Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Sebastian napisał:

I dlatego, że jest z "wyższego poziomu i się za taki uważa" zaczął od wskazania, że jest w temacie ignorantem i jego wiedza poza szkołę średnią nie wykracza. Kto więc jest bardziej głupi, Ty czy on ? 

czyli marnował czas ? odnosiłem się ogólnie , nie do filmiku na yt

Edytowane przez Koelner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Koelner napisał:

teraz wiesz jak odbierany jesteś w tym temacie. Braun też uważa , że jest z wyższego „poziomu” , jest mądrzejszy a to cechy typowych głupków, dlatego on i Korwin są tak odbierani oraz ostatnio dołączył niestety Michalkiewicz

Zamień ś na m :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, RappaR napisał:

Zamień ś na m :)

😴

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, julekstep napisał:

o k****

https://antyweb.pl/ztm-warszawa-z-nowa-strona-za-milion-zl-na-wordpressie-bez-wlasnej-wyszukiwarki-polaczen/

to gowno kosztowalo ponad milion

brawo Trzaskus i wyborcy Trzaskusia! ❤️

Nie, żebym sympatyzował z Prezydentem Trzaskowskim (delikatnie mówiąc), ale milion na nową stronę ZTM-u to nadal lepiej niż 7 baniek na Puszcza.tv, które zostały wypłacone z krajowego budżetu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Koelner napisał:

teraz wiesz jak odbierany jesteś w tym temacie. Braun też uważa , że jest z wyższego „poziomu” , jest mądrzejszy a to cechy typowych głupków

Nie wiem, natomiast rozumiem, że Ty mnie jako takiego odbierasz. Staram się nie opowiadać o czymś, na czym się kompletnie nie znam. Zwróć uwagę, że nie zdarza mi się zajmować głosu w dyskusjach tutaj na temat historii chociażby 2 wojny światowej, jak również wielu innych okresów. Z prostej przyczyny, praktycznie kompletnie się na tym nie znam. Nie wchodzę w dyskusje o papierosach elektronicznych, bo nigdy niczego nie paliłem. Tutaj mamy przykład gościa, który nie ma bladego pojęcia o temacie i prowadzi monolog na nieznanym mi dotąd poziomie abstrakcji ( 200 lat temu ktoś gdzieś napisał, że jak ludzie będą jeździć pociągiem to będą wariować z powodu przesuwających się pejzaży za oknem, a nie zwariowali, w związku z czym on nie wierzy badaniom naukowym, no przecież to jest wyższy poziom WTF )

Godzinę temu, Sebastian napisał:

I dlatego, że jest z "wyższego poziomu i się za taki uważa" zaczął od wskazania, że jest w temacie ignorantem i jego wiedza poza szkołę średnią nie wykracza. Kto więc jest bardziej głupi, Ty czy on ? 

No i na tym zdaniu powinien był zakończyć.

Bo to było klasyczne: Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi i o czym rozmawiacie i nie mam żadnych kwalifikacji, żeby wypowiadać się o tym w jakikolwiek merytoryczny sposób, ale... ( i tu następuje kilkanaście minut durnego pieprzenia bez sensu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Wow. Od poruszanych tematów na tym forum zależy przyszlość Polski. 

Jestem zaszczycony. 

a coś  z Polską masz wspólnego ?

pan Władysław podał słuszne hasło i oto słowo staje się ciałem :

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25482474,sad-najwyzszy-krs-nie-daje-wystarczajacych-gwarancji-niezaleznosci.html

"Uratowaliśmy od łez i śmierci wielu Polaków"

nie dość, że bankster i kłamczuch, to jeszcze grafoman

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Hoolifan napisał:

Nie, żebym sympatyzował z Prezydentem Trzaskowskim (delikatnie mówiąc), ale milion na nową stronę ZTM-u to nadal lepiej niż 7 baniek na Puszcza.tv, które zostały wypłacone z krajowego budżetu :)

Wydanie kasy na nowa strone dla garstki dziwakow >>> wydanie kasy na zepsucie istotnej dla mieszkancow najwiekszego miasta w PL strony internetowej

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Koelner napisał:

czyli marnował czas ? odnosiłem się ogólnie , nie do filmiku na yt

Czy marnował czy nie tego nie wiem. Musiałbym mieć dostęp do całej dyskusji żeby sprawdzić o czym tam rozmawiano i na jakim poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Koelner napisał:

teraz wiesz jak odbierany jestem w tym temacie. Braun też uważa , że jest z wyższego „poziomu” , jest mądrzejszy a to cechy typowych głupków, dlatego on i Korwin są tak odbierani oraz ostatnio dołączył niestety Michalkiewicz

Poprawiona literówka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Poprawiona literówka.

Nie boisz się, że Koelner powie, że masz z nami czworokąt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, fluber napisał:

Pomijajac drobny szczegol ze gdybym byl szefem rosyjskich sluzb i chcial zainstalowac agenta w polsce to ten agent mowilby mniej wiecej to samo co braun w powyzszym monologu.

Ale wiesz, że Braun sam złożył na siebie donos, żeby prokuratura sprawdziła, czy jest rosyjskim agentem? :) Odmówili wszczęcia postępowania w tej sprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Cardi napisał:

Ale wiesz, że Braun sam złożył na siebie donos, żeby prokuratura sprawdziła, czy jest rosyjskim agentem? :) Odmówili wszczęcia postępowania w tej sprawie. 

Rozsądnie. Jeszcze by go zdemaskowali i Rosjanie w tej sytuacji by zdołali zwerbować kogoś, kto nie jest kompletnym debilem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, RappaR napisał:

Rozsądnie. Jeszcze by go zdemaskowali i Rosjanie w tej sytuacji by zdołali zwerbować kogoś, kto nie jest kompletnym debilem

Jeżeli Braun to debil to źle świadczy o większości pozostałych posłów w parlamencie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Cardi napisał:

Ja wcale nie twierdze ze nim jest. Ja tylko twierdze ze na wklejonym filmie gada jak ruski agent. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Ja wcale nie twierdze ze nim jest. Ja tylko twierdze ze na wklejonym filmie gada jak ruski agent. 

Masz do tego prawo, ale twoje twierdzenia nie muszą stanowić prawdy objawionej na szczęście :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Cardi napisał:

Jeżeli Braun to debil to źle świadczy o większości pozostałych posłów w parlamencie.

Braun jest polonista z dobra dykcja i emisja glosu i to wlasciwie tyle. Generalnie to jest dla mnie mocno szokujace ze sa ludzie uwazajacy go za kulturalnego i rozsadnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Braun to miażdży całą scenę polityczną.

Pomyśleć, że kiedyś PiSowscy go cenili za doskonałą twórczość filmową, a teraz wyzywają od debili, mimo od lat tych samych poglądów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

Braun jest polonista z dobra dykcja i emisja glosu i to wlasciwie tyle. Generalnie to jest dla mnie mocno szokujace ze sa ludzie uwazajacy go za kulturalnego i rozsadnego.

To faktycznie szokujące, że w parlamencie jest poseł forsujący w swoich poglądach i wypowiedziach polską rację stanu. A raczej, że jemu podobnych jest niewielu więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Braun to miażdży całą scenę polityczną.

Przepraszam ale czym?

1 minutę temu, Cardi napisał:

To faktycznie szokujące, że w parlamencie jest poseł forsujący w swoich poglądach i wypowiedziach polską rację stanu. A raczej, że jemu podobnych jest niewielu więcej. 

Toc wrzucilem dzis filmik gdzie forsuje rosyjska racje stanu a nie polska:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.