Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, julekstep napisał:

ale ja angoli-angoli u siebie 'na budowie' trafiłem bardzo w porządku jak tam byłem w ramach studenckich saksów (3 ostatnie tygodnie to w sumie przepierdziałem* w pracy, bo wiedzieli że jestem do tego i tego to mi ogarnęli żebym do końca u nich był mimo, że roboty już nie było praktycznie)

* nie to, żebym wcześniej się przemęczał bo to leniuchy opór i przykładowo w piątki standardem była praca do 12:00, płatne do 17:00 itp (kolega dostał 10 min wcześniej z tej samej agencji robotę gdzie trafił na 'szefostwo' 100% imigrantów to miał generalnie przejebane xD)

Ja nie robiłem na budowie to nie wiem, być może tam są Ci Angole, co don't give a fuck, heh

Jak już tak sobie wspominam, to najlepiej było w Italii. Wprawdzie spędziłem tam tylko kilka miesięcy, i to dobrych parę lat temu, ale to jest cudowny kraj. Szkoda, że zarobki już nie tak cudowne. Mieszkałem jakieś 15-20 km od Neapolu, w takim klimatycznym miasteczku, gdzie po 21 ludzie wynosiło stoliki na ulicę, otwierali winko i spożywali kolację, hehe. Btw, winko tanie. Brałeś butelkę po wodzie (np 2l), szedłeś sobie do pierwszej lepszej 'winnicy', a tam Ci wlewali winno do butelki za bagatela 2 euro XD. Pomyślałbyś, że siarka, ale tam siarki nie ma. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, DeltaCenter said:

Matko.. Jaki plastuś z tego Hołowni. Sztuczny I chyba tylko Wałęsa jest bardziej zakochany w sobie. Od marnej jakości przemyśleń z książek z Prokopoem, Szymonek nic się nie zmienił. 

Jezu to ty wiedziałeś wcześniej kto to taki 😮

Ja kiedy dowiedziałem się że kandyduje musiałem prosić wujka googla o pomoc 🤣🤣

Ja pi****le płaszczak znów gra Smoleńskiem... Ile można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, quevas napisał:

Wydawało się, że o zaszczytny tytuł Pajaca Tygodnia rywalizować będą zajadle marszałek Witek i prezydent Duda, ale oto na ostatnim wirażu włączył się do wyścigu pobierający pensję premiera Morawiecki :

http://fakty.interia.pl/deutsche-welle/news-mateusz-morawiecki-w-die-welt-komunistyczni-sedziowie-w-pols,nId,4255700

 

a w "Wiadomościach" nagle zapadła cisza nt. korupcji pana Grodzkiego, teraz wrogiem jest jakiś rosyjski Żyd, bo namówił Yad Vashem, żeby nie pozwolił mówić Dudzie. Okazuje się, że to jakiś strasznie mętny typ. Ale gdyby sensacyjnie znalazło się 5 minut na przemowę dla Dudy, to zostanie wyszorowany, beatyfikowany i ucałowany w okolicach pępka.

 

pomazańcy Pana Boga w akcji.

silnym ciałem :

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/miedzygorze-ksiadz-rozpetal-awanture-w-kosciele/r58ewmp

i pięknym umysłem :

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25584888,duchowny-zacheca-do-calowania-ksiezy-po-dloniach-tak-na-prawde.html

 

Ja pierdolę, gdzie tu jest ktoś kto wyrywa chwasty ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zwycięzcą jest polski rząd który na arenie międzynarodowej ma tak marginalna rolę iż Putin może wreszcie jechać po Polsce jak po burej suce, bez obaw o zbyt głośny sprzeciw opinii publicznej

 

4 lata robienia sobie wrogów w każdym kto tylko choć słowem skrytykował działania PiSu zrobiły robotę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Białołęce bez zmian. 

 

No to zacznę hejt :)

Po kilku ostatnich wypowiedziach i wpisach Jurka oraz ogólnej postawie sprzyjających mu mediów odnoszę wrażenie, że wciąż ta akcja nie jest dla kogoś, tylko przeciw komuś. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, DeltaCenter said:

Na Białołęce bez zmian. 

 

No to zacznę hejt :)

Po kilku ostatnich wypowiedziach i wpisach Jurka oraz ogólnej postawie sprzyjających mu mediów odnoszę wrażenie, że wciąż ta akcja nie jest dla kogoś, tylko przeciw komuś. 

Właśnie schodzę z wolontariatu na Białołęce.

Co masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, Koelner said:

do rzeczy jest nieekonomiczne jak ich pryncypałowie, lepiej napisaliby kto jest z nami ,wtedy zaoszczędziliby na druku

Serio? Jak to było przed tym pisem? Kampania "Sąsiadów" czy "Złotych żniw" Grossa I pół dyplomatycznego świata stawało w obronie Polski? Czy chodziło na pokazy "Pokłosia" organizowane przez polskie ambasady?  :D

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, DeltaCenter napisał:

Serio? Jak to było przed tym pisem? Kampania "Sąsiadów" czy "Złotych żniw" Grossa I pół dyplomatycznego świata stawało w obronie Polski? Czy chodziło na pokazy "Pokłosia" organizowane przez polskie ambasady?  :D

sztandarowym hasłem PiSu odnośnie polityki zagranicznej miało być "wstawanie z kolan".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DeltaCenter napisał:

A gdy przyjdzie do wyliczenia sukcesów polskiej dyplomacji, to napiszesz podobnie jak @josephnba w kwestii obietnic Trumpa. Ogólnikowa, powielana przez soki, opinia sprowadzająca się do 27:1.

 

a przytaczanie Grossa to jest powielanie nie ogólnikowe i pokazywanie faktycznej strategii polityki zagranicznej ? prawica zrobiła darmową reklamę pseudohistorykowi . wracając do meritum , kto jest z nami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, DeltaCenter said:

A gdy przyjdzie do wyliczenia sukcesów polskiej dyplomacji, to napiszesz podobnie jak @josephnba w kwestii obietnic Trumpa. Ogólnikowa, powielana przez soki, opinia sprowadzająca się do 27:1.

 

A możesz nie wycierać sobie gęby moim nickiem!

Nic złego nie napisałem o trumpie, zapytałem jedynie co z obietnic zrealizował bo nie jestem w temacie i na udzielona odpowiedź odpisałem coś w stylu "nieźle"

Nie bardzo rozumiem sens Twojej wypowiedzi i posiłkowanie się moim nickiem w tej konkretnej sprawie

 

A poza tym wciąż czekam na odpowiedź na moje pytanie dot Białołęki i wospu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba Rzadko czytam twoje posty, więc pewnie pominąłem twoje pytania. 

@Koelner Gross nie potrzeboeał reklamy prawicy, no chyba, że Olejnik uznasz za narodowca lub pisowca. Pani Monika, chyba tylko raz, swoją Kropkę nad I przedłużyla do prawie godziny czasu. Gościem wtedy był pan Gross. 

Kto jest z nami? A coś się zmieniło? Polacy tracą stanowisko w strukturach międzynarodowych? Wyklucza się Polskę ze struktur międzynarodowych? 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DeltaCenter napisał:

@josephnba Rzadko czytam twoje posty, więc pewnie pominąłem twoje pytania. 

@Koelner Gross nie potrzeboeał reklamy prawicy, no chyba, że Olejnik uznasz za narodowca lub pisowca. Pani Monika, chyba tylko raz, swoją Kropkę nad I przedłużyla do prawie godziny czasu. Gościem wtedy był pan Gross. 

Kto jest z nami? A coś się zmieniło? Polacy tracą stanowisko w strukturach międzynarodowych? Wyklucza się Polskę ze struktur międzynarodowych? 

Wiesz jest całkiem duża przestrzeń do zagospodarowania pomiędzy bycie wyproszonym za studniówki i zaproszonym do tańca. 

Dzieki polityce pisu jesteśmy takim wallflowerem tej imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DeltaCenter napisał:

 

@Koelner Gross nie potrzeboeał reklamy prawicy, no chyba, że Olejnik uznasz za narodowca lub pisowca. Pani Monika, chyba tylko raz, swoją Kropkę nad I przedłużyla do prawie godziny czasu. Gościem wtedy był pan Gross. 

Kto jest z nami? A coś się zmieniło? Polacy tracą stanowisko w strukturach międzynarodowych? Wyklucza się Polskę ze struktur międzynarodowych? 

temat rozliczania czarnych stron historii jest tematem wałkowany w każdym kraju . dobrze , że są takie okresy dyskusji na takie temat w debacie publicznej . stanowisko ? wykluczenie ? to musi się wydarzyć żeby uznać że PiS popełnia błędy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.