Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

Już widzę przepychających się posłów PiSu i PO do podpisu zmiany ordynacji!

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dlatego napisałem, że dużym to nie na rękę. gdybyśmy mieli niezawisłe sadownictwo i TK to można zrobić wariant niemiecki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, julekstep napisał:

ew vasquie znów nie ogarnął komputera :) 

poecie nie wypada znać się na takich rzeczach, ale miejscowej siostrze Ratched ufam jeszcze mniej niż MacMurphy swojemu egzemplarzowi, zwłaszcza w okolicach 11 Listopada, kiedy to, w ub. roku, dokonała skutecznego zamachu na wirtualnego Vasqueza, którego wszyscy kochaliśmy i podziwialiśmy

21 godzin temu, fluber napisał:

Ale ze sie specjalnie pofatygowal napisac z innego ip i wyrazic oburzenie. Widac mielismy dla niego bardzo duze znaczenie. Pewnie nas nawet teraz czyta. Pozdrawiamy vasquez:)

warto było zrobić te parę kroków do drugiego pokoju, żeby dowiedzieć się, że sa takie momenty, kiedy staję się dla was ważniejszy niż Kaczyński, Jachira i Korwin do kupy zlepieni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, quevas napisał:

wirtualnego Vasqueza, którego wszyscy kochaliśmy i podziwialiśmy

Amen. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, RappaR napisał:

Znaczy wiesz - mówimy o osobie, której nie uznałbym za zdolną do usunięcia cookies :P

nie wiem o co chodzi, ale w twoich ustach brzmi to jak sugestia pozbywania się czyraków z karku albo polipów z nosa, więc chyba się cieszę, że nie jestem zdolny do takich wyczynów

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, quevas napisał:

poecie nie wypada znać się na takich rzeczach, ale miejscowej siostrze Ratched ufam jeszcze mniej niż MacMurphy swojemu egzemplarzowi, zwłaszcza w okolicach 11 Listopada, kiedy to, w ub. roku, dokonała skutecznego zamachu na wirtualnego Vasqueza, którego wszyscy kochaliśmy i podziwialiśmy

warto było zrobić te parę kroków do drugiego pokoju, żeby dowiedzieć się, że sa takie momenty, kiedy staję się dla was ważniejszy niż Kaczyński, Jachira i Korwin do kupy zlepieni

Forumowicz wyklety ❤️

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MN_2019-696x500.jpg

zaopiekuj się mną/nawet gdy nie będę chciał

zaopiekuj się mną/nawet gdy powodów brak

zaopiekuj się mną/mocno tak

7 minut temu, julekstep napisał:

Forumowicz wyklety ❤️

powstał z ziemi, którego dręczy Głódź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, quevas napisał:

MN_2019-696x500.jpg

zaopiekuj się mną/nawet gdy nie będę chciał

zaopiekuj się mną/nawet gdy powodów brak

zaopiekuj się mną/mocno tak

powstał z ziemi, którego dręczy Głódź

Muszę Ci powiedzieć, że nie tęskniłem a Ty jeszcze utwierdzasz mnie w przekonaniu, że pomyłką jest to, że możesz tutaj pisać. 

Różni ludzie tu piszą, w zasadzie każdemu zdarza się jakąś głupotę napisać. I ok, każdy jest człowiekiem i może się czasem pomylić. 

Ale Ty Vasquez piszesz głupoty w każdym poście. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ramach przypomnienia wiedzy z historii współczesnej dziś lekcja o sojuszu między IIIRP z premierem Mazowieckim a zsrr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nawet z domu nie muszę wychodzić. 

Wszedłem na grupę sąsiedzką Białołęki i tam trwa zażarty spór o to jaka flagę można albo nie można. 

Jeden koleś napisał, prawdopodobnie w dobrej wierze, że flagi z godłem na środku są niezgodne z prawem no i się zaczęło. 

Jeden debil nawet stwierdził że taka z tyskiego te może być bo "flaga to flaga"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spejson wyjaśnił jakie mogą być flagi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, fluber napisał:

Wesołego...

Dobrze mu ludzie napisali. Policję wezwać i na dołek przez strome schody. By się nauczyli szacunku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Sebastian napisał:

Dobrze mu ludzie napisali. Policję wezwać i na dołek przez strome schody. By się nauczyli szacunku. 

Serio kogoś to oburza? I to tak by wsadzać do więzienia? Trudno się z tego nie śmiać a przynajmniej nie uśmiechnąć 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Tecu napisał:

Serio kogoś to oburza? I to tak by wsadzać do więzienia? Trudno się z tego nie śmiać a przynajmniej nie uśmiechnąć 😀

Gdybys byl tak mily i wyjasnil co jest zabawnego w robieniu sobie beki z warty honorowej ku czci setek tysiecy Polaków poleglych w walce o niepodleglosc, to bylbym wdzieczny bo mam wyrazne braki w poczuciu humoru najwyrazniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Sebastian napisał:

pomyłką jest to, że możesz tutaj pisać. 

tobie nie powinno sprawiać to róznicy, bo...

21 godzin temu, Sebastian napisał:

Ty Vasquez piszesz głupoty w każdym poście. 

... i tak połowy nie rozumiesz

Godzinę temu, Cardi napisał:

image.thumb.png.9d14f63f2b8dbda51be5be19918ee256.png

Sami faszyści :)

a gdzież się podziały pełne wdzięku transparenty z ubiegłego roku, że - zaokrąglając w pamięci - "biała rasa", że "raz sierpem, a raz młotem", że "Polska dla Polaków" ?

przecież to był wyraz dumy i godności, a Europeidzi krytykujący i piszący o "marszu faszystów" bełkotali od rzeczy ?

Czyżby dumni patrioci, po roku ciężkich jak gradowa chmura rozmyślań, doszli do takich samych wniosków, co ich ówcześni krytycy ? Czy może jednak poddali się presji, okazali słabość, gruchnęli na oba kolana przed zaplutymi karłami reakcji z Brukseli i Berlina nawigowanymi przez polskojęzycznych zdrajców narodu ?

2 godziny temu, Sebastian napisał:

tenor.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, fluber napisał:

Gdybys byl tak mily i wyjasnil co jest zabawnego w robieniu sobie beki z warty honorowej ku czci setek tysiecy Polaków poleglych w walce o niepodleglosc, to bylbym wdzieczny bo mam wyrazne braki w poczuciu humoru najwyrazniej. 

Dla mnie nie ma w tym nic z robienia sobie beki z poległych Polaków, to Twoja interpretacja. W odróżnieniu od Ciebie, nie traktuję wszystkiego śmiertelnie poważnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Tecu napisał:

Dla mnie nie ma w tym nic z robienia sobie beki z poległych Polaków, to Twoja interpretacja. W odróżnieniu od Ciebie, nie traktuję wszystkiego śmiertelnie poważnie. 

Jesteś osobą, która w tym wątku zadała chyba najwięcej śmiertelnie poważnych pytań 'z dupy', więc c'mon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Tecu napisał:

Ja nie traktuje smiertelnie powaznie wszystkiego. Traktuje smiertelnie powaznie smierc milionow Polakow dzieki ktorym moge zyc w wolnym kraju. W tym moich przodkow ktorzy o te wolnosc walczyli. 

Tutaj nie ma czego interpretowac, bo przekaz tych kretynow byl bardzo jasny. Naprawde rzadko sie zgadzam z dziennikarzami gazety wyborczej ale tym razem trudno mi sie nie zgodzic. 

"Papierowy czołg jadący za żołnierzami zmieniającymi się na warcie przy Grobie Nieznanego Żołnierza - to jest nie tylko żenujący obrazek, ale przede wszystkim brak szacunku dla munduru, dla noszących go teraz i w przeszłości polskich żołnierzy"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.