Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, julekstep napisał:

Czy ten zarzut ma zwiazek z Twoim znanym haslem 'zycie > tabelki'?

bardziej „ nie wypowiadaj się na tematy na których się nie znasz” :)

5 minut temu, fluber napisał:

Dlatego powtarzam za tymi co się znają:) 

papugowanie jest akceptowane i to z przymrużeniem oko u dzieci ale w tym względzie tez niestety nie masz doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Cardi napisał:

Dobrze, to wytłumacz mi dlaczego ze spadku obciążenia pensji z 44 na 43% wyciągasz wniosek, że to podatki zostały obniżone, a nie że pensje wzrosły?

Sorry ze sie wtrącę ale to czy pensje wzrosły czy nie nie ma znaczenia przy obliczaniu procentów "sumarycznych" podatków. Jeśli pensja to 1000 to podatek dla 44% to 440. Jeśli pensje wzrosną na 2000 a podatek spadnie na 43% to wpływy z podatku wzrosną i wyniosą 860 zamiast 880

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, darkonza napisał:

Sorry ze sie wtrącę ale to czy pensje wzrosły czy nie nie ma znaczenia przy obliczaniu procentów "sumarycznych" podatków. Jeśli pensja to 1000 to podatek dla 44% to 440. Jeśli pensje wzrosną na 2000 a podatek spadnie na 43% to wpływy z podatku wzrosną i wyniosą 860 zamiast 880

 

 

Nie wiem od kiedy sledzisz dyskusje bo probowalem to koledze wyjasnic przez dluzszy czas miedzy innymi po tym jak stwierdzil ze podniesieniem podatku jest utrzymanie 23% vat bo dochody z vat rosna.

Niestety bezskutecznie wiec pewnie bedziesz juz piata osoba w moim kolku wzajemnej adoracji do ktorego naleza obok mnie juz rappar, julek i polskignom. Takze gratulacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, darkonza napisał:

Sorry ze sie wtrącę ale to czy pensje wzrosły czy nie nie ma znaczenia przy obliczaniu procentów "sumarycznych" podatków. Jeśli pensja to 1000 to podatek dla 44% to 440. Jeśli pensje wzrosną na 2000 a podatek spadnie na 43% to wpływy z podatku wzrosną i wyniosą 860 zamiast 880

Tak też napisałem. Przeczytaj posta z wypunktowanymi 5-ma opcjami

39 minut temu, fluber napisał:

jak stwierdzil ze podniesieniem podatku jest utrzymanie 23% vat bo dochody z vat rosna.

Kłamiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Punkt 6 listy podniesionych podatkow na ktora sie powolywales. 

Nie formułowałem tej listy

edit: Poza tym wrzucałem tu listę z wykopu, gdzie punkt 6 jest inny, ty się powołujesz na listę Korwina, o której wspominał ktoś inny, w liście, którą wrzucałem jest taka pozycja "uchylenie obniżki VAT uchwalonej przez poprzedni parlament", także jak zwykle kłamiesz.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cardi napisał:

Jest tam komunizm czy go nie ma?

Jest socjalistyczna gospodarka centralnie planowana. 

12 godzin temu, Cardi napisał:

"Zadalem Ci proste pytanie zamkniete i nie rozumiem na czym polega Twoj problem z odpowiedzia."

Czy koszt kredytu z tabelki w 2019 się zmniejszył? Tak czy nie?

Najpierw odpowiedz Fluberowi, postawy kultury wymagają by najpierw odpowiadać na to pytanie, które zostało zadane pierwsze. Smutne, ze takie rzeczy Tobie trzeba na forum tłumaczyć.

10 godzin temu, Koelner napisał:

bardziej „ nie wypowiadaj się na tematy na których się nie znasz” :)

papugowanie jest akceptowane i to z przymrużeniem oko u dzieci ale w tym względzie tez niestety nie masz doświadczenia :)

Gdyby ludzie nie wypowiadali się na tematy, o których nie maja pojęcia, byłbyś niemową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Cardi napisał:

Nie formułowałem tej listy

edit: Poza tym wrzucałem tu listę z wykopu, gdzie punkt 6 jest inny, ty się powołujesz na listę Korwina, o której wspominał ktoś inny, w liście, którą wrzucałem jest taka pozycja "uchylenie obniżki VAT uchwalonej przez poprzedni parlament", także jak zwykle kłamiesz.

Powolywales sie na te liste i jeszcze rzucales sie do @polskignom jakim prawem podwaza te liste korwina a teraz nagle to nie Ty;)

Rzniecie glupa na calego widze;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

Jest socjalistyczna gospodarka centralnie planowana. 

Centralnie zaplanowane zostały Alibaba, Huawei, Oppo, Xiaomi? Co do Huaweia jestem w stanie uwierzyć przez te cyrki z Trumpem.

6 minut temu, RappaR napisał:

Najpierw odpowiedz Fluberowi, postawy kultury wymagają by najpierw odpowiadać na to pytanie, które zostało zadane pierwsze. Smutne, ze takie rzeczy Tobie trzeba na forum tłumaczyć.

Tak jakbym w tym temacie jako pierwszy chciał odpowiedzieć na pytanie zadając pytanie pomocnicze, chcąc odnieść odpowiedź na pytanie pomocnicze udzieloną przez zadającego pytanie właściwe do tegoż właśnie pytania :) Nie jestem prekursorem takiego zachowania w tym temacie, ani w dyskusji ogólnej, a z ciebie żaden autorytet w dziedzinie dyskusji internetowej żeby mnie pouczać, także daruj sobie.

3 minuty temu, fluber napisał:

Powolywales sie na te liste i jeszcze rzucales sie do @polskignom jakim prawem podwaza te liste korwina a teraz nagle to nie Ty;)

Rzniecie glupa na calego widze;) 

Daj cytat kłamco. To @polskignom zaznaczył, że lista Korwina mu się c*** wie czemu nie podoba, więc jej nie wklejałem, mimo że jest w czubie wyników w google.

Nie kłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Cardi wypiera sie korwina po raz pierwszy:) lol:)

Wypieram się powoływania się na jego listę zgodnie z życzeniem dyskutanta - polskiegognoma. Nie jestem wyznawcą Korwina, żeby się jego wypierać wtf. Znów kłamiesz. Ale żeby tu podać liczebnik to już trzeba liczydło wyciągnąć, bo jesteś w tym temacie seryjnym kłamcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Cardi napisał:

nie wiem dlaczego uważasz, że zamrożenie progów podatkowych to nie podatek, skoro z tytułu takiego działania miał wzrosnąć wpływ do budżetu

Nie osmieszaj sie chlopie ze nie pisales ze zamrozenie podatku to nie wzrost podatku i nie uzasadniales tego tym ze rosna wplywy do budzetu:) 

14 godzin temu, Cardi napisał:

 

Piszę o 30 podatkach, ale ten sam forumowicz mówi, że ta czy tamta lista mu nie pasuje i mam sporządzić inną

Ta lista nie może być.

Nie wiem dlaczego, po prostu nie i c*** :) Znajdź sobie inną, swoją, bo forumowicz tak chce :) 

Tu odnosisz sie do listy korwina, powolujesz sie na nia i piszesz ze nie wiesz dlaczego nie moze byc ( a jest tam punkt o zamrozeniu vatu). 

Jak juz chciales cytaty co pisales:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Nie osmieszaj sie chlopie ze nie pisales ze zamrozenie podatku to nie wzrost podatku i nie uzasadniales tego tym ze rosna wplywy do budzetu:) 

Kto tu się ośmiesza, odniosłem się do tego posta i fragmentu skierowanego do mnie, w którym polskignom powołuje się na tę listę i ją krytykuje, że jest gówno warta, ja się odniosłem jedynie do jego posta, który zresztą polajkowałeś, więc powinieneś pamiętać

Także to stwierdzenie:

21 minut temu, fluber napisał:

Powolywales sie na te liste i jeszcze rzucales sie do @polskignom jakim prawem podwaza te liste korwina a teraz nagle to nie Ty;)

Rzniecie glupa na calego widze;) 

Jest kłamstwem. Kłamco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Kto tu się ośmiesza, odniosłem się do tego posta i fragmentu skierowanego do mnie, w którym polskignom powołuje się na tę listę i ją krytykuje, że jest gówno warta

 

Odnosiles sie do cytatu koelnera z podlinkowana ta lista i napisales ze nie wiesz dlaczego ta lista nie moze byc:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Odnosiles sie do cytatu koelnera z podlinkowana ta lista i napisales ze nie wiesz dlaczego ta lista nie moze byc:) 

Dokładnie tak. To jest powoływanie się na listę? Zgodnie z życzeniem dyskutanta zignorowałem tę listę w dyskusji z nim. Pierdolnąłeś babola, nie masz odwagi się do tego przyznać i brniesz sam nie wiesz gdzie. No i kłamiesz. Nie kłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Dokładnie tak. To jest powoływanie się na listę?

Jesli ktos wrzuca cytat a Ty twierdzisz ze sie z nim zgadzasz i nie wiesz co jest z nim zle to oznacza ze podzielasz poglady zawarte w tym cytacie:) 

A potem w innym poscie jeszcze to potwierdzasz piszac ze zamrazanie progow podatkowych to podwyzka podatku bo rosna wplywy do budzetu:)

Zacytowalem oba tak jak prosiles:)

No ale zeby wyjasnic w koncu czy tak uwazasz czy nie bo twierdzisz ze to klamstwo ze tak uwazasz to zapytam dla formalnosci:)

Czy uwazasz ze zamrozenie vat to podniesienie podatku czy korwin klamie w swojej liscie?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.