Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ w tym temacie jest miło. Frajerzy, lewacy, lizanie jajec, Orwell dla dzieci, wiedza z Wikipedii, czworokąty seksualne, TVP, ciemnogród, beefy między userami, homofobia, teorie spiskowe (quevas)... a to wszystko przez te kilka stron, które zdążyłem przejrzeć. Wpadłem tu pierwszy raz, i nie wiem czy robić popcorn, czy spierdalać, bo czuję sie trochę jakbym był na forum jakiegoś Onetu. Damn!! 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, eF. napisał:

Ależ w tym temacie jest miło. Frajerzy, lewacy, lizanie jajec, Orwell dla dzieci, wiedza z Wikipedii, czworokąty seksualne, TVP, ciemnogród, beefy między userami, homofobia, teorie spiskowe (quevas)... a to wszystko przez te kilka stron, które zdążyłem przejrzeć. Wpadłem tu pierwszy raz, i nie wiem czy robić popcorn, czy spierdalać, bo czuję sie trochę jakbym był na forum jakiegoś Onetu. Damn!! 😂

Problem w tym, że niektórzy sobie żartują a niektórzy całkiem serio jadą. Trochę tak jakby to nie była zwykła gadka w internecie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fluber napisał:

To slodkie ze ostatnie pol godziny szukales tego cytatu, widac ze Ci zalezy na naszej opinii:)

już Ci to pisałem ale niesamowite jest że Ty kogokolwiek i czegokolwiek uczysz . mimo że i tak przesiadujesz całymi dniami to Ci podpowiem. na górze w prawym rogu masz wyszukiwarkę, jakbyś sobie dalej nie poradził to pisz , pomogę Ci. nie dziękuj :)

Godzinę temu, fluber napisał:

Zaraz wyjdzie, że ja też mam obsesję na punkcie Biedronia, ale kuźwa, żeby jechać do Parlamentu Europejskiego i takie rzeczy na Polskę nadawać...

 

wyszukał to w 5 sęk czy w pół h ? :) Edit: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25449924,parlament-europejski-o-polskich-strefach-wolnych-od-lgbt.amp?__twitter_impression=true czyli o to chodzi ? Biedroń słabiutko się przygotował powinien chociaż z pamięci wymienić te miasta czy restaurację ale kolejny raz pokazujesz jak przekazujesz nam informację i jak budujesz swoje poglądy polityczne korzystając wybiórczo z Twittow jednej strony oraz zmanipulowanych informacji. ale to nie dziwi jak ktoś tu podał że oglądalność wiadomości wzrasta. jak masz problem z wyszukiwarka to się nie dziwie :)

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Koelner napisał:

już Ci to pisałem ale niesamowite jest że Ty kogokolwiek i czegokolwiek uczysz . mimo że i tak przesiadujesz całymi dniami to Ci podpowiem. na górze w prawym rogu masz wyszukiwarkę, jakbyś sobie dalej nie poradził to pisz , pomogę Ci. nie dziękuj :)

wyszukał to w 5 sęk czy w pół h ? :) Edit: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25449924,parlament-europejski-o-polskich-strefach-wolnych-od-lgbt.amp?__twitter_impression=true czyli o to chodzi ? Biedroń słabiutko się przygotował powinien chociaż z pamięci wymienić te miasta czy restaurację ale kolejny raz pokazujesz jak przekazujesz nam informację i jak budujesz swoje poglądy polityczne korzystając wybiórczo z Twittow jednej strony oraz wybiórczych zmanipulowanych informacji. ale to nie dziwi jak ktoś tu podał że oglądalność wiadomości wzrasta. ale jak masz problem z wyszukiwarka to się nie dziwie :)

Koelner ale serio myślisz, że gdziekolwiek w Polsce wyrzucą kogoś ze sklepu czy restauracji za bycie gejem ? Oczywiście normalnie się zachowujących bo ja uważam, że jak para strzeli na przykład ślimaka na środku sali to niezależnie czy to geje, lesbijki czy hetero - z porządnych restauracji powinno się ich wyprosić. 

Biedronia to ludzie wypraszają ze sklepów za propagandę a nie za to kim jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Co znowu?:) masz jakas obsesje jak z tymi zydami co rzadza swiatem potajemnie:)

Myślę, że chodzi o to, że te deklaracje anty LGBT, sama debata nad tym jest moim zdaniem śmieszna,  bo to anty to ma być zakaz promocji takich zachowań a nie ich zwalczanie. Ale skoro już do tej dyskusji  doszło to Biedroń zaczął głupoty opowiadać.  I pytanie Jakiego nic nie wnosi bo tak czy siak rezolucja będzie potępiająca homofobię, rasizm i szowinizm Polsce. Przy czym będzie podkreślona znacząca rola kobiet przy pracach nad tą rezolucją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sebastian napisał:

Koelner ale serio myślisz, że gdziekolwiek w Polsce wyrzucą kogoś ze sklepu czy restauracji za bycie gejem ? Oczywiście normalnie się zachowujących bo ja uważam, że jak para strzeli na przykład ślimaka na środku sali to niezależnie czy to geje, lesbijki czy hetero - z porządnych restauracji powinno się ich wyprosić. 

Biedronia to ludzie wypraszają ze sklepów za propagandę a nie za to kim jest. 

znam przykład z Krakowa z bliskiej rodziny gdzie kilka lat temu jak PiS straszył uchodźcami to nie obsłużono w restauracji Serba . niektórzy ludzie biorą przekaz propagandowy być może zbyt dosłownie. ostatnio czytałem artykuły o Wołyniu gdzie ksiądz na kazaniu w 43 roku mówił Ukraińcom że ślub z Polką jako mieszany jest nie ważny , zinterpretowali to tak że zaczęli je gwałcić i mordować dla oczyszczenia rasy. nigdy nie wiadomo jaki pójdzie odbiór do społeczeństwa

3 minuty temu, Sebastian napisał:

Myślę, że chodzi o to, że te deklaracje anty LGBT, sama debata nad tym jest moim zdaniem śmieszna,  bo to anty to ma być zakaz promocji takich zachowań a nie ich zwalczanie. Ale skoro już do tej dyskusji  doszło to Biedroń zaczął głupoty opowiadać.  I pytanie Jakiego nic nie wnosi bo tak czy siak rezolucja będzie potępiająca homofobię, rasizm i szowinizm Polsce. Przy czym będzie podkreślona znacząca rola kobiet przy pracach nad tą rezolucją ;)

rezolucja jest skandalem oraz samobójem 

9 minut temu, fluber napisał:

Co znowu?:) masz jakas obsesje jak z tymi zydami co rzadza swiatem potajemnie:)

zacznij używać wyszukiwarki :)

15 minut temu, fluber napisał:

I jak widac mam efekty skoro zapamietales co napisalem i wiedziales co wpisac:) 

za samokrytykę muszę Cię pochwalić

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

znam przykład z Krakowa z bliskiej rodziny gdzie kilka lat temu jak PiS straszył uchodźcami to nie obsłużono w restauracji Serba . niektórzy ludzie biorą przekaz propagandowy być może zbyt dosłownie. ostatnio czytałem artykuły o Wołyniu gdzie ksiądz na kazaniu w 43 roku mówił Ukraińcom że ślub z Polką jako mieszany jest nie ważny , zinterpretowali to tak że zaczęli je gwałcić i mordować dla oczyszczenia rasy. nigdy nie wiadomo jaki pójdzie odbiór do społeczeństwa

Koelner ale Ty mówisz o jednostkowych przypadkach (poza Wołyniem gdzie przykład jest z dupy bo gwałcili nie dlatego, że im ksiądz kazał tak jak i nie mordowali bo im ksiądz kazał)

To tak jakbyś robił rezolucję UE w sprawie  masowych morderstw kobiet w Polsce bo w Kołobrzegu facet zamordował trzy kobiety. 99,9% ludzi u nas takich rzeczy nie robi. 

Dlatego wyciąganie takich rzeczy na forum unijnym jest dla mnie śmieszne ale w konsekwencji tragiczne. Przez taki idiotyzmy naszych "polskich" europosłów Polska dużo traci. 

Zobacz jak było z rezolucją o faszyzmie, której autorem była "polska" europosłanka Róża Thun. Główną osią bajań był oczywiście nasz kraj, tak jakby to nie Niemcy miały największą liczbę neofaszystów i największy z tym problem. 

A najgorsze jest to, że mimo to ludzie na nich ponownie głosują. To jest prawdziwy dowód na to, że ludzie są głupi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

Dlatego wyciąganie takich rzeczy na forum unijnym jest dla mnie śmieszne ale w konsekwencji tragiczne. Przez taki idiotyzmy naszych "polskich" europosłów Polska dużo traci. 

zgodzisz się że to rezolucja jest błędem i spowodowała sznurek wydarzeń niepotrzebnych , dających pretekst do szkalowania ? Biedroń jest jaki jest , będzie pierdolił takie głupoty i nic się z tym nie zmieni , pewnie nie raz w życiu był dyskryminowany jako gej i dla niego to naturalne robić z siebie ofiarę i budować na tym kapitał polityczny . politycy tacy są a jego cel i misja w Polsce czy europarlamencie jest jedna i będzie to realizował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

zgodzisz się że to rezolucja jest błędem i spowodowała sznurek wydarzeń niepotrzebnych , dających pretekst do szkalowania ? Biedroń jest jaki jest , będzie pierdolił takie głupoty i nic się z tym nie zmieni , pewnie nie raz w życiu był dyskryminowany jako gej i dla niego to naturalne robić z siebie ofiarę i budować na tym kapitał polityczny . politycy tacy są a jego cel i misja w Polsce czy europarlamencie jest jedna i będzie to realizował. 

To wytyczne WHO są błędem. Dla tej organizacji to jest powinien być wstyd, że promuje takie rzeczy. A projekty naszych samorządowców są równie głupią odpowiedzią na nie. 

Ale to wciąż nie powód aby Unia się tym zajmowała i żeby Biedroń się żalił jak to ma w Polsce przejebane. Przypominam, że ma tak przejebane, że został prezydentem miasta, wprowadził swojego kochasia do parlamentu i został wybrany na europosła. A pomyśleć, że wedle tego co mówi, powinien leżeć pobity pod płotem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Koelner napisał:

pouczamy UE pouczamy ONZ , daleko tak nie zajedziemy :) 

To akurat prawda, pouczając mądrzejszych od nas w tematyce, na której się słabo znamy, tylko robimy z siebie błaznów:)

@Cardi

Zobacz - PIS obniża podatek:

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/produkcja-wlasnego-pradu-bedzie-jeszcze-tansza-w-zycie-wchodza-nowe-przepisy-dot/dxe6kyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedroń to klaun, który dla rozgłosu zrobi wszystko. Jedyne co go wyróżnia to orientacja, a przez to dostaje niezasłużoną atencję. I ten człowiek ma zamiar kandydować na prezydenta, ehh. To wszystko poszło w złą stronę, tylko czekać aż świat w końcu spłonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.