Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Z zachodniopomorskiej czy lubuskiej wsi do Warszawy?po co? Warszawa wysysa na większą skalę Sieradz, Siedlce, Płock czy Radom, ale na pewno nie Bolegorzyn. 

No to byś się chyba zdziwił bo osobiście znam ludzi z Podhala, okolic Poznania, Pomorza, Kaszub czy okolic Białegostoku 

 

Inna spra ze nie rozumiem jak można z tych miejsc wyjechać 🤔

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, polishllama69 napisał:

jak rozmawiacie o alko i lubicie staty, to chyba ciekawa wizualizacja do tematu https://public.tableau.com/profile/jeff.plattner4532#!/vizhome/MM2019-26/MM2019-26

No ok ale jak to rozwiązuje nasz problem?

12 godzin temu, DeltaCenter napisał:

 

Podawałem statystyki według których 1/7 mieszkańców stolicy pije w stopniu co najmniej ryzykownym.

Gdzie, bo musiałem przeoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej problemy w kraju wynikajace z rządów pis przykryć tuskiem?

fluner to juz równie żałosna zagrywka jk t teksty pół roku temu ze "to wina tuska"

 

próba korupcji polityczne Dowhana przez PiS powinna znaleźć finał w komisji etyki ale oczywiście w oczach poborców 500plus wszystko jest super

 

No i zmniejszanie urzędników odbywa sie przez... powoływanie nowych ministerstw!!!

co to k**** jst minister nazdoru mienia narodowego??? I jeszcze Sasin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, josephnba napisał:

najlepiej problemy w kraju wynikajace z rządów pis przykryć tuskiem?

fluner to juz równie żałosna zagrywka jk t teksty pół roku temu ze "to wina tuska"

To nie jest glowne wydanie wiadomosci tylko niszowe forum o nba. Ja niczego nie przykrywam, nie prowadze narracji politycznej pisu, nie jestem ich rzecznikiem, politykiem, dzialaczem ani czlonkiem, wrzucam tu rozne rzeczy, ktore mnie bawia lub niepokoja. Nie odpowiadam za problemy wynikajace z rzadow z pis bardziej niz ktorykolwiek z ich kilku milionow wyborcow. Na poczatku takie osobiste wycieczki mogly bawic bo myslalem ze piszesz to w zartach ale z kazdym kolejnym tekstem mam poczucie ze wojna polsko-polska zlasowala Ci mozg i wszedzie dopatrujesz sie przykrywania i wybielania pisu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ze bawia i niepokoją cie tylko sprawy które nie dotyczą pisu :lol:

i podejmujesz temat tylko w sprawach gdzie postawa pisu jest co najwyżej bardzo dyskusyjna i zawsze w roli obrońcy

kiedy ktoś pisze o malwersacjach i wałkach pisu to siedzisz cicho jak mysz pod miotłą, jakoś w sprawie banasia, jego współpracowników, macierewicza w nowej roli i obsadzania stanowisk przez przydupasów i ich rodziny, prób kupowania senatorów innych frakcji głosu nie zabierasz

rozumiem że to cie nie niepokoi

 

jesteś pisowym betonem w czystej postaci i to nie jest wycieczka osobista a ogólnie znany tutaj fakt

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, josephnba napisał:

 

jesteś pisowym betonem w czystej postaci i to nie jest wycieczka osobista a ogólnie znany tutaj fakt

Odroznic fakt od opinii potrafi srednio inteligentny 10-latek:)

25 minut temu, josephnba napisał:

ciekawe ze bawia i niepokoją cie tylko sprawy które nie dotyczą pisu :lol:

i podejmujesz temat tylko w sprawach gdzie postawa pisu jest co najwyżej bardzo dyskusyjna i zawsze w roli obrońcy

kiedy ktoś pisze o malwersacjach i wałkach pisu to siedzisz cicho jak mysz pod miotłą

To jest nieprawda co mozna latwo sprawdzic przegladajac ten temat. Nieprzypadkowo @DeltaCenter ktorego uwazasz za bardziej umiarkowanego w pogladach ode mnie ( lol ) ma mnie za symetryste:) nie dalej jak przedwczoraj wyjasnialem ze pawlowicz nie jest profesorem, nie dalej jak 4 dni temu wskazywalem ze trzeba zmienic prawo by uniemozliwic wejscie do tk ludziom takim jak piotrowicz czy pawlowicz a wypowiedzi terleckiego na ten temat uznalem za bezczelne. A to tylko ostatni tydzien. Zatem tylko potwierdzasz poziom zlasowania swojej przestrzeni miedzyusznej:)

Korupcja polityczna i nepotyzm niepokoja mnie mniej wiecej tak samo jak kierowcy przekraczajacy dopuszczalna predkosc. Zdazylem sie po prostu przyzwyczaic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznać, że żarcik na początku kapitalny

i nie wiem czy było

tusk-produkt-szczerze.jpg

dawno tak nie parskłem ja na ten tytuł, zapowiada się ciekawy zbiór anegdot, w sam raz do czytania na klopie

Olbrychski już pewnie szykuje audiobooka

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to mocno anegdotyczne, ale na swoim przykładzie to mieszkając w Poznaniu znacznie częściej mam możliwość spożywania alkoholu niż w czasach liceum na podlaskiej wsi, bo tu jest dobrze rozwinięte komunikacja miejska i nie trzeba się wszędzie tłuc autem, więc te dane które podawaliście częściowo mogą wynikać też z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

W ogóle to mocno anegdotyczne, ale na swoim przykładzie to mieszkając w Poznaniu znacznie częściej mam możliwość spożywania alkoholu niż w czasach liceum na podlaskiej wsi, bo tu jest dobrze rozwinięte komunikacja miejska i nie trzeba się wszędzie tłuc autem, więc te dane które podawaliście częściowo mogą wynikać też z tego.

Nie bez znaczenia jest również fakt że w liceum nie miałeś tyle kasy 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał:

jesteś pisowym betonem w czystej postaci i to nie jest wycieczka osobista a ogólnie znany tutaj fakt

Uwaga - z serii "to już lepiej".

Już lepiej być pisowskim betonem, pisać kulturalnie i z sensem, niż używać knajackiego języka wyzywając co trzecią osobę w tym temacie. Mieć pretensje do kogoś, że ten ktoś pisze sobie co chce na forum o koszykówce. Nawet vasquez może sobie wstawiać swoje codzienne prasówki pt: "Okiem sodomity" :)  Coś ci się pomyliło drogia panie. To forum nie jest od odkrywania afer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.