Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

EF i Lorak oboje mi downvotują. Cieszę się, że udało im się dobrać wspólnie intelektualnie :)

Obraz może zawierać: 1 osoba, garnitur, okulary i tekst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, RappaR napisał:

orak oboje mi downvotują

gdzie niby? poza tym przypominam jak to z ciebie wyszła małostkowość, gdy dałeś dislajka "żeby się odegrać".

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, lorak napisał:

gdzie niby? poza tym przypominam jak to z ciebie wyszła małostkowość, gdy dałeś dislajka "żeby się odegrać".

Zapamiętał!

Sprawdzałem czy się przejmiesz :D

• Downvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałeś minusa, bo pierdolisz głupoty. A teraz jeszcze napisz, że to spisek i kończymy na dzisiaj. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, eF. napisał:

Dostałeś minusa, bo pierdolisz głupoty. A teraz jeszcze napisz, że to spisek i kończymy na dzisiaj. :D

Jaki spisek? Po prostu macie towarzystwo na pewnym poziomie i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, RappaR napisał:

Jaki spisek? Po prostu macie towarzystwo na pewnym poziomie i tyle :)

No to dobrze. Ważne, że Ty reprezentujesz elitę. Dzięki temu człowiek może spać spokojnie, bo niejaki RappaR z forum o koszykówce stoi na straży wielkich intelektualistów tego świata. Na najwyższym możliwym poziomie. Jest ich duchowym liderem. Jednym słowem - GOAT. Przy takich ludziach tęgie umysły jak Hawking nie wiele znaczą. Elita elit. Wincyj takich Rapparów, wincyj... a świat stanie się piękniejszym miejscem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, eF. napisał:
22 minuty temu, RappaR napisał:

No to dobrze. Ważne, że Ty reprezentujesz elitę. Dzięki temu człowiek może spać spokojnie, bo niejaki RappaR z forum o koszykówce stoi na straży wielkich intelektualistów tego świata. Na najwyższym możliwym poziomie. Jest ich duchowym liderem. Jednym słowem - GOAT. Przy takich ludziach tęgie umysły jak Hawking nie wiele znaczą. Elita elit. Wincyj takich Rapparów, wincyj... a świat stanie się piękniejszym miejscem.

Może nie elita. Po prostu ktoś, kto nie kiblował do 11 roku życia w 2 drugiej klasie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@RappaR

Ok, ok. Nie bądź taki skromny. Każdy Twój post ocieka wręcz epickością. 😂

Ewentualnie masz za wysokie mniemanie o sobie, a ocenianie innych w internecie przychodzi Ci z łatwością, bo jednak masz w sobie głęboko zakorzenioną cebulę? Albo to rodzaj frustracji, niezamierzony autodiss?? Nieee, na pewno nie. Ty jesteś ponad. Ktoś kto ukończył podstawówkę bez problemu musi być wielkim człowiekiem, kropka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, eF. napisał:

@RappaR

Ok, ok. Nie bądź taki skromny. Każdy Twój post ocieka wręcz epickością. 😂

Ewentualnie masz za wysokie mniemanie o sobie, a ocenianie innych w internecie przychodzi Ci z łatwością, bo jednak masz w sobie głęboko zakorzenioną cebulę? Albo to rodzaj frustracji, niezamierzony autodiss?? Nieee, na pewno nie. Ty jesteś ponad. Ktoś kto ukończył podstawówkę bez problemu musi być wielkim człowiekiem, kropka.

Ucieczka w niemerytoryczne zaczepki jest dość logiczna, gdy brak argumentów:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, fluber napisał:

Ucieczka w niemerytoryczne zaczepki jest dość logiczna, gdy brak argumentów:)

Nie wiem do czego miałbym się odnieść, do tych 'zaczepek' o poziomie, czy podstawówce? 

Tak swoją drogą, to miłe że bronisz chłopaka. Już zaczynam rozumieć o co tu chodzi. Elita.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, eF. napisał:

Nie wiem do czego miałbym się odnieść, do tych 'zaczepek' o poziomie, czy podstawówce? 

Tak swoją drogą, to miłe że bronisz chłopaka. Już zaczynam rozumieć o co tu chodzi. Elita.

W przypadku Rappara do tego ze pieniadze z koperty byly juz wczesniej opodatkowane a w stosunku do mnie dlaczego chcesz opodatkowac darowizny tylko w kosciele?

Co zaczynasz rozumiec???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, eF. napisał:

Liza sie po jajach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, julekstep napisał:

Liza sie po jajach?

Od 9 roku zycia:)

4 godziny temu, eF. napisał:

Być może masz szerszy obraz tego wszystkiego. Ja w tym wieku czekałem na "Wojownicze Żółwie Ninja" na dwójce i grałem w piłkę na boisku, a nie podniecałem się dzięki 'innym osobom'. 

Moze nie miales skilla?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, julekstep napisał:

Liza sie po jajach?

Tego nie wiem, ale uczciwie mówiąc wygląda to z boku dosyć karykaturalnie.

@fluber

W takim razie łapówka też powinna być darowizną. W końcu również trafia do kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, eF. napisał:

W takim razie łapówka też powinna być darowizną. W końcu również trafia do kieszeni.

Jakie widzisz analogie?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, julekstep napisał:

Kurla, kiedys to bylo (i nawet w tamtych czasach juz jakos w 4 klasie przemycalem zdjecia golych dup z dyskietek kolegi do ukrytego kataligu na 386 mamy i podniecalem sie nimi, mimo ze nie wiedzialem nawet co znaczy 'trzepac kapucyna')!

Teraz jest troszke inaczej (mogles nie zauwazyc).

No ba...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, fluber napisał:

Jakie widzisz analogie?

Myślę, że sam byś do tego doszedł.

Czym się różni koperta wypełniona pieniędzmi dla księdza 'po kolędzie' od tej, którą przekazuje np. lekarzowi? Przecież jedno i drugie można uznać za darowiznę. Tutaj jest ten haczyk, że jedno się nazywa darowizną, a drugie przekupstwem, tylko to w sumie jeden c***, że tak to kolokwialnie spuentuje. O ile możesz komuś udowodnić przekupstwo, o tyle nie możesz mi zagwarantować, że 'darowizna' nie idzie do kieszeni. Dlaczego więc łapówki są karalne? Wystarczy nazwać je darowizną. I tak w końcu wyszłoby, że nie przekupiłem tego lekarza, to była tylko darowizna. Analogie są cholernie widoczne, kwestia interpretacji. Bóg zapłać i do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, eF. napisał:

Myślę, że sam byś do tego doszedł.

Czym się różni koperta wypełniona pieniędzmi dla księdza 'po kolędzie' od tej, którą przekazuje np. lekarzowi? Przecież jedno i drugie można uznać za darowiznę. Tutaj jest ten haczyk, że jedno się nazywa darowizną, a drugie przekupstwem, tylko to w sumie jeden c***, że tak to kolokwialnie spuentuje. O ile możesz komuś udowodnić przekupstwo, o tyle nie możesz mi zagwarantować, że 'darowizna' nie idzie do kieszeni. Dlaczego więc łapówki są karalne? Wystarczy nazwać je darowizną. I tak w końcu wyszłoby, że nie przekupiłem tego lekarza, to była tylko darowizna. Analogie są cholernie widoczne, kwestia interpretacji. Bóg zapłać i do przodu.

To sa takie same analogie jak ppmiedzy lapowka dla lekarza a koperta dla owsiaka:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, kcp78 napisał:

no niezupelnie. przeciez wiadomo nie od dzis, ze to armia czerwona wyzwolila polske spod okupacji 'nazistow'...

oczywisty nonsens

była to armia zielona, a okupowali filateliści

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, fluber napisał:

To sa takie same analogie jak ppmiedzy lapowka dla lekarza a koperta dla owsiaka:)

Przecież jedno i drugie może być darowizną, zależy jak chcesz to zinterpretować, bo równie dobrze darowizna dla lekarza może być efektem tego, że świetnie wykonuje swoją pracę, a nie ewentualnych korzyści. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi