, ale ja wypier...lam"

Swego czasu w "SPATIF-ie" do toalety wtacza się pijany JAN HIMILSBACH. Załatwiwszy swoją sprawę, zostawia babci klozetowej na tacy banknot o zdecydowanie zbyt dużym nominale. Spostrzegłszy to kobieta wybiega za aktorem:

- Panie Janku, ale to za dużo, pan się pomylił, oddaję, JA JESTEM UCZCIWA...

-I dlatego tu, k****, siedzisz – skwitował Himilsbach

• Confused 1

51 minut temu, quevas napisał:

Ale jednak jej nie wyrzucamy :)

5 godzin temu, RappaR napisał:

Pytanie czy to na pewno błędy, czy Ci się wydaje, że to błędy :)

napisz uczelnię i kierunek :)

Mamy dobra serie na forum. 
dwa dni temu było pytanie co to za parafia s dziś co to za uczelnia. W sumie to może być to samo miejsce gdyby np pisać o Toruniu ;) jest tam takie miejsce ... port drzewny i imperium 

• Haha 2