Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Koelner napisał:

 

niektóre profesje czy zawody mają już przyklejone łatki i najczęściej negatywne, teraz pytanie moralne czy warto brać w łapę jak wszyscy już i tak wiedzą ,że bierzesz ?

Pyyanie bylo idiotyczne i dotyczylo brania lapowek a nie dawania.

W swoim toku rozumowania zmieniles " branie" na "dawanie" "w lape" na "w lape od Ciebie" i "moralne" na "korzystne". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudo jak portal natemat.pl opublikował mrożącą krew w żyłach relacje ataku neonazistów na szczodrych wolontariuszy z akcji "jedzenie zamiast bomb". 

Nowy okrzyk bojowy: "kochamyyyyy Hitlerrrraaaaaaaaa!!!!! Kocham yyyyyyy wojneeeeeeeee!!!!!! " 

Donald Tusk z kolei rozczula przytaczając rozmowę ze swoją córką: "tato, jak będziesz startować, będą cię niszczyć I nas też." Coś w ten deseń. Zabawnie to brzmi z ust człowieka, który z zemsty wysłał do paki Staruchowicza. I to przed samymi świętami. A na część owdowiałych rodzin, spuścił ze smyczy Palikota i Niesiołowskiego. 

Aaa. U jeszcze pana Owsiaka zapytano o opinię. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Cudo jak portal natemat.pl opublikował mrożącą krew w żyłach relacje ataku neonazistów na szczodrych wolontariuszy z akcji "jedzenie zamiast bomb". 

Nowy okrzyk bojowy: "kochamyyyyy Hitlerrrraaaaaaaaa!!!!! Kocham yyyyyyy wojneeeeeeeee!!!!!! " 

Donald Tusk z kolei rozczula przytaczając rozmowę ze swoją córką: "tato, jak będziesz startować, będą cię niszczyć I nas też." Coś w ten deseń. Zabawnie to brzmi z ust człowieka, który z zemsty wysłał do paki Staruchowicza. I to przed samymi świętami. A na część owdowiałych rodzin, spuścił ze smyczy Palikota i Niesiołowskiego. 

Aaa. U jeszcze pana Owsiaka zapytano o opinię. 

Wygląda na strasznie nieudolną prowokację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Koelner napisał:

ale że ja domniemywam że tak wyglądasz nie oznacza że wyglądasz .

 

Skoro tak domniemywałeś, to skąd zaskoczenie, że tak mogę wyglądać? Jesteś tak przyzwyczajony do bycia w błędzie, że za każdym razem, kiedy masz rację, Ciebie to szokuje?

I to, że napisałem o mojej ziemkiewiczowskiej mordzie, nie oznaczać musi wcale że tak wyglądam, też podstawy logiki.

6 godzin temu, Koelner napisał:

jest dla Ciebie różnica?

A dla Ciebie nie? Wracając do kwestii seksu, które bardzo lubisz poruszać, nie ma dla Ciebie różnicy też, czy bierzesz do ust czy dajesz do ust?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RappaR napisał:

Skoro tak domniemywałeś, to skąd zaskoczenie, że tak mogę wyglądać? Jesteś tak przyzwyczajony do bycia w błędzie, że za każdym razem, kiedy masz rację, Ciebie to szokuje?

I to, że napisałem o mojej ziemkiewiczowskiej mordzie, nie oznaczać musi wcale że tak wyglądam, też podstawy logiki.

 

mądry jesteś

21 minut temu, RappaR napisał:

 

A dla Ciebie nie? Wracając do kwestii seksu, które bardzo lubisz poruszać, nie ma dla Ciebie różnicy też, czy bierzesz do ust czy dajesz do ust?

przecież to Wy ciagle poruszacie kwestie sexu. rozumiem że dla Ciebie nie ma różnicy komu bierzesz albo dajesz do ust ale zostaw to dla siebie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RappaR napisał:

Pytaniem nie jest czy Grodzki brał. Pytaniem jest dlaczego nikt nie oskarża Karczewskiego czy Radziwiłła

Bo tak zadecydowała ta twoja tajemnicza grupa z USA.

Co wygrałem? 

Chociaż ja bym postawił inne pytanie. Gdyby Tomasz Grodzki nadal był anonimowym senatorem a taki Bartosz Arłukowicz kandydował na prezydenta to na którego z tej dwójki szukano by teraz haków? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Artlan napisał:

Bo tak zadecydowała ta twoja tajemnicza grupa z USA.

Co wygrałem? 

Chociaż ja bym postawił inne pytanie. Gdyby Tomasz Grodzki nadal był anonimowym senatorem a taki Bartosz Arłukowicz kandydował na prezydenta to na którego z tej dwójki szukano by teraz haków? :) 

Czy jakby wałęsa nie został prezydentem to czy ktos by szukal na niego teczki?

Tylko o czym to swiadczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Czy jakby wałęsa nie został prezydentem to czy ktos by szukal na niego teczki?

Tylko o czym to swiadczy?

O, i to jest bardzo dobry przykład. :) 

Bracia Kaczyńscy znali przeszłość Wałęsy co najmniej od połowy lat 80-tych. Przez dobrych kilka lat to im jednak nie przeszkadzało i bardzo blisko z nim współpracowali. Dopiero po zakończeniu współpracy zaczęli mu wypominać agenturalną przeszłość. Można zatem spokojnie założyć, że gdyby LW cały czas trzymał z Kaczyńskimi to sprawa TW Bolka byłaby przez to środowisko bagatelizowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@Artlan co nie oznacza ze zarzuty wobec walesy zostaly zmyslone.

Oczywiście. Ale można przecież takie zarzuty przesadnie rozdmuchiwać/bagatelizować w zależności od sytuacji. PiS opanowało do perfekcji tą pierwszą opcję w stosunku do przeciwników oraz tą drugą w stosunku do swoich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

przecież to Wy ciagle poruszacie kwestie sexu. rozumiem że dla Ciebie nie ma różnicy komu bierzesz albo dajesz do ust ale zostaw to dla siebie :)

Ja bardzo rzadko, po prostu chciałem Ci zobrazować czym się różni branie od dawania, bo ja widzę ogromną różnicę, a Ty musisz Flubera pytać czy w ogóle ona istnieje

Godzinę temu, Artlan napisał:

Bo tak zadecydowała ta twoja tajemnicza grupa z USA.

Co wygrałem? 

 

Pytanie czemu ich konkurencja śpi. Raczej nie tak ciężko znaleźć ludzi, którzy lekarzom 30 lat temu dawali.

36 minut temu, Artlan napisał:

Oczywiście. Ale można przecież takie zarzuty przesadnie rozdmuchiwać/bagatelizować w zależności od sytuacji. PiS opanowało do perfekcji tą pierwszą opcję w stosunku do przeciwników oraz tą drugą w stosunku do swoich. 

No popatrz. A ja mam wrażenie to samo o drugiej stronie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

Ja bardzo rzadko, po prostu chciałem Ci zobrazować czym się różni branie od dawania, bo ja widzę ogromną różnicę, a Ty musisz Flubera pytać czy w ogóle ona istnieje

masz problem z interpretacją , napisałem czy dla niego to różnica z punktu moralnego i sam przyznał wcześniej że dawca też krzywdzi innych tych co nie dają . jak za trudne to ja nie mam siły Ci wytłumaczyć  i żałuję że trafiłem Cię we wrażliwy punkt z tym Ziemkiewiczem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Artlan napisał:

O, i to jest bardzo dobry przykład. :) 

Bracia Kaczyńscy znali przeszłość Wałęsy co najmniej od połowy lat 80-tych. Przez dobrych kilka lat to im jednak nie przeszkadzało i bardzo blisko z nim współpracowali. Dopiero po zakończeniu współpracy zaczęli mu wypominać agenturalną przeszłość. Można zatem spokojnie założyć, że gdyby LW cały czas trzymał z Kaczyńskimi to sprawa TW Bolka byłaby przez to środowisko bagatelizowana. 

Ty też znałeś? (dość słabo to wypada).Skoro wszyscy znali? Wypowiadasz się w tym temacie, a strzelasz w każdy płot, byle nie był rudy. 

Mam pytanie, jeżeli jutro wpadnie grupa, która umorzy Ci telewizor, samochód i oszczędności z konta, to będzie to:

-złodziej;

- obrońca narodu, który wie jak wydawać Twoje pieniądze (jak wydawać swoje i Staszka nie ma pojęcia);

- jakiś inny kut.s, który miał dostęp do konta?

 

Szczerze podziwiam, ale wypadałoby mieć odrobinę empatii, lub realizować naczelną maksymę , najnaczelniejszego wodza."weź kredyt i zmień pracę". 

Zmieniliście? Oczywiście, że nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Koelner napisał:

jest dla Ciebie różnica?

Dla mnie jest.

To tak jakbys zmodyfikowal dylemat wagonika i w jednej wersji zwrotnica kierowalby koles przywiazany do torow ( dawanie) a w drugiej mialbys faceta ktory licytuje od przywiazanych mozliwosc przestawienia zwrotnicy ( branie) Ktory jest bardziej moralny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, StaryFan napisał:

Ty też znałeś? (dość słabo to wypada).Skoro wszyscy znali?

Nie mówię o wszystkich tylko konkretnie o braciach Kaczyńskich. Sam Jarosław mówił, że o współpracy Wałęsy z SB w młodości dowiedział się jeszcze w latach 80-tych. 

Ja sam dowiedziałem się parę lat później, już po rozstaniu Kaczyńskich z Wałęsą. Było to wówczas, gdy pani w przedszkolu powiedziała do mnie ,,nie bądź taki agent Bolek". 

Cytat

 

Mam pytanie, jeżeli jutro wpadnie grupa, która umorzy Ci telewizor, samochód i oszczędności z konta, to będzie to:

-złodziej;

- obrońca narodu, który wie jak wydawać Twoje pieniądze (jak wydawać swoje i Staszka nie ma pojęcia);

- jakiś inny kut.s, który miał dostęp do konta?

 

Sugerujesz, że OFE to było to samo co zakupiony przez kogoś telewizor? To znaczy, że mogłem te środki wypłacić w każdej chwili, tak jak w każdej chwili mogłem sprzedać czy zniszczyć TV? Mogłem z tego zrezygnować? 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.