Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Koelner napisał:

jakbyś czytał dokładnie „sięgnęli” nie określa czasu ale udowadniasz poziom przeciętnego nauczyciela , chociaż jak czytają już w pustyni i w puszczy , chłopcy z placu broni czy hobbita to mogliby zrozumieć folwark zwierzęcy jakby im ktoś dobrze wytłumaczył. 

Jakie Ty masz kwalifikacje do oceny jakiegokolwiek procesu dydaktycznego? Bo pierdolisz jakby jedyne twoje doswiadczenie w tym zakresie to obejrzenie stowarzyszenia umarlych poetow. Jaki sens w procesie dydaktycznym ma czytanie przez uczniow ksiazki ktora jest nieodpowiednia dla ich wieku, ktorej nie sa w stanie zrozumiec i ktora jeszcze na koniec trzeba im od A do Z wytlumaczyc? Jak ja mam dziesieciolatkowi wytlumaczyc zwiazek pomiedzy ustrojami totalitarnymi a fabula folwarku zwierzecego? Wiesz w ogole kiedy w programie nauczania omawia sie komunizm? Kiedy ostatnio miales okazje rozmawiac z dziesieciolatkiem? Januszowanie level master:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tecu napisał:

W żadnym przypadku. To, że pracujesz jako nauczyciel nie czyni z Ciebie frajera, wręcz przeciwnie, szacunek. 

Gorzej z tym co pisałeś jeszcze rok temu o zawodzie nauczyciela 😐Paplanina na forum spotyka rzeczywistość 😀

Jak lubisz się martwić i rozkminiać (a takie odnoszę wrażenie) to mam dla Ciebie fajny temat.

Ostracyzm nauczycieli biorących udział w strajku wobec tych niebiorących (którzy zajmowali się dzieciakami w czasie, kiedy tamci przebierali się za krowy i śpiewali c***owe piosenki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Jakie Ty masz kwalifikacje do oceny jakiegokolwiek procesu dydaktycznego? Bo pierdolisz jakby jedyne twoje doswiadczenie w tym zakresie to obejrzenie stowarzyszenia umarlych poetow. Jaki sens w procesie dydaktycznym ma czytanie przez uczniow ksiazki ktora jest nieodpowiednia dla ich wieku, ktorej nie sa w stanie zrozumiec i ktora jeszcze na koniec trzeba im od A do Z wytlumaczyc? Jak ja mam dziesieciolatkowi wytlumaczyc zwiazek pomiedzy ustrojami totalitarnymi a fabula folwarku zwierzecego? Wiesz w ogole kiedy w programie nauczania omawia sie komunizm? Kiedy ostatnio miales okazje rozmawiac z dziesieciolatkiem? Januszowanie level master:)

Koelner w wieku 10ciu lat miał już za sobą przygody z czworokątami i 2 kredyty. Heloł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

Dość powiedzieć, że Twoje "obycie" nie uświadamia sobie faktu, że Orwell był ogromnym zwolennikiem socjalizmu i programów socjalnych :)

jakbyś czytał cokolwiek istotnie Orwella a nie Wikipedię tylko jego książki to wiedziałbyś że był socjaldemokratą i to dość nowoczesnym jak na tamte czasy wiec bliżej mu do Zanderga i lewicy, był bardzo przeciwny skostniałym skteukturze klasowej wielkiej Brytanii i np w brak tchu podkreśla tragedie niszczę przyrody w jego rodzimej okolicy czyli nawet bardziej pasuje do zielonych. mniej wiki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

Koelner w wieku 10ciu lat miał już za sobą przygody z czworokątami i 2 kredyty. Heloł.

Koniecznie trzeba ustalić czy to były kredyty długoterminowe i czworokąty jako epizod - ciekawostka czy chwilówki i geometryczne coś bardziej trwałego. I oby Bocian nie pasował do obydwu scenariuszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

jakbyś czytał cokolwiek istotnie Orwella a nie Wikipedię tylko jego książki to wiedziałbyś że był socjaldemokratą i to dość nowoczesnym jak na tamte czasy wiec bliżej mu do Zanderga i lewicy, był bardzo przeciwny skostniałym skteukturze klasowej wielkiej Brytanii i np w brak tchu podkreśla tragedie niszczę przyrody w jego rodzimej okolicy czyli nawet bardziej pasuje do zielonych. mniej wiki 

o k****

- Orwell był zwolennikiem socjalizmu i programów socjalnych

- Gówno prawda Wiki-noobie! Bliżej mu do Zandberga i lewicy!

skisłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Jakie Ty masz kwalifikacje do oceny jakiegokolwiek procesu dydaktycznego? Bo pierdolisz jakby jedyne twoje doswiadczenie w tym zakresie to obejrzenie stowarzyszenia umarlych poetow. Jaki sens w procesie dydaktycznym ma czytanie przez uczniow ksiazki ktora jest nieodpowiednia dla ich wieku, ktorej nie sa w stanie zrozumiec i ktora jeszcze na koniec trzeba im od A do Z wytlumaczyc? Jak ja mam dziesieciolatkowi wytlumaczyc zwiazek pomiedzy ustrojami totalitarnymi a fabula folwarku zwierzecego? Wiesz w ogole kiedy w programie nauczania omawia sie komunizm? Kiedy ostatnio miales okazje rozmawiac z dziesieciolatkiem? Januszowanie level master:)

nie musisz przyznawać się że jesteś frajerem , oni już to wiedzą :)

2 minuty temu, ignazz napisał:

Koniecznie trzeba ustalić czy to były kredyty długoterminowe i czworokąty jako epizod - ciekawostka czy chwilówki i geometryczne coś bardziej trwałego. I oby Bocian nie pasował do obydwu scenariuszy. 

przecież czworokąt to ulubiona pozycja flubera Rappera i julka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

nie musisz przyznawać się że jesteś frajerem , oni już to wiedzą :)

przecież czworokąt to ulubiona pozycja flubera Rappera i julka

Wyzywanie od frajerów + klasyczne nawiązanie do 'lizania po jajcach'

Dobre combo ziom! Kroczysz śladami wielkich tego tematu ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

jakbyś czytał cokolwiek istotnie Orwella a nie Wikipedię tylko jego książki to wiedziałbyś że był socjaldemokratą i to dość nowoczesnym jak na tamte czasy wiec bliżej mu do Zanderga i lewicy,

Ze swoją homofobią?

I to Zandberg i lewica ma problem z programami socjalnymi PiSu? :D

Naprawdę żałosny jesteś :D

14 minut temu, Koelner napisał:

jeśli posiadasz jakieś mocne strony to z pewnością nie poczucie humoru

U Ciebie ich brak to pewność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

xD

niesamowity jest

 zapraszaliscie 3+1. dużo Was a się gubicie

9 minut temu, RappaR napisał:

Ze swoją homofobią?

I to Zandberg i lewica ma problem z programami socjalnymi PiSu? :D

Naprawdę żałosny jesteś :D

U Ciebie ich brak to pewność :)

piszesz o poglądach z pierwszej połowy XIX wieku czy programie socjalnym ? rozmywanie tematu to z fluberem jesteście zgrani

10 minut temu, RappaR napisał:

 

U Ciebie ich brak to pewność :)

Twoje negatywne osądy wobec mnie jak najbardziej można uznać za komplement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

 

dobranoc.

To slodkie ze ostatnie pol godziny szukales tego cytatu, widac ze Ci zalezy na naszej opinii:)

Nazwalem frajerami ludzi ktorzy oburzaja sie ze bogatym niesprawiedliwie zabieraja chociaz sami sa biedni i odbyloby sie to kosztem ich kasy ale jak to sie ma do bycia nauczycielem to nie wiem:)

Dobranoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.