Jump to content
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Recommended Posts

Zawodowego katolika z TVN pokonać może tylko zawodowy gej z TVP.

Jakieś kandydatury?

Podniecać się doktoratem mogą osoby, które nigdy nie były na obronie doktorskiej. A to często bardzo żenujące widowiska, gdy przyszły doktor plecie bzdury, bo mówić wypada a reszta udaje, że nie słyszy bo nie wypada ośmieszać kolegę, który za chwilę i tak zostanie doktorem nauk. Wystarczy zresztą posłuchać wypowiedzi doktora Jakiego by wyrobić sobie zdanie na temat tytułu, który posiada. 

• Like 1
  • Haha 1

4 minuty temu, jack napisał:

Podniecać się doktoratem mogą osoby, które nigdy nie były na obronie doktorskiej. A to często bardzo żenujące widowiska, gdy przyszły doktor plecie bzdury, bo mówić wypada a reszta udaje, że nie słyszy bo nie wypada ośmieszać kolegę, który za chwilę i tak zostanie doktorem nauk. Wystarczy zresztą posłuchać wypowiedzi doktora Jakiego by wyrobić sobie zdanie na temat tytułu, który posiada. 

W jakim charakterze na niego chodzisz?

Teraz, RappaR napisał:

W jakim charakterze na niego chodzisz?

Prosty widz, dlatego, gdy ja potrafię wyłapać błędy niestety muszą to być błędy dość oczywiste 🙂 

22 minuty temu, jack napisał:

A co to za uczelnia, gdzie tak to wygląda?:)

Teraz, fluber napisał:

A co to za uczelnia, gdzie tak to wygląda?:)

Obstawiam, że każda 🙂 

Teraz, jack napisał:

Obstawiam, że każda 🙂 

Ale ja pytam o te na ktorej sluchasz glupot:)

18 minut temu, fluber napisał:

Ale ja pytam o te na ktorej sluchasz glupot:)

Nie ma to żadnego znaczenia. No może ma, jeśli chcesz mi wytknąć, że uczelnia słaba albo za mała dawka. 

Doktorat to stosunkowo łatwa droga do zarabiania całkiem niezłych pieniędzy na grantach lub dość prosty sposób wzbudzenia podziwu, wśród osób postronnych, którym się wydaje, że taki doktor to nie wiadomo Jaka persona. Nie jest to niestety tytuł, który wymaga jakiś nadzwyczajnych umiejętności. Ot, jedna z opcji dla solidnego magistra. 

Edited by jack

8 minut temu, jack napisał:

Nie ma to żadnego znaczenia. No może ma, jeśli chcesz mi wytknąć, że uczelnia słaba albo za mała dawka. 

Doktorat to stosunkowo łatwa droga do zarabiania całkiem niezłych pieniędzy na grantach lub dość prosty sposób wzbudzenia podziwu, wśród osób postronnych, którym się wydaje, że taki doktor to nie wiadomo Jaka persona. Nie jest to niestety tytuł, który wymaga jakiś nadzwyczajnych umiejętności. Ot, jedna z opcji dla solidnego magistra. 

tylko potwierdzasz doktorat mojej siostry :) ona też miała bekę 

53 minuty temu, jack napisał:

Prosty widz, dlatego, gdy ja potrafię wyłapać błędy niestety muszą to być błędy dość oczywiste 🙂 

Pytanie czy to na pewno błędy, czy Ci się wydaje, że to błędy :)

napisz uczelnię i kierunek :)

• Like 1

1 minutę temu, RappaR napisał:

Pytanie czy to na pewno błędy, czy Ci się wydaje, że to błędy :)

napisz uczelnię i kierunek :)

Może jeszcze CV Ci wyślę? 😛 

1 minutę temu, jack napisał:

Może jeszcze CV Ci wyślę? 😛 

A co mnie interesuje Twoje CV. Temat tyczy się obron doktoratów i ciekawi mnie na jakiej podstawie zaklasyfikowałeś 200 tys dr a Polsce :)

2 minuty temu, RappaR napisał:

A co mnie interesuje Twoje CV. Temat tyczy się obron doktoratów i ciekawi mnie na jakiej podstawie zaklasyfikowałeś 200 tys dr a Polsce :)

Naprawdę jest ich aż tylu? Wyjątkowo mądry Naród. 

Poza tym nie klasyfikuję wszystkich. Napisałem tylko, że każdy rozgarnięty magister a nawet Patryk Jaki może zostać doktorem jeśli miałby taką ochotę. 

Edited by jack

Godzinę temu, jack napisał:

Prosty widz

oj już sobie nie odejmuj

przecież wszyscy wiemy, że jesteś 'ponadprzeciętnie inteligentny' 😘 

Teraz, julekstep napisał:

oj już sobie nie odejmuj

przecież wszyscy wiemy, że jesteś 'ponadprzeciętnie inteligentny' 😘 

Kiedy człowiek jest naprawdę dobry w jakiejś dziedzinie, nigdy się za bardzo nie pcha - po prostu nie musi.
Buziaczki 

@jack

Musisz na nich uważać, to 'elita' tego tematu, a dyskusja z nimi niekiedy do niczego nie prowadzi. 😂

1 minutę temu, eF. napisał:

@jack

Musisz na nich uważać, to 'elita' tego tematu, a dyskusja z nimi niekiedy do niczego nie prowadzi. 😂

Spokojnie, znam swoje miejsce 😉 

4 minuty temu, jack napisał:

Kiedy człowiek jest naprawdę dobry w jakiejś dziedzinie, nigdy się za bardzo nie pcha - po prostu nie musi.

Masz na myśli historię o tym, jak pewien user wszedł do tego tematu przedstawiając się jako ekspert w danej dziedzinie po czym napisał coś co się kompletnie nie sprawdziło?

7 minut temu, eF. napisał:

@jack

Kwestia dyskutantów. W Twoim przypadku faktycznie tak było :) 

1 minutę temu, julekstep napisał:

Masz na myśli historię o tym, jak pewien user wszedł do tego tematu przedstawiając się jako ekspert w danej dziedzinie po czym napisał coś co się kompletnie nie sprawdziło?

Masz na myśli tego, który picie kawy uważa za oznakę homoseksualizmu a sam raczy się drinkami z palemką? 

3 minuty temu, jack napisał:

Masz na myśli tego, który picie kawy uważa za oznakę homoseksualizmu a sam raczy się drinkami z palemką? 

Skąd wziąłeś fragment o drinkach z palemką? (co do pierwszej części to oczywiście zgoda).