Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Chodniki to jedno, ale jeszcze lepsi są ci którzy parkują w strefie drogi pożarowej 

Ostatnio jechaliśmy do zdarzenia na osiedlu zamkniętym, drogą pożarowa zablokowana po obu stronach. Efekt był taki że ci którzy zdążyli przeparkować jako jedyni nie mieli później okazji spotkać się z blacharzem

W sumie 6 aut z pięknymi rysami

Podarli trochę  mordy, ale na moje pytanie czy chca to omówić z policją rury im zmiękły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Koelner napisał:

na prezydenta ?

Tak mówią ludzie, a to oznacza, że liderzy na lewicy nie potrafili się dogadać. Wystawienie Śmieszka zamiast Zandberga to złożenie broni jeszcze przed bitwą. 

Z drugiej strony Biedroń pierwszą damą hmmm :) ciekawe, czy można godzić funkcję posła PE i pierwszej damy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, josephnba napisał:

Chodniki to jedno, ale jeszcze lepsi są ci którzy parkują w strefie drogi pożarowej 

Ostatnio jechaliśmy do zdarzenia na osiedlu zamkniętym, drogą pożarowa zablokowana po obu stronach. Efekt był taki że ci którzy zdążyli przeparkować jako jedyni nie mieli później okazji spotkać się z blacharzem

W sumie 6 aut z pięknymi rysami

Podarli trochę  mordy, ale na moje pytanie czy chca to omówić z policją rury im zmiękły 

Dobrze wiedziec, ze straz nie ma oporu wobec takich. U mnie na osiedlu zdarzaja sie takie Janusze, ktorym szkoda przejsc dwie minuty (wokol blokow praktycznie zawsze sa miejsca), albo zaplacic 80 zeta/msc za parking.

Na osiedlu obok podczas sporego pozaru to opoznilo akcje 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Francuzi dewastują swoje miasta to może haczka znajde na tych Polakow. Jakiś śmietnik spalony?  A adwersarzowi dowalę czymś w stylu "potomku husarii". 

 

Wyjdź ze swojej nory, pojedź do Szwecji, Francji, Niemiec czy Belgii i zobacz jak bardzo "zdewastowane" są ulice tamtejszych miast i jak "nieszczęśliwi" są ludzie w tych krajach żyjący. Tak bardzo nakręcacie się wzajemnie, że już chyba wszystkiego się boicie. Wszystko wam zagraża i wszyscy zmówili się przeciwko wam. Jak można być takim tchórzem? I to szukanie potwierdzenia, usprawiedliwienia na swoje lęki. Do wyśmiewania zniewieściałych chłopców w rurkach to pierwsi ale na wakacje to nad polskie morze bo bezpieczniej z miłości do kraju, gównianej pogody i zimnej kąpieli. Kościół pod rękę z PISem oczywiście podsyca te lęki bo im akurat brak otwartości i strach jest biznesowo na rękę. Wielcy dumni Polacy od morza do morza, potomkowie Sobieskiego i Jagiełły, spadkobiercy husarii boją się wszystkiego czego nie znają, ciemnoskórych, muzułmanów, żydów. Wymyślają jakieś spiski, ideologie, nawet nastoletniej Grety się boją. Wstyd. 

 

I ten piękny mechanizm:

X: w Paryżu podpalili samochody, nie ma to jak mieszkać w Gdańsku

Y: w Gdańsku też podpalali samochody

X: oooooo jakiś śmietnik podpalony, jak śmiesz pluć na swoją Ojczyznę!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to z tym Śmiszkiem to żart..

Już sobie wyobrażam te krzyki Biedronia i innych Quevasów o dyskryminacji gejów w Polsce gdyby przypadkiem nie został wybrany.. 

Z drugiej strony gdyby zdobył z 12% to pewna grupa baranów poz zgrabną 4 literową nazwą głosiła by wszem i wobec, że tyle ich jest w społeczeństwie..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał:

I ten piękny mechanizm:

X: w Paryżu podpalili samochody, nie ma to jak mieszkać w Gdańsku

Y: w Gdańsku też podpalali samochody

X: oooooo jakiś śmietnik podpalony, jak śmiesz pluć na swoją Ojczyznę!

 

Fajniejszy jednak jest mechanizm:

X - we Francji regularnie pala samochody setkami

Y - a masz tu linka do zkazanego (lol) podpalacza sprzed 10 lat! Lyso Ci?!? Polaku Robaku?

 

i jeszcze te proby z husaria w strone Rappara, ktory sam tu kilkukrotnie smial sie z turbo-slowian tez wesole (no ale trzeba odpowiednio w glowie ustawic sobie obraz 'przeciwnika', zeby wykuta narracja sie zgadzala)

no ale w sumie ciężko dużo wymagać od kiepskiego speca od kupy :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Fajniejszy jednak jest mechanizm:

X - we Francji regularnie pala samochody setkami

Y - a masz tu linka do zkazanego (lol) podpalacza sprzed 10 lat! Lyso Ci?!? Polaku Robaku?

Po pierwsze. To, że we Francji podpalają samochody nie znaczy, że we Francji żyje się gorzej niż w Polsce. Tym bardziej, że w Polsce Twój samochód też może spłonąć. 

Po drugie. Nie wiem czemu przekręcasz. Nie sprzed 10 lat ten podpalacz. A samochody spłonęły też w sylwestra , tak samo jak w Paryżu. Pewnie mniej ale co to za pocieszenie dla właściciela spalonego samochodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jack napisał:

Po pierwsze. To, że we Francji podpalają samochody nie znaczy, że we Francji żyje się gorzej niż w Polsce. Tym bardziej, że w Polsce Twój samochód też może spłonąć. 

Kto postawił taką tezę?

5 minut temu, jack napisał:

Po drugie. Nie wiem czemu przekręcasz. Nie sprzed 10 lat ten podpalacz. A samochody spłonęły też w sylwestra , tak samo jak w Paryżu. Pewnie mniej ale co to za pocieszenie dla właściciela spalonego samochodu. 

Czytaj to co linkujesz Podkreśla, że "jak przez mgłę" pamięta podpalenia, których miał dopuścić się w latach 2008 i 2012 - więc super, że jako kontrprzykład podałeś wielokrotnie skazanego psychola działającego 12, 9 i 5 lat temu.

no chyba, że chodziło tylko o górny link sprzed roku dotyczący pojedynczego auta (jeszcze lepszy lol)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jack napisał:

Wyjdź ze swojej nory, pojedź do Szwecji, Francji, Niemiec czy Belgii i zobacz jak bardzo "zdewastowane" są ulice tamtejszych miast i jak "nieszczęśliwi" są ludzie w tych krajach żyjący. Tak bardzo nakręcacie się wzajemnie, że już chyba wszystkiego się boicie.

 

To jest tez niezły lol, bo generalnie Delta Center przez lata mieszkał w Zachodniej Europie i chyba dopiero w zeszłym roku wrócił do Polski:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

Kto postawił taką tezę?

Czytaj to co linkujesz Podkreśla, że "jak przez mgłę" pamięta podpalenia, których miał dopuścić się w latach 2008 i 2012 - więc super, że jako kontrprzykład podałeś wielokrotnie skazanego psychola działającego 12, 9 i 5 lat temu.

no chyba, że chodziło tylko o górny link sprzed roku dotyczący pojedynczego auta (jeszcze lepszy lol)

31.12.2019 to wprawdzie zeszły rok ale nie rok temu. I nie pojedynczego a przynajmniej 3 

I nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie "Polakiem Robakiem". Ja nie mam problemu z tym, że jestem Polakiem. Nikt na mnie nie czyha i nie boje się, że obce siły zmienią mnie w geja, sprzedadzą, wysadzą albo każą mi segregować odpady i zakaża palić w kominku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jack napisał:

. Jak można być takim tchórzem?

Nie wiem, możesz opowiedzieć o sobie.

18 minut temu, jack napisał:

wakacje to nad polskie morze bo bezpieczniej z miłości do kraju, gównianej pogody i zimnej kąpieli.

Ostatni raz nad polskim morzem to byłem z 5 lat temu, ale odkryłem, że lubisz kłamać już wcześniej :)

 

18 minut temu, jack napisał:

X: w Paryżu podpalili samochody, nie ma to jak mieszkać w Gdańsku

Y: w Gdańsku też podpalali samochody

X: oooooo jakiś śmietnik podpalony, jak śmiesz pluć na swoją Ojczyznę!

W Paryżu co roku w samego sylwestra podpalają kilkaset aut = 3 lata temu jeden najebany typek podpalił 20 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

 

I nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie "Polakiem Robakiem". Ja nie mam problemu z tym, że jestem Polakiem. 

Jak Ty nie potrafisz prostego komunikatu pisemnego zrozumieć, to nie recenzuj potem jakości obron doktorskich, bo robisz z siebie duże pośmiewisko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał:

31.12.2019 to wprawdzie zeszły rok ale nie rok temu. I nie pojedynczego a przynajmniej 3 

Czyli zestawiłeś 3 auta z tego roku w Polsce z corocznym ok tysiącem we Francji.

Pięknie.

4 minuty temu, jack napisał:

I nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie "Polakiem Robakiem".

Ja Ciebie nazywam 'słabym specem od kupy' jbc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.