Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

Sam tam wpadasz. Ja jestem tylko narratorem.

Bezrefklesyjnie powtarzajac glowny przekaz z mainstreamu :)

Brzmisz jak typowy wyznawca tęczy z kartą LGBT w ręku. Być może to będzie Twoja 'szufladka'. ;)

btw, nawet nie wiem jaki to jest główny przekaz mainstreamu, bo rzadko kiedy oglądam TV, i rzadko kiedy czytam coś co mnie nie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, eF. napisał:

Brakuje jeszcze kas fiskalnych w kościołach i podatku od każdej 'koperty' z kolędy, bo coś mi się wydaje, że taki księgowy Kościoła ukrywa to i owo. ;)

 

Czyli jak postawię piwo dziewczynie w klubie, to ma mi dać paragon? 

Widzę, że kolejny członek lolconentu dołączył do tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

Brzmisz jak typowy wyznawca tęczy z kartą LGBT w ręku. Być może to będzie Twoja 'szufladka'. ;)

btw, nawet nie wiem jaki to jest główny przekaz mainstreamu, bo rzadko kiedy oglądam TV, i rzadko kiedy czytam coś co mnie nie interesuje. 

nie wchodź z nimi w dyskusje bo oni trójkami atakują , maja niezrealizowane marzenia o czworokącie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

Czyli jak postawię piwo dziewczynie w klubie, to ma mi dać paragon? 

Widzę, że kolejny członek lolconentu dołączył do tematu :D

o k****, to jest czyste złoto w sumie hahaha

jeśli stawiasz dziewczynie piwo to już opodatkowane, ale jak poprosisz o paragon to na pewno Ci go przyniesie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Koelner napisał:

nie wchodź z nimi w dyskusje bo oni trójkami atakują , maja niezrealizowane marzenia o czworokącie . 

Widzisz @eF. co siedzi w glowie 9-latka?:)

Godzinę temu, eF. napisał:

Brakuje jeszcze kas fiskalnych w kościołach i podatku od każdej 'koperty' z kolędy, bo coś mi się wydaje, że taki księgowy Kościoła ukrywa to i owo. ;)

Ja nic nie ukrywam, wspomniales ze trzeba w koncu opodatkowac kosciol wiec wyprowadzilem Cie z bledu:)

Kasy fiskalne na darowizny to ciekawy pomysl ale nie wiem czemu chcesz by dotyczyl tylko kosciola, sam sie wkladasz do szufladki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał:

Jaki spisek? Po prostu macie towarzystwo na pewnym poziomie i tyle :)

No to dobrze. Ważne, że Ty reprezentujesz elitę. Dzięki temu człowiek może spać spokojnie, bo niejaki RappaR z forum o koszykówce stoi na straży wielkich intelektualistów tego świata. Na najwyższym możliwym poziomie. Jest ich duchowym liderem. Jednym słowem - GOAT. Przy takich ludziach tęgie umysły jak Hawking nie wiele znaczą. Elita elit. Wincyj takich Rapparów, wincyj... a świat stanie się piękniejszym miejscem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:
22 minuty temu, RappaR napisał:

 

No to dobrze. Ważne, że Ty reprezentujesz elitę. Dzięki temu człowiek może spać spokojnie, bo niejaki RappaR z forum o koszykówce stoi na straży wielkich intelektualistów tego świata. Na najwyższym możliwym poziomie. Jest ich duchowym liderem. Jednym słowem - GOAT. Przy takich ludziach tęgie umysły jak Hawking nie wiele znaczą. Elita elit. Wincyj takich Rapparów, wincyj... a świat stanie się piękniejszym miejscem.

Może nie elita. Po prostu ktoś, kto nie kiblował do 11 roku życia w 2 drugiej klasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RappaR

Ok, ok. Nie bądź taki skromny. Każdy Twój post ocieka wręcz epickością. 😂

Ewentualnie masz za wysokie mniemanie o sobie, a ocenianie innych w internecie przychodzi Ci z łatwością, bo jednak masz w sobie głęboko zakorzenioną cebulę? Albo to rodzaj frustracji, niezamierzony autodiss?? Nieee, na pewno nie. Ty jesteś ponad. Ktoś kto ukończył podstawówkę bez problemu musi być wielkim człowiekiem, kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, eF. napisał:

@RappaR

Ok, ok. Nie bądź taki skromny. Każdy Twój post ocieka wręcz epickością. 😂

Ewentualnie masz za wysokie mniemanie o sobie, a ocenianie innych w internecie przychodzi Ci z łatwością, bo jednak masz w sobie głęboko zakorzenioną cebulę? Albo to rodzaj frustracji, niezamierzony autodiss?? Nieee, na pewno nie. Ty jesteś ponad. Ktoś kto ukończył podstawówkę bez problemu musi być wielkim człowiekiem, kropka.

Ucieczka w niemerytoryczne zaczepki jest dość logiczna, gdy brak argumentów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

Ucieczka w niemerytoryczne zaczepki jest dość logiczna, gdy brak argumentów:)

Nie wiem do czego miałbym się odnieść, do tych 'zaczepek' o poziomie, czy podstawówce? 

Tak swoją drogą, to miłe że bronisz chłopaka. Już zaczynam rozumieć o co tu chodzi. Elita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.