Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wroclaw-kontenery-pck-kolejny-polityk-pis-uslyszal-zarzuty/ptgpg6h?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne

Jestem ciekawy tej sprawy bo sam niejednokrotnie wrzucałem do pojemników PCK odzież po Antku 

Zawsze szukałem właśnie tych z PCK, żeby "nie trafiły do lumpeksów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, iglo13 napisał:

Pytanie w związku z czym? Bo chyba nie z nominacja do TK. 

Albo to jest ustawka żeby podczas kampanii dzielny Duda obronił umiarkowany elektorat przed szalenstwem albo PiS naprawdę oszalał 

Miło by było, żeby ludzie którzy byli posłami, czy senatorami z ramienia partii politycznych jednak nie zasiadali w TK i można by gdzieś to w tej nieszczęsnej Konstytucji zapisać. Bo formalnie taka Pawłowicz ma świetne wykształcenie i doskonałe kwalifikacje na to stanowisko. Na papierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fluber napisał:

Miło by było, żeby ludzie którzy byli posłami, czy senatorami z ramienia partii politycznych jednak nie zasiadali w TK i można by gdzieś to w tej nieszczęsnej Konstytucji zapisać.

bywają w krajach niepisane zwyczaje , ale oczywiście jak jest u władzy partia , która tylko szuka luk w regulaminie i prawie to takie rzeczy się pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Koelner napisał:

bywają w krajach niepisane zwyczaje , ale oczywiście jak jest u władzy partia , która tylko szuka luk w regulaminie i prawie to takie rzeczy się pojawiają.

Kurde Koelner.. PO poprzednio sobie powoływało sędziów "na zaś" za aprobatą Rzeplińskiego.  Tak więc obecna władza nie jest żadnym wyjątkiem. I tu i tu są po prostu świnie, tylko jedne głośniej ryczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

bywają w krajach niepisane zwyczaje , ale oczywiście jak jest u władzy partia , która tylko szuka luk w regulaminie i prawie to takie rzeczy się pojawiają.

No niestety, poprzednicy wybierali w analogicznej sytuacji na zapas. Teraz pis wrzuca swoich bylych politykow. Slabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fluber napisał:

No niestety, poprzednicy wybierali w analogicznej sytuacji na zapas. Teraz pis wrzuca swoich bylych politykow. Slabo.

Trochę podobna sytuacja miała miejsce gdy PiS przejął rządy w listopadzie 2015 i tolerował KOD-wski przekaz TVP. Przekaz ten z hasełkami o faszyźmie I końcu demokracji trwał w najlepsze przed wyborami, a jego apogeum - przy którym Holecka to wzór cnót dziennikarstwa - nastąpiło po wygranej PiS. 

I tak PIS tolerował taką tubę propagandąową przez dwa miesiące. A na drugiej flance miał jeszcze kilku wielkich graczy na rynku mediów. Liczył pewnie na jakieś standardy. Na obiektywizm w mediach I na to, ze poprzedni sejm nie wybierze "na zaś" nielegalnie kilku sędziów do TK. 

Jest jak było. Zwolennicy III RP powinni spać spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS tylko pokazuje że po wyborach już nie ma dla nich nic ważniejszego niż żeby się nachapac, bo po odejściu Kaczyńskiego (o ile znów nie kłamał w tej sprawie) i powrocie Tuska mają minimalne szansę na tak duży wynik

 

Właśnie takich kwiatków się obawiałem kiedy wygrają drugą kadencję i oczywiście pisuary mnie nie zawiodły 

Mnie pińcetplus nie oślepia tak jak większość społeczeństwa, jedyne co realnie dla mnie ma znaczenie to 5000plus dla straży 

A jak jeszcze w radiu słyszę Terleckiego mówiącego Że "oboje przyczynili się dla demokracji w Polsce" to mi się na myśl o komuchu Piotrowiczu nóż w kieszeni otwiera

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, josephnba napisał:

 

A jak jeszcze w radiu słyszę Terleckiego mówiącego Że "oboje przyczynili się dla demokracji w Polsce" to mi się na myśl o komuchu Piotrowiczu nóż w kieszeni otwiera

Profesor terlecki ma taki dar bezczelnosci bez cienia wyrzutow sumienia jak malo kto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, quevas napisał:

znajdź coś podobnego w "KODowskim przekazie TVP", wtedy możesz choć szczątkowo uzasadnisz swoje wodolejstwo

- bardzo mocno zaangażowana Lewicka w rozmowie z Glińskim.

- brak transmisji wespół z TVN i Polsat, zeznań prezydenta Komorowskiego przed sądem mimo zgody na transmisję na żywio

- wszystkie odcinki Tomasz Lis na Żywo

- chóralne wykonanie "Sto lat, sto lat" na cześć Tuska u Lisa

- jeden z wielu tego typu raportów: http://s.v3.tvp.pl/repository/attachment/2/d/9/2d983e57180d16e2f4267a2f0ca9d4d61397560579242.pdf

- Beata Tadla, Piotr Kraśko, Hanna Lis. Jarosław Kulczucki, Tomasz Lis, których po zwolnieniach lub nie przedłużeniu kontraktów bardzo szybko zweryfikował rynek. Jedna w jakimś reality show biegała po Wietnamie, druga występowała w "Roaście" długo bez żądnej pracy, jeden pracował w jakiejś prywatnej stacji, któa może z rok utrzymała się na rynku, a kolejny robi internetowe programy które ogląda góra kilka tysięcy osób. Partyjnie zaangażowani i zatrudniani tylko z tego powodu.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Ciekawe

Lepiej lizac dupę PiSowi i awansować z trwam i republiki do TVP 

W III RP przyjęło się, że lizanie dupy według listy, którą zaakceptował tzw. "salon" jest standardową procedurą służącą rozwojowi demokracji w Polsce. Salonik od czasu do czasu, kogoś z tej listy wykreśla. A to Wałęsa, a to ZChN z Niesiołowskim, a to Buzek, a  to Giertych tata-syn, a to Poncyliusz, Dorn itd.................. Oczywiście co pokazują wymienione nazwiska, za zasługi można się z powrotem dookoptować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba i Delta już kompletnie odlecieli w swojej propagandzie. 

Panowie, wy zestawiacie ze sobą molestowanie oraz gwałt i stwierdzacie, że to jest samo. xD

To ja tylko przypomnę:

- gdy PO powołało tych trzech dodatkowych sędziów to Gazeta Wyborcza zareagowała bardzo krytycznie. Pokażcie mi analogiczną postawę w ,,niezależnych" mediach wobec podobnych działań PiS. 

-  powołanie trzech dodatkowych sędziów zostało uwalone przez TK dzięki normalnej procedurze mającej zapobiegać takim właśnie przypadkom

- TVN i TVP przed 2016 rokiem sprzyjało Platformie, ale nie było wobec nich bezkrytyczne. Znajdźcie mi jakikolwiek materiał TVPiS krytyczny wobec Pisuarów chociażby podobny do tego:

 

Jak was czytam to przypomina mi się kultowy wątek z e-basketu ,,Go Spurs, a liga pójdzie z torbami" założony przez fana Lakers. W pewnym momencie, gdy ilość gówna przekroczyła granicę żenady do wątku wpadł niejaki Przemo (nie jest to żaden z naszych Przemków) i celnie spuentował całą dyskusję: ,,kibice Lakers, mam wrażenie, że nasienie waszych idoli zalało wam mózgi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Artlan napisał:

- gdy PO powołało tych trzech dodatkowych sędziów to Gazeta Wyborcza zareagowała bardzo krytycznie. Pokażcie mi analogiczną postawę w ,,niezależnych" mediach wobec podobnych działań PiS. 

 

Możesz pokazać mi w którym artykule Gazeta Wyborcza broniła odmówienia zaprzysiężenia tych 3 dodatkowych sędziów przez Dudę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.