Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, RappaR napisał:

W końcu macie ze sobą coś wspólnego :)

nie bardzo , ja nie zostałem nauczycielem :P

8 minut temu, Cardi napisał:

Za marzenia nie karają :) To że RappaR lajkuje ci połowę postów nie znaczy że robisz ze mnie kretyna :) 

jeśli rappar go lajkuje to powinieneś czuć się lepiej 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

Masz rację, on nie robi z Ciebie kretyna :)

Polajkuj mu posta, bo zapomniałeś.

5 minut temu, fluber napisał:

Nie, sa inne przyczyny:)

Tak czy inaczej nie dziwie sie ze sie zamknales w sobie:)

Znów wydaje ci się, że wiesz co robię i myślę. Jak zwykle błędnie. Nuuuuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

btw - już ruszył temat 'lajkowania sobie postów'

jesteśmy na prostej drodze do etapu 'lizania jajec'

 

Znalezione obrazy dla zapytania snake eat tail

good job!

Ten etap już dawno tu jest, póki co w parę dobrali się Rappar z fluberem, jak nie masz pary to chyba czas na wycinkę żeber :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cardi napisał:

 

Znów wydaje ci się, że wiesz co robię i myślę. Jak zwykle błędnie. Nuuuuda.

Wrzucasz film ze stachem w ktorym cytuje notatke ze holownia jest szykowany na kandydata na prezydenta, wrzucasz link do holowni w sondazach i piszesz o dobrych zrodlach michalkiewicza:)

Ciekawe co miales na mysli, ktos pomoze?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Wrzucasz film ze stachem w ktorym cytuje notatke ze holownia jest szykowany na kandydata na prezydenta, wrzucasz link do holowni w sondazach i piszesz o dobrych zrodlach michalkiewicza:)

Ciekawe co miales na mysli, ktos pomoze?:)

Napisz jeszcze co myślę na temat Hołowni, Stacha, filmu i sondażu i odnieś się do tego co myślisz, że myślę w poście oczekując ode mnie odpowiedzi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Ten etap już dawno tu jest, póki co w parę dobrali się Rappar z fluberem, jak nie masz pary to chyba czas na wycinkę żeber :) 

Za mlody jestes zeby pamietac czasy kiedy Rappar byl takim kucem jak Ty tylko o wiele madrzejszym od Ciebie i jak go tutaj wyzywalem czasami od kretynow przy roznych dyskusjach:)

1 minutę temu, Cardi napisał:

Napisz jeszcze co myślę na temat Hołowni, Stacha, filmu i sondażu i odnieś się do tego co myślisz, że myślę w poście oczekując ode mnie odpowiedzi :) 

A nie mam racji?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cardi napisał:

Ale chociaż wie co myślisz i co robisz i na tej podstawie formułuje swoje stanowisko w dyskusji. :) 

on jak PiS , wie lepiej

3 minuty temu, Cardi napisał:

Ten etap już dawno tu jest, póki co w parę dobrali się Rappar z fluberem, jak nie masz pary to chyba czas na wycinkę żeber :) 

@Lorak coś o tym wspominał , Rapparowi brakuje partnerki a fluberowi sexu grupowego w CV .

1 minutę temu, fluber napisał:

Za mlody jestes zeby pamietac czasy kiedy Rappar byl takim kucem jak Ty tylko o wiele madrzejszym od Ciebie i jak go tutaj wyzywalem czasami od kretynow przy roznych dyskusjach:)

Ty to jesteś samiec alfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Za mlody jestes zeby pamietac czasy kiedy Rappar byl takim kucem jak Ty tylko o wiele madrzejszym od Ciebie i jak go tutaj wyzywalem czasami od kretynow przy roznych dyskusjach:)

Nie wiem czy wyzywanie kogoś od kretynów jest powodem do uśmiechu. Skoro już wiesz lepiej że jestem kucem, to jak myślisz, co myślę na twój temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cardi napisał:

Nie wiem czy wyzywanie kogoś od kretynów jest powodem do uśmiechu. Skoro już wiesz lepiej że jestem kucem, to jak myślisz, co myślę na twój temat?

Glosowales na partie w ktorej jest korwin ( co sam tu pisales) i jestes mlody. A mlodzi wyborcy partii korwina nazywani sa kucami:)

To byl usmiech nostalgiczny:)

1 minutę temu, Cardi napisał:

Czyli nie masz zdolności kredytowej, jak sobie radzisz w życiu?

Na sępa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Glosowales na partie w ktorej jest korwin ( co sam tu pisales) i jestes mlody. A mlodzi wyborcy partii korwina nazywani sa kucami:)

Interesujesz się młodymi mężczyznami? Jesteś pederastą?

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.