Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, matek napisał:

Albo jej okręgu wyborczego, bo znaleźć tyłu durni na niedużej powierzchni to też sztuka. 

Te bujanie w studio tvn to mi na pierwszy rzut oka wyglądało na jakąś chorobę. 

największym mocarstwem świata rządzi osobnik , który robił karierę przez wrestling i reality show, czego Wy wymagacie ?

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cardi napisał:

Czyli nie tylko ja. Bo po tym filmiku z Kuleszą u Morozowskiego i tym jak się tam bujała na boki odniosłem podobne wrażenie. 

Cofam

Nie załapałem że ten koleś z konfy to Kulesza 🤣🤣🤣🤣🤣

 

Jachira musi coś mocnego ćpać

Btw

Kogo byście w tym jej chórze widzieli?

12 godzin temu, fluber napisał:

Nie tyle facet sobie robi reklamę, co te orły, które postanowiły go wbrew jury tuż przed ogłoszeniem wyników wypi*****ić z konkursu. On tylko korzysta z sytuacji, którą mu te orły sprezentowały.

Prowadził w głosowaniu czytelników na książkę historyczną roku, więc go wyrzucili z konkursu, żeby nie wygrał.

 

A mówiła że jak będzie polityczką to filmiki będą inne 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu jest dzbanem roku:

 Stracił prawo jazdy za jazdę po pijaku, rano bez prawa jazdy potrącił rowerzystkę, która prawdopodobnie nigdy nie wróci do pełnej sprawności po tym wypadku, a wieczorem TEGO SAMEGO DNIA znowu wsiadł za kierownicę!!!

16 minut temu, josephnba napisał:

I to jest ten rozsądny wyważony mówca konfy 🤣🤣🤣🤣

 

No to akurat jest rozsądny wyważony mówca konfy:) o co kaman?:) Przesłuchałem i nie wiem, co masz na myśli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto zarzuca wybór byłej członkini partii komunistycznej na seniora a jednocześnie broni słów jkma dot jaruzela średnio mi na wyważonego wygląda 

 

Zawisza mam nadzieję będzie siedział za to. Szmaciarz od dawna się prosił, bo już w przeszłości miał incydenty za kółkiem, niestety kilka wyciszonych przez kolegów z władz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Każdy kto zarzuca wybór byłej członkini partii komunistycznej na seniora a jednocześnie broni słów jkma dot jaruzela średnio mi na wyważonego wygląda 

 

Każdy polityk broni swoich kolegów partyjnych i to z byciem wyważonym lub nie, nie ma nic wspólnego:)

Aczkolwiek tu racja, że JKM wspierał komunistów mniej więcej w tych samych czasach co Śledzińska-Katarasińska i jedyne co, to trochę wcześniej przeszedł na stronę opozycji ( Katarasińśka w 1981. Ba, była nawet internowana zanim Janusz Korwin-Mikke był:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał:

największym mocarstwem świata rządzi osobnik , który robił karierę przez wrestling i reality show, czego Wy wymagacie ?

 

tego typu zarzuty bardziej pasują do Reagana.

I z tym "rządzi" to bym nie przesadzał, ma wolną rękę w pewnych sprawach, ale w tych kluczowych jest na smyczy.

 

 

 

 

Opowiem wam historię którą obrazi uczucia niereligijne opozycji:

Konstytucja Polska:

Art. 84. Obowiązek ponoszenia ciężarów


Każdy jest obowiązany do ponoszenia ciężarów i świadczeń publicznych, w tym podatków, określonych w ustawie.

 

 

Oznacza to ze unikanie podatków jest łamaniem konstytucji.

Luka podatkowa VAT zbadana przez NIK za czasów Kwiatkowskiego (PO):

id,21000.JPG

No i teraz trochę o Marianie "Hotelik na godziny" Banasiu:

"Marian Banaś wszedł do Ministerstwa Finansów tuż po wygranych przez PiS wyborach. Miał totalnie zreformować służbę skarbową, i to zrobił – zbudował od podstaw Krajową Administrację Skarbową, która miała stanowić nowy, wyspecjalizowany zespół głównie do walki z mafią VAT-owską, która od lat grała na nosie polskiej skarbówce. Banaś został nie tylko szefem KAS, ale i generalnym inspektorem informacji finansowej oraz pełnomocnikiem rządu do spraw zwalczania nieprawidłowości finansowych na szkodę RP lub UE. To właśnie w ramach tych zasług PiS wytypował go na szefa Najwyższej Izby Kontroli, którą to funkcję ma pełnić sześć lat. "

www.rp.pl/Sadownictwo/310249879-Nikt-nie-widzial-przekretow-w-Ministerstwie-Finansow.html

 

Takoż okazuje się ze przez ostatnie 4 lata Banaś był najwiekszym obrońcą konstytucji w tym kraju. Nieopublikowanie jakiegoś wyroku to moze i duze ale pojedyncze złamanie konstytucji, natomiast tych co unikali VAT było wielu i robili to notorycznie, Banas ograniczył ten sposób łamania konstytucji. No i co ważne, nieopublikowanie wyroku moze denerowac ale nie wpływa za bardzo na nasze zycie, natomiast uszczelnienie podatków wpłynęło na życie milionów polskich rodzin. Takoż to Banaś jest obrońcą konstytucji w tym kraju a nie Ci co chodzą z koszulkami z takim napisem

 

Banas to taki nasz mikroodpowiednik Vernera von Brauna - członka partii nazistowskiej,  sturmbannführera SS który później:
"Von Braun został zatrudniony w powstałej w 1958 roku agencji kosmicznej National Aeronautics and Space Administration (NASA), stając się pierwszym dyrektorem Centrum Lotów Kosmicznych imienia George’a C. Marshalla w Alabamie. Stanowisko to dało mu możliwość ukształtowania wieloletniej strategii podboju kosmosu przez NASA, określonej później mianem „paradygmatu von Brauna"
pl.wikipedia.org/wiki/Wernher_von_Braun#M%C5%82odo%C5%9B%C4%87_i_wojna

 

 

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Koelner napisał:

Bundesbank określił że Niemcy muszą pracować do 70 roku lub nawet dłużej , bo inaczej padnie system emerytalny ,a u nas obniża się wiek emerytalny. jesteśmy rajem ?

Jakby niemcy wyplacali takie emerytury jak my to by mogli miec wiek emerytalny 45 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał:

Gdyby Niemcy nie musieli płacić tyle socjalu emigrantom niepracującym może sytuacja byłaby inna, ale skoro nabrali Turków i innych pracusiow to niech teraz zapierdalaja nawet do setki

W 2019 roku polska przyjela najwiecej imigrantow spoza ue sposrod wszystkich krajow unii tak w ogole:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.