Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, lorak napisał:

trochę tak, ale jednak wybierają osoby o określonym profilu. gdyby nie "kolory" to tych incydentów by nie było, bo to pogarda do inności, szczególnie do gejostwa (pewnie forma resentymentu XD) wywołuje ataki.

jest u nas gej w pracy , który nie popiera lgbt , uważa że oni im ( gejom) psują reputacje ale najzabawniejsze jest że jak były te marsze narodowcy kontra lgbt to on nazwał to walką pedałów. on ma taką aplikację gdzie jak chce mu się bzykać to wyszukuje chłopaków i powiedział że to się dzieli poglądowo pół na pół , raz jakiś ukryty ksiądz , katecheta , mąż z dwójka dzieci a raz jakiś działacz lgbt , kolorowy sciotowany . ktoś pisał tutaj o hipokryzji a Polską prawica rządzi koleś z kotem który jest gejem i ma bratanice która już nie wiadomo ile ma ślubów kościelnych i z kim jest, TVP prowadzi facet który bujał się z kochanką , w niby skrajnej prawicy Konfederacji rządzi gościu który zostawił żonę dla młodej łaski i Bosaka który jest prawiczkiem a rozdawał książki Wojewódzkiemu o sexie. jedna i druga strona Was robi w c***a :)

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Koelner napisał:

jest u nas gej w pracy , który nie popiera lgbt , uważa że oni im ( gejom) psują reputacje ale najzabawniejsze jest że jak były te marsze narodowcy kontra lgbt to on nazwał to walką pedałów. on ma taką aplikację gdzie jak chce mu się bzykać to wyszukuje chłopaków i powiedział że to się dzieli poglądowo pół na pół , raz jakiś ukryty ksiądz , katecheta , mąż z dwójka dzieci a raz jakiś działacz lgbt , kolorowy sciotowany . ktoś pisał tutaj o hipokryzji a Polską prawica rządzi koleś z kotem który jest gejem i ma bratanice która już nie wiadomo ile ma ślubów kościelnych i z kim jest, TVP prowadzi facet który bujał się z kochanką , w niby skrajnej prawicy Konfederacji rządzi gościu który zostawił żonę dla młodej łaski i Bosaka który jest prawiczkiem a rozdawał książki Wojewódzkiemu o sexie. jedna i druga strona Was robi w c***a :)

Zostaje kilka pytań:

- czy w c***a nie robi nas Koelner?

- czy w c***a nie robi Koelnera kolega gej?

- czy na tej aplikacji jest kategoria 'czworokąty'?

itp itd

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Zostaje kilka pytań:

- czy w c***a nie robi nas Koelner?

- czy w c***a nie robi Koelnera kolega gej?

- czy na tej aplikacji jest kategoria 'czworokąty'?

itp itd

 

1. Przywódcy prawicy na pewno :) 2. Chyba nie 3. nie mam pojecia , pewnie Rappar wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25552133,fejfer-oszczednoscia-i-praca-ludzie-sie-nie-bogaca-o-sukcesie.html#s=BoxMMt1

21 godzin temu, StaryFan napisał:

Dwie ostatnie prowokacje wyjątkowo marnej próby. Czekam na lepsze.

Nie chcę Cię prowokować. Chcę Cię przekonać do tego ze likwidacja obligacyjnego OFE była konieczna. Rostowski po latach nagle sam doszedł do wniosku ze to sie nie spina - te limity z równoczesnym groamdzeniem obligacji (mam nadzieje ze zrozumiał również bezsens płacenia prowizji od emerytur) i sam zaproponował likwidacje czegoś co w sumie jego "środowisko" wprowadzało (Balcerowicz). Zrozumieli po latach swój bład. W czasie gdy balcerowicz to wprowadzał chciano wymusić popyt na obligacje czyli dług (bo sie bano ze kiedyś tego popytu zabraknie w czasie któregos kryzysu) a dopiero Rostowski wpadł na to ze ten wymuszony popyt na obligacje co prawda zapewnia ich zbyt ale pcha dług w niebezpieczne rejony, a Tusk dał mu zadanie by ten dług trzymac w ryzach.

W sumie może bardziej przekonujące dla większosci będzie ze na codzien bronię "polityki gospodarczej" PIS a w tym temacie stoję murem za Tuskiem i Rostowskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na siłce na którą chodzę mam gościa, co wygląda jak dopierdolony Schetyna.

Podchodzę do niego któregoś razu i mówię mu: gościu, wyglądasz jak Schetyna, tylko dopierdolony. A ten w płacz. Myślę sobie, k****, może on za PiS, a ja mu serce właśnie złamałem. Znieważyłem go okrutnie i jak tylko skończy szlochać to mnie zdmuchnie z planszy, bo jest napakowany, jak plecak polskiego ucznia. Ale ten mówi do mnie tak: k****, bo ja jestem Schetyna. Aż hantla upuściłem, ale za chwilę śmieje się haha, jak to typie, co ty pierdolisz, widziałem Schetynę przecież na żywo w TV, to leszcz jest. A ten znowu w płacz. Typie, bo się odwodnisz, mówię mu na wpół współczujący na wpół zdegustowany, bo też byście byli zdegustowani, jakbyście zobaczyli płaczącego Schetynę.

W końcu odłożył 50kg kettla, którym ocierał łzy, i mówi do mnie tak: Ja jestem, typie, Schetyna. Oszukali mnie. Tusk zdrajca mnie oszukał. Doppelgangera za mnie podstawił do występów w Sejmie, w telewizji, do ośmieszania mnie w oczach zwolenników i przeciwników. Zdyskredytowania mnie przed narodem polskim.

Jestem dogłębnie poruszony. Ale po jaki c*** - pytam Schetynę, albowiem jestem ciekaw. A skąd ja mam k**** wiedzieć - krzywi się Schetynator - myślałem że kolegami jesteśmy. Ale kto zrozumie rudego.

Pokiwałem głową. Rudego nikt nie zrozumie. Co pan zamierza teraz zrobić - zapytałem szczerze zatroskany.
- Wypi****le 200 kg na klatę
- Ale potem! Co pan zrobi potem!
- A potem pójdę się rozciągać. Pamiętaj młody człowieku, to ważne, żeby się rozciągać.

Nie wiedziałem co powiedzieć. Zamyśliłem się nad meandrami polskiej polityki. Z odrętwienia wyrwał mnie Schetyna.
- Staniesz za mną? - zapytał nieśmiało.
Teraz już tak - pomyślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, quevas napisał:

Kidawa-Błońska daje się wpuszczać w maliny [jako kandydatka na prezydenta]

prezydent nie jest od "usprawniania sądów", tylko od czuwania nad tym by reżim PISowski nie łamał nagminnie prawa i konstytucji wypuszczając jednego ustawowego bubla za drugim

powinna PISowskiego lizusa z Trójki zgasić jednym zdaniem, zamiast wikłać się w odpowiedzi na prowokacyjne pytania

Najpierw niech się nauczy samodzielnie artykułować słowa nie czytając z kartki lub promptera, potem przyjdzie czas na proste zdania, może do wyborów wyrobi się ze zdaniami złożonymi.

Tu nikogo nie trzeba wpuszczać w maliny, kidawa rozbiła tam obóz już jakiś czas temu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

 

 

To jest k**** samonapędzająca się machina. Z tego się już nawet nie wypada śmiać.

PR-owcy PO to idioci , na przykładzie nakręconej jak katarynka Szydło historia pokazuje że dużo nie trzeba żeby przekonać nasze wspaniałe społeczeństwo . dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Koelner napisał:

 ktoś pisał tutaj o hipokryzji a Polską prawica rządzi koleś z kotem który jest gejem  :)

Ja pisałem o hipokryzji. Tylko, że mnie nie obchodzi czy kot Prezesa jest gejem. Może spokojnie iść z kotem MKB w tęczowym pochodzie.

3 godziny temu, quevas napisał:

powinna PISowskiego lizusa z Trójki zgasić jednym zdaniem, zamiast wikłać się w odpowiedzi na prowokacyjne pytania

Mniej więcej, ale mistrz ciętej riposty, został przez suwerena wysłany do lasu, siedzi w tipi, strzela do czego chce, nie łazi w gumowcach po ławkach.

Jak zauważyłem, ciężko się podnieść po takiej stracie.

 

Zdajecie sobie chociaż sprawę z tego, ile trzeba wydać $ na naukę komunikacji niewerbalnej, odwracania głowy, podstaw protokołu dyplomatycznego, naciągniętej skóry, fryzury itd itp, aby te twory mogły "dorosnąć" do stanowisk. I co, jak krew w piach, w kraju, w którym Yakuza zdejmuje gumowce przed wypiciem sake, mistrz riposty włazi w trzewikach na mównicę. Na "ambonę" spokojnie może, ale to inny rodzaj protokołu dyplomatycznego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2019 o 11:06, StaryFan napisał:

OFE to były realne, dziedziczone środki, które musiały być wypłacone mi/Tobie/innym lub spadkobiercy (trzeba było złożyć wniosek). Nie były w rękach państwa, zusu, krusu itd. To realne 160 mld, które miało swoich właścicieli i tym właścicielem nie było Państwo Polskie. Do momentu, kiedy człowiek który wie jak je wydawać, nie wyciągnął po nie ręki.

W dniu 24.12.2019 o 07:19, fluber napisał:

Wyraznie sugerowali to autorzy reformy z 1999 roku. Ludzie generalnie tak wlasnie mysleli. To co zrobila platforma z ofe to moim zdaniem najgorsza long term decyzja polityczna ostatnich kilkunastu lat

OFE miały charakter publiczno-prywatny. Czyli była możliwość ich dziedziczenia, ale generalnie od momentu ich pobrania nie były już waszą własnością. 

Formalnie nie była to żadna kradzież prywatnych środków, tylko reforma systemu emerytalnego. Gwiazdowski wyjaśnił to wam łopatologicznie: https://www.money.pl/emerytury/wiadomosci/artykul/gwiazdowski-o-wyroku-w-sprawie-ofe-decyzja,206,0,1946830.html

Można zatem jedynie dyskutować nad sensem i celowością tej reformy, ale pi****lenie o kradzieży to zwykły populizm oraz ignorancja. 
 

Cytat

 

Jesteśmy prawie w 2020 r, zweryfikowano teczki (to co zostało), podpisy, wypłaty TW o pseudonimie Bolek. 

Dziwimy się i oburzamy, gdy ktoś pisze o polskich obozach śmierci (jak najbardziej słusznie), ale nie mamy ochoty pamiętać o własnym brudach.

 

Ale właśnie sęk w tym, że ta pamięć w przypadku Partii jest niesamowicie wybiórcza.

PiS obniżył emerytury zasłużonym w III RP policjantom tylko dlatego, że przez kilka miesięcy pracowali w SB. Jednocześnie prokurator stanu wojennego, oskarżający opozycjonistę, członek PZPR do samego jej końca, został sędzią Trybunału Konstytucyjnego.

Cytat

 

Mam kolejne pytanie, załóżmy hipotetycznie, że każdy z nas jest właścicielem małej/średniej firmy o obrocie 60 mln, zatrudniającej 100 osób. Ponieważ musimy wziąć roczny urlop zdrowotny, jest nam potrzebny Dyrektor Generalny, który przez pełen rok obrachunkowy poprowadzi przedsięwzięcie. Proponuje liderów poszczególnych partii.

Zatrudnisz Donalda, Bronisława, Grzegorza?

Co zostanie Ci po roku - ch..j, du.a i kamieni kupa? Dadzą radę?

 

Przecież Schetyna przed wejściem w politykę stworzył Radio Eska i zarządzał Śląskiem Wrocław w czasach jego największych sukcesów.

Tusk i Komorowski nie są przedsiębiorcami, tylko politykami, zatem w ich przypadku pytanie nie ma żadnego sensu. Polityk ma styczność z ekonomią, ale bardziej w skali marko niż mikro i do tego posiada odpowiednich ludzi od szczegółowych rozwiązań. Równie dobrze możesz się zapytać czy dałbym ich do Sądu Najwyższego albo na selekcjonera reprezentacji Polski w piłce kopanej (nie dałbym, chociaż taki Tusk dużo lepiej ogarnia system prawny niż przeciętny wyborca PiS a z piłką nożną ma styczność od wielu lat).

Rozumiem, że ty byś zatrudnił Kaczyńskiego, Kuchcińskiego i Suskiego? 

W dniu 28.12.2019 o 19:20, StaryFan napisał:

No tak, ale tutaj z ostrożności politycznej wypadałoby wspomnieć, że podobnie są dyskryminowani byli komuniści, np. ojciec towarzysz Włodzimierz, oraz ojciec towarzysz Leszek.

A Bolesław Piecha jako poseł, europoseł i wiceminister zdrowia ci nie przeszkadza? Przypominam, że Leszek Miller i Włodzimierz Cimoszewicz nikogo nie zabili, za to Piecha już tak (według konserwatywnej logiki utożsamiającej każdą aborcję z zabójstwem). :) 

No i jakby nie patrzeć to ta dwójka ,,komunistów" wprowadziła nas do UE. Co osiągnął Piecha w polityce poza byciem przydupasem Prezesa? 

W dniu 26.12.2019 o 11:05, RappaR napisał:

Biorąc pod uwagę sporą liczbę piszących w tym temacie, to może nie popieram, ale rozumiem. 

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że pisowcy to mentalne komuszki. :)

Ty nie masz nic przeciwko ,,kamieniowaniu bluźnierców". 

Inny pisokomuszek miał kilka miesięcy potężny ból dupy z powodu (niezbyt mocnego) żartu o Hitlerze i pewnie poparłby ustawę delegalizującą czarny humor w przestrzeni publicznej. :) 

Kolejny pisokomuszek miał ból dupy o satyryczną karykaturę Jezuska. 

Jeszcze inny pisokomuszek zaakceptuje każdy zakaz i każde upartyjnienie państwa byle tylko było 500 plus i w miarę niskie bezrobocie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, fluber said:

Korwin chyba nie startuje:)

Nie dam sobie za to nic uciąć 

Konfa jeszcze chyba nikogo nie wystawiła 

 

A to co napisałem było o obecnym żyrandolu który w moich oczach ostatecznie się pogrążył dając stanowiska Pawłowicz i piotrowiczowi jednocześnie mówiąc te brednie o sędziach i wcześniej podpisując ustawę wymuszająca graniczny wiek

 

Wcześniej byłem do niego kompletnie neutralny bo w odróżnieniu od poprzednika potrafił się zachować i jako tako siexl prezentowal (przed tym jak spuchł 20kg)

 

Teraz robi za wydmuszkę

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.