Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet z domu nie muszę wychodzić. 

Wszedłem na grupę sąsiedzką Białołęki i tam trwa zażarty spór o to jaka flagę można albo nie można. 

Jeden koleś napisał, prawdopodobnie w dobrej wierze, że flagi z godłem na środku są niezgodne z prawem no i się zaczęło. 

Jeden debil nawet stwierdził że taka z tyskiego te może być bo "flaga to flaga"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tecu napisał:

Serio kogoś to oburza? I to tak by wsadzać do więzienia? Trudno się z tego nie śmiać a przynajmniej nie uśmiechnąć 😀

Gdybys byl tak mily i wyjasnil co jest zabawnego w robieniu sobie beki z warty honorowej ku czci setek tysiecy Polaków poleglych w walce o niepodleglosc, to bylbym wdzieczny bo mam wyrazne braki w poczuciu humoru najwyrazniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, fluber napisał:

Gdybys byl tak mily i wyjasnil co jest zabawnego w robieniu sobie beki z warty honorowej ku czci setek tysiecy Polaków poleglych w walce o niepodleglosc, to bylbym wdzieczny bo mam wyrazne braki w poczuciu humoru najwyrazniej. 

Dla mnie nie ma w tym nic z robienia sobie beki z poległych Polaków, to Twoja interpretacja. W odróżnieniu od Ciebie, nie traktuję wszystkiego śmiertelnie poważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Dla mnie nie ma w tym nic z robienia sobie beki z poległych Polaków, to Twoja interpretacja. W odróżnieniu od Ciebie, nie traktuję wszystkiego śmiertelnie poważnie. 

Jesteś osobą, która w tym wątku zadała chyba najwięcej śmiertelnie poważnych pytań 'z dupy', więc c'mon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Dla mnie nie ma w tym nic z robienia sobie beki z poległych Polaków, to Twoja interpretacja. W odróżnieniu od Ciebie, nie traktuję wszystkiego śmiertelnie poważnie. 

Ja nie traktuje smiertelnie powaznie wszystkiego. Traktuje smiertelnie powaznie smierc milionow Polakow dzieki ktorym moge zyc w wolnym kraju. W tym moich przodkow ktorzy o te wolnosc walczyli. 

Tutaj nie ma czego interpretowac, bo przekaz tych kretynow byl bardzo jasny. Naprawde rzadko sie zgadzam z dziennikarzami gazety wyborczej ale tym razem trudno mi sie nie zgodzic. 

"Papierowy czołg jadący za żołnierzami zmieniającymi się na warcie przy Grobie Nieznanego Żołnierza - to jest nie tylko żenujący obrazek, ale przede wszystkim brak szacunku dla munduru, dla noszących go teraz i w przeszłości polskich żołnierzy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cardi napisał:

image.thumb.png.9d14f63f2b8dbda51be5be19918ee256.png

Sami faszyści :)

No i w większości trzeźwi, mówiący poprawną polszczyzną i kulturalni, nie tkukacy butelek o bruk i ściany kamienic na Jerozolimskich. Wracaliśmy z synem i żoną z pikniku w muzeum wojska polskiego i niestety widzieliśmy kwiat patriotycznej młodzieży 

No ale skoro na czele idzie człowiek który jeździł po pijaku to czego oczekiwać?

59 minut temu, Tecu napisał:

Dla mnie nie ma w tym nic z robienia sobie beki z poległych Polaków, to Twoja interpretacja. W odróżnieniu od Ciebie, nie traktuję wszystkiego śmiertelnie poważnie. 

Nie no sorry ale to jest zmiana warty przy pomniku ofiar wielu wojen

Tego debila powinien ktoś wziac na czubku butów, sam bym go chętnie spacyfikował bo nie ma chyba w Polsce rodziny, w której nie było żołnierza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

No i w większości trzeźwi, mówiący poprawną polszczyzną i kulturalni, nie tkukacy butelek o bruk i ściany kamienic na Jerozolimskich. Wracaliśmy z synem i żoną z pikniku w muzeum wojska polskiego i niestety widzieliśmy kwiat patriotycznej młodzieży 

No ale skoro na czele idzie człowiek który jeździł po pijaku to czego oczekiwać?

Oj ktoś chyba jest tu na gazie, skoro pana Artura widział na czele dzisiejszego marszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, quevas napisał:

36 % Polaków praktykuje [i to w niedzielę, i to wg badań samego Kościoła kat.] Za mało trochę, zeby stawiać warunki, ale piąstkami uzbrojonymi w różaniec zawsze można pomachać

najśmieszniejszy jest paradoks łączenia katolicyzmu z patriotyzmem 

Godzinę temu, josephnba napisał:

Tego debila powinien ktoś wziac na czubku butów, sam bym go chętnie spacyfikował bo nie ma chyba w Polsce rodziny, w której nie było żołnierza 

osiągnął cel , zrobił rozgłos 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, quevas napisał:

a gdzież się podziały pełne wdzięku transparenty z ubiegłego roku, że - zaokrąglając w pamięci - "biała rasa", że "raz sierpem, a raz młotem", że "Polska dla Polaków" ?

przecież to był wyraz dumy i godności, a Europeidzi krytykujący i piszący o "marszu faszystów" bełkotali od rzeczy ?

Czyżby dumni patrioci, po roku ciężkich jak gradowa chmura rozmyślań, doszli do takich samych wniosków, co ich ówcześni krytycy ? Czy może jednak poddali się presji, okazali słabość, gruchnęli na oba kolana przed zaplutymi karłami reakcji z Brukseli i Berlina nawigowanymi przez polskojęzycznych zdrajców narodu ?

Były i w tym roku i znów jak co roku stanowiły marginalny odsetek transparentów i flag na marszu :) 

1 godzinę temu, josephnba napisał:

No i w większości trzeźwi, mówiący poprawną polszczyzną i kulturalni, nie tkukacy butelek o bruk i ściany kamienic na Jerozolimskich. Wracaliśmy z synem i żoną z pikniku w muzeum wojska polskiego i niestety widzieliśmy kwiat patriotycznej młodzieży 

No ale skoro na czele idzie człowiek który jeździł po pijaku to czego oczekiwać?

Liczyłeś, że większość? To powiedz przy okazji ilu ich było, 47 czy 150tyś? :)

Pewnie syf też po sobie zostawili? A nie, czekaj

 

Obstawiam, że w każdym marszu z pięciocyfrową liczbą uczestników znajdzie się ktoś, kto jechał po pijaku, ale Zawiszy nie bronię, lata mi on kalafiorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Ten porządek jest zasługą służb które jechały bezpośrednio za marszem. Bem na miejscu szedłem obok a potem byłem za marszem (szliśmy w przeciwnym kierunku)

Bajzel był zajebisty, to rozumiem, szedł tłum 

Najgorsze były wszechobecne tłuczone butelki

Cóż, jeżeli wolisz zerkać w stronę obrzeży marszu to Twoja sprawa, ja wolałem rzucać okiem na relację Mediów Narodowych, gdzie prowadzący hasał między ludźmi i podchodził do losowych ludzi np pary osób około 50tki z Bielska Białej, którzy przyjechali na Marsz po raz drugi i łamał im się głos opisując atmosferę i odczucia związane z ich obecnością na tym Marszu.

Tymczasem Szojring-Wielgus wyjaśniona w TV przez Bosaka w sposób książkowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w necie przewinął mi się fragment z Woronicza 17 Rachoń kontra Zandberg o Łupaszce . pisanie o 100 lat dla Tuska u Lisa tu nie pasuje , jak rozumiem ten program jest odpowiedzią Kawy na Ławę to polecam włączyć te dwa programy w krótkim odcinku czasu i porównać skale stronniczości . TVN może sobie robić co chce jako stacja prywatna ale TVP powinna przestać nazywać się publiczną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

Cóż, jeżeli wolisz zerkać w stronę obrzeży marszu to Twoja sprawa, ja wolałem rzucać okiem na relację Mediów Narodowych, gdzie prowadzący hasał między ludźmi i podchodził do losowych ludzi np pary osób około 50tki z Bielska Białej, którzy przyjechali na Marsz po raz drugi i łamał im się głos opisując atmosferę i odczucia związane z ich obecnością na tym Marszu.

Tymczasem Szojring-Wielgus wyjaśniona w TV przez Bosaka w sposób książkowy.

 

naucz się czytać tekst ze zrozumieniem

bo ja nigdzie nie napisałem ze wszyscy byli schlani i tłukli butelki

ale tę fotę z czystą ulicą też nie ja wrzuciłem z pochwalnym tekstem o tym jacy to idealni ludzie tam uczestniczą kiedy na własne oczy widziałem setki najebanych patoli z flagą w jednej i wódą z drugiej krzyczących jakże patriotyczne teksty o komunistach, jebanym tvn i tłukących butelki gdzie popadnie

ty możesz sobie oglądać tvp, tvn republikę, co tam chcesz. Ja widziałem i opisałem to co widziałem na własne oczy i dlatego na ten żenujący obrazek z czystą ulicą zareagowałem śmiechem. Wiem ze ludzi z twojej strony sceny politycznej nic nie przekona, ale to nie jest mój pierwszy marsz który oglądam na zywo z boku i na tej podstawie, nie poprzez manipulacje mediów wszelkiej maści wyrobiłem sobie pogląd o jakichkolwiek marszach w to Święto i nigdy w żadnym nie zamierzam brać udziału.

osobiście podniosłem z ziemi kolesia, który przy rondzie dmowskiego nie miał siły nawet usiąść nie mówiąc już o wstaniu na nogi i odstawiłem go na najbliższą ławkę, a zeby było zabawniej obok przechodziło kilkunastu uczestników marszu i mijali go jak te śmieci które zostały po przednikach. wokół uwijało się wiele osób ze służb oczyszczania miasta, dzięki którym niedługo po przejściu marszu było czysto

 

swoją drogą głupotą jest organizowanie pikniku rodzinnego bezpośrednio przy trasie przemarszu jakiegokolwiek zgromadzenia, kiedy z muzeum jest tylko jedno wyjście i chciał nie chciał trzeba przebijać sie pod prąd przez te masę ludzi

Trochę nie przemyśleli sprawy, a i my z zoną powinniśmy byli wyjść wcześniej, żeby choć do palmy dojść spokojnie i skręcić w nowy świat

 

BTW

skomentowałem ten zakłamany tweet z czysta ulicą, i to wszystko dzięki Tobie @Cardi, dziękuję

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

w necie przewinął mi się fragment z Woronicza 17 Rachoń kontra Zandberg o Łupaszce . pisanie o 100 lat dla Tuska u Lisa tu nie pasuje , jak rozumiem ten program jest odpowiedzią Kawy na Ławę to polecam włączyć te dwa programy w krótkim odcinku czasu i porównać skale stronniczości . TVN może sobie robić co chce jako stacja prywatna ale TVP powinna przestać nazywać się publiczną 

Publiczność podczas wyborów zadecydowała m.in o profilu telewizji publicznej.

Niech już przestanie Cię boleć ta demokracja. Bosh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

nie wiedziałem że gdzieś było dodatkowe pytanie na kartach wyborczych

To głosując nie masz świadomości, że poza wybraniem 'ludzika do sejmu' decydujesz też m.in o edukacji publicznej, publicznej służbie zdrowia, mediach publicznych itd?

Kiepsko 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.