Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

nie wiem - pisał jakiegoś posta, że  moderator mu teraz IP bana dał i post zaraz zniknął

ew vasquie znów nie ogarnął komputera :) 

Ale ze sie specjalnie pofatygowal napisac z innego ip i wyrazic oburzenie. Widac mielismy dla niego bardzo duze znaczenie. Pewnie nas nawet teraz czyta. Pozdrawiamy vasquez:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał:

Ja niczego nie przykrywam, nie prowadze narracji politycznej pisu, nie jestem ich rzecznikiem, politykiem, dzialaczem ani czlonkiem, wrzucam tu rozne rzeczy, ktore mnie bawia lub niepokoja.

Zabawnie to się czyta w kontekście twojego nieustannego domagania się, żebym się tłumaczył ze słów Korwina :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ptak napisał:

Straszne jest to, że gdyby była możliwość zmiany ordynacji i rozwiązania sejmu to jestem skłonny pójść ramię w ramię że zje***y od Kurwina. Zresztą Lewica i Konfederacja zyskałyby najbardziej gdyby teraz było kolejne wybory.

🙄 co? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ptak napisał:

"co?" w kwestii tego, że dopuszczam wspólne działania z ekipą Kurwina, czy to że Lewica i Konfederacja najwiecej zyskałyby na zmianie ordynacji i powtórnych wyborach?

Jakoś dziwnie przeczytałem tego posta i nie skumałem :D Nie będzie zmiany ordynacji. Nikt za tym nie zagłosuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, quevas napisał:

poecie nie wypada znać się na takich rzeczach, ale miejscowej siostrze Ratched ufam jeszcze mniej niż MacMurphy swojemu egzemplarzowi, zwłaszcza w okolicach 11 Listopada, kiedy to, w ub. roku, dokonała skutecznego zamachu na wirtualnego Vasqueza, którego wszyscy kochaliśmy i podziwialiśmy

 

warto było zrobić te parę kroków do drugiego pokoju, żeby dowiedzieć się, że sa takie momenty, kiedy staję się dla was ważniejszy niż Kaczyński, Jachira i Korwin do kupy zlepieni

Forumowicz wyklety ❤️

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, quevas napisał:

 

MN_2019-696x500.jpg

zaopiekuj się mną/nawet gdy nie będę chciał

zaopiekuj się mną/nawet gdy powodów brak

zaopiekuj się mną/mocno tak

powstał z ziemi, którego dręczy Głódź

Muszę Ci powiedzieć, że nie tęskniłem a Ty jeszcze utwierdzasz mnie w przekonaniu, że pomyłką jest to, że możesz tutaj pisać. 

Różni ludzie tu piszą, w zasadzie każdemu zdarza się jakąś głupotę napisać. I ok, każdy jest człowiekiem i może się czasem pomylić. 

Ale Ty Vasquez piszesz głupoty w każdym poście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.