Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Zakończ tę błazenadę. Najpierw coś udowodnij, potem cwaniakuj.

Szanowny Panie, ależ ja udowodniłem dokładnie to co zamierzałem udowodnić. Teraz piłeczka jest na Pana stronie i o Pan się ośmiesza udając że problem nie istnieje, jednocześnie pisząc że w sprawie Piotrowicza jest za dużo hałasu co traktuję jako, przepraszam za sformułowanie, pisowski trolling

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pani prowadząca z Rzepy w rozmowie z dr Mentzenem zadaje pytanie o JKMa i jego "kobiety są głupsze", Mentzen wyjaśnia, że nie głupsze, a mądrzejsze tylko o średnio mniejszym IQ, na co pani prowadząca "to ja chyba jestem mniej inteligentna bo nie rozumiem" potwierdzając tezę Korwina :) Cudowny wywiad.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Cardi napisał:

 

Pani prowadząca z Rzepy w rozmowie z dr Mentzenem zadaje pytanie o JKMa i jego "kobiety są głupsze", Mentzen wyjaśnia, że nie głupsze, a mądrzejsze tylko o średnio mniejszym IQ, na co pani prowadząca "to ja chyba jestem mniej inteligentna bo nie rozumiem" potwierdzając tezę Korwina :) Cudowny wywiad.

I przy okazji potwierdzając moja tezę, ze Korwin i Mentzen to dwa debile, a kto ich popiera, ten nie myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Cardi napisał:

Pani prowadząca z Rzepy w rozmowie z dr Mentzenem zadaje pytanie o JKMa i jego "kobiety są głupsze", Mentzen wyjaśnia, że nie głupsze, a mądrzejsze tylko o średnio mniejszym IQ, na co pani prowadząca "to ja chyba jestem mniej inteligentna bo nie rozumiem" potwierdzając tezę Korwina :) Cudowny wywiad.

To co powiedziala nie potwierdza tezy korwina:)

Ktora jest dosc niescisla zwlaszcza ze iq mozna wytrenowac i poprawic, a tam gdzie jest rowny dostep do nauki kobiety maja okolo 0.5-1 punkt wiecej srednio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Ktora jest dosc niescisla zwlaszcza ze iq mozna wytrenowac i poprawic, a tam gdzie jest rowny dostep do nauki kobiety maja okolo 0.5-1 punkt wiecej srednio. 

Teza powołuje się na badania. Chyba nie negujesz wyniku przeprowadzonych badań jako pracownik sektora oświaty? :) 

9 minut temu, RappaR napisał:

I przy okazji potwierdzając moja tezę, ze Korwin i Mentzen to dwa debile, a kto ich popiera, ten nie myśli :)

Myślę że 1,25mln wyborców Konfederacji właśnie zaczęło łkać z powodu twojej tezy :) 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

Teza powołuje się na badania. Chyba nie negujesz wyniku przeprowadzonych badań jako pracownik sektora oświaty? :) 

Nie neguje wynikow przeprowadzonych badan:) wynika z nich ze kobiety maja sredni potencjal intelektualny wyzszy od mezczyzn.

Natomiast w wyniku nierownego dostepu do nauki i uzycia wskaznika ktory jest trenowalny a nie biologiczny, sredni wynik iq mezczyzn jest wyzszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał:

Nie neguje wynikow przeprowadzonych badan:) wynika z nich ze kobiety maja sredni potencjal intelektualny wyzszy od mezczyzn.

Natomiast w wyniku nierownego dostepu do nauki i uzycia wskaznika ktory jest trenowalny a nie biologiczny, sredni wynik iq mezczyzn jest wyzszy.

 

 

11 minut temu, fluber napisał:

 

Kobiety nie mogą być inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej

To sa dwie sprzeczne ze soba wypowiedzi.

5 minut temu, Cardi napisał:

Kłamiesz :) 

Ty masz te przypadlosc co hodor z gry o tron tylko z innym slowem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Cardi napisał:

No tak, właśnie to Korwin powiedział.

pamiętam ze studiów , że IQ średnie mężczyzn i kobiet jest na tym samym poziomie tylko kobiety same w sobie w swojej grupie są podobne a mężczyźni bardziej rozrzuceni od geniuszy po idiotów , kiedyś w wywiadzie to samo mówił Korwin porównywał do wzrostu gdzie jest takie same zjawisku. Korwin się przyznał , że musi pierdolnąć jakąś głupotę żeby o nim mówiono i myślę ,że ulegamy jego technikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

Myślę że 1,25mln wyborców Konfederacji właśnie zaczęło łkać z powodu twojej tezy :)

Nie, są zbyt zajęci świętowaniem tego, ze banda czwórka rządzi od 30 lat i świadomość, ze będzie rządziła kolejne 30 lat tylko im podnosi humor.

Może któryś od czasu do czasu uroni jakaś łze ze szczęścia najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, josephnba napisał:

Przeciętny wyborca konfy to odpowiednik pantofelka

Ale nie ma się co dziwić jak ci oświeceni wyborcy to dzieci w większości

Lub głupki 

to kogo powinna wybierać młodzież która z reguły jest bardziej zbuntowana oraz wpada w skrajności ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.