Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

1 godzinę temu, Sebastian napisał:

Dlaczego ma zaczynać z lepszego poziomu ? Dlatego, że istnieje 20% szans na to, że umocni firmę to raz a dwa, że już na samym początku wykazał się niebywałym talentem - potrafił dobrze się urodzić  (pozdro Rappar :) )

Wtedy bogatsi będą coraz bogatsi, a biedni coraz biedniejsi. Im biedniejsi, tym bardziej niezadowoleni.

Myślałem, że jesteś antykomunistyczny, a Ty tutaj próbujesz na nowo wywołać rewolucję bolszewicką 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DeltaCenter napisał:

Jak zawsze kolega wyżej trzyma poziom. Wulgaryzmy, knajacki język. 

Jakaż piękna poprawna polszczyzna,  wyszukane słownictwo i zero treści merytorycznej. Wypisz wymaluj expose Morawieckiego 

Odpowiedz na pytania o realne problemy Polaków zgotowane przez ludzi na których zagłosowałeś a nie przejmujesz się karierą jakiegoś mało znaczącego polityka. Oczywiście łatwiej co chwilę rzucić jakimś tekstem z pogranicza homofobii, ale tak żeby nie było za dosadnie. I pewnie by to przeszło gdyby tak nie zebrać do kupy wszystkich wypowiedzi o biedroniu jego partnerze i LGBT napisanych przez ciebie 

To jest mało istotny problemik w porównaniu z tym co po wyborach robi PiS 

Tym może się zacznij interesowac a nie pasywnoscia czy też aktywnością Biedronia

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, josephnba napisał:

Kto weryfikuje mądrość i głupotę w tych dyskusjach?

Ty?

 

Przy duzej roznicy w poziomach jestem w stanie ja zauwazyc:)

37 minut temu, josephnba napisał:

 

Powrót Tuska to jedyna możliwość na poprawę jakości opozycji. 

Platforme tworza ci sami ludzie jacy w niej byli zanim tusk odszedl. Po prostu tusk powodowal ze sprawiali lepsze wrazenie. Jakosci materialu ludzkiego nie zmieni. Ci ludzie sa jacy sa.

8 minut temu, josephnba napisał:

 

Odpowiedz na pytania o realne problemy Polaków zgotowane przez ludzi na których zagłosowałeś

Jakie problemy zgotowal Ci pis? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, josephnba napisał:

 

To jest mało istotny problemik w porównaniu z tym co po wyborach robi PiS 

Tym może się zacznij interesowac a nie pasywnoscia czy też aktywnością Biedronia

A jak nie chce się tym interesować? To co? Teraz każdy wpis, nie utrzymany w twojej obsesyjnej narracji, będziesz krytykować - klnąc przy tym na potęgę. Czy będziesz "zapraszał" na ustawkę? Co ty jakiś niespełniony antifowiec jesteś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, DeltaCenter napisał:

A jak nie chce się tym interesować? To co? Teraz każdy wpis, nie utrzymany w twojej obsesyjnej narracji, będziesz krytykować - klnąc przy tym na potęgę. Czy będziesz "zapraszał" na ustawkę? Co ty jakiś niespełniony antifowiec jesteś? 

po prostu śmieszy mnie ktos krytykujący unie a wcześniej ciągnący z niej kase i krytykujący biedronia na każdym kroku a przymykający oczy na karierowiczów i krętaczy w "swojej" partii

widziałeś mnie kiedys na jakimkolwiek marszu antify? Albo choć słowem wypowiadającego sie pozytywnie o tej terrorystycznej organizacji? Bo ja Ciebie naskakujacego na Biedronia czytałem x razy ale krytykującego ostatnie posunięcia Pisu ani razu

 

boli cie bierdon bo jest gejem czy dlatego ze jest na lewicy? W jaki sposób jego kariera realnie wpływa na polityke w Polsce?

nie boli cie piorowicz, pawlowicz, macierewicz, misiewicz, banas, toruński Tadeusz,podwyżka akcyzy o 10% i tym podobne sprawy. W jaki sposoób to wpływa na polityke w Polsce w kontekście Twoich uprzedzeń do gejów?

49 minut temu, fluber napisał:

Jakie problemy zgotowal Ci pis? :o

od czego by tu zacząć? Hmmm moze od zajebistych podwyżek cen towarów, finansowaniu z moich składek rydzyka, skok na ofe, vat, teraz trzykrotnie wyższej niż planowana podwyżki akcyzy

tym uderza we mnie PiS, to czuje w kieszeni robiąc comiesięczne zestawienie wydatków, na pewno Kowalski czuje to bardziej niz karierę partnera Biedronia, który dla polskiej polityki ma takie samo znaczenie jak winnicki np

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

 

od czego by tu zacząć? Hmmm moze od zajebistych podwyżek cen towarów, finansowaniu z moich składek rydzyka, skok na ofe, vat, teraz trzykrotnie wyższej podwyżki akcyzy

tym uderza we mnie PiS, na pewno Kowalski czuje to bardziej niz karierę partnera Biedronia, który dla polskiej polityki ma takie samo znaczenie jak winnicki np

 

Czyli zbiedniales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Czyli zbiedniales?

na pewno sie na tym nie wzbogaciłem

i owszem widze te wypływajace mi z portfela pieniadze. To ze stać mnie na jedzenie i ubrania dla rodziny nie znaczy ze dobrze mi sie wiedzie dzieki cudowi gospodarczemu morawieckiego

wolałbym te kase "inwestowaną" za mnie w 500plus wydać inaczej, tym bardzieej ze to co wraca do portfela nie rekompensuje tego co wczesniej z niego ucieka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

na pewno sie na tym nie wzbogaciłem

i owszem widze te wypływajace mi z portfela pieniadze. To ze stać mnie na jedzenie i ubrania dla rodziny nie znaczy ze dobrze mi sie wiedzie dzieki cudowi gospodarczemu morawieckiego

wolałbym te kase "inwestowaną" za mnie w 500plus wydać inaczej, tym bardzieej ze to co wraca do portfela nie rekompensuje tego co wczesniej z niego ucieka

 

Czy stac Cie na wiecej czy mniej niz 8 lat temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Czy stac Cie na wiecej czy mniej niz 8 lat temu?

pieknie pytanie

moze odpowiem tak- dzieki ambicji mojej żony, kursom, zdobytemu doświadczeniu nasze zarobki sa wyższe

a jesli pytasz czy jet mi lepiej za pis jak za po to odpowiedz brzmi- tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

A gdzie byla ta ambicja 8 lat temu?

Pewnie był na początku drogi zawodowej jak większość z Nas, więc siłą rzeczy miał mniejsze zarobki i mniejszy zgromadzony majątek.

Tłumaczyłem to kilkakrotnie, ale fluber wciąż jedzie z manipulacją i stara się powiązać z PiSem - NASZĄ CIĘŻKĄ PRACĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, darkonza napisał:

W spadku dostajemy mieszanke z kobiety i mężczyzny. Moze mieszanka być bardziej udana, ale moze być bardziej nieudana. Jeśli ojciec był genilany to przez to ze jego geny krzyżują sie z kobietą nie ma żadnej gwarancji ze syn też będzie genialny.

powtarzam - co z tego?

3 godziny temu, darkonza napisał:

Nawet jeśli będzie, to ma całe życie na to by to udowodnić, po co mu spadek?

po co ma udowadniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, josephnba napisał:

 

od czego by tu zacząć? Hmmm moze od zajebistych podwyżek cen towarów, finansowaniu z moich składek rydzyka, skok na ofe, vat, teraz trzykrotnie wyższej niż planowana podwyżki akcyzy

tym uderza we mnie PiS

Skoro stac Cie na wiecej to znaczy ze to w Ciebie nie uderza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Pewnie był na początku drogi zawodowej jak większość z Nas, więc siłą rzeczy miał mniejsze zarobki i mniejszy zgromadzony majątek.

Tłumaczyłem to kilkakrotnie, ale fluber wciąż jedzie z manipulacją i stara się powiązać z PiSem - NASZĄ CIĘŻKĄ PRACĘ.

Osoba ktora pracuje na stanowisku ktore mialem 4 lata temu majaca taki sam staz pracy jak ja 4 lata temu zarabia 50% wiecej netto niz ja 4 lata temu.

Piekne czasy kiedy za po nie trzeba bylo ciezko pracowac, a manna spadala z nieba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lorak napisał:

uderza, bo bez tego byłoby go stać na jeszcze więcej.

Czyli gdyby podmienic randomowa partie za PiS to nie byloby podwyzek itepe?

Jakim cudem szlugi podrozaly ponad 3 krotnie od czasow mojego LO do 2015 (symboliczny poczatek KACZYZMU)?

Glowna roznica miedzy rzadami PiSu a tym co bylo wczesniej to to, ze na sprawy ktore kiedys przechodzily bez echa dzis reaguje sie histeria (od samobojczych smierci motywowanych politycznie po podwyzki).

Najlepszy mem tutaj to to, ze po x latach ludzie ciagle wypominaja salatke Pawlowicz (wtf).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.