Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, ely3 napisał:

Naprawde Kaczyński idzie coraz mocniej w kierunku demokracji tureckiej

Przez całą III RP słychać jęki i narzekania o bardzo niskiej frekwencji podczas wyborów. Dyktator Kaczor wpada, wprowadza przeźroczyste urny, frekwencja przekracza 60%, maleje liczba głosów nieważnych,  jest obowiązek podawania w protkołach wyborczych przyczyn nieważności głosów. Ale taki jeden z drugim wchodzi w internet i zaczyna litanie. Jak nie HItler to Putin, jak nie Putin to chociaż może Erdogan. Nuda, flaki z olejem - odcinek 2437.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, quevas napisał:

 

za "nap..." są zaś kary , także finansowe, a jak wiadomo każdy prawicowy chojrak plami pieluchę,  kiedy tylko sprawa zaczyna ocierać się o jego krwawicę

 

To dlatego że prawicowy chojrak zazwyczaj opiera budowę swojego majątku na własnej pracy a nie sięga do kieszeni innych. To wykształca w nim szacunek do pieniądza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Zychowicz widzę teraz bryluje w mediach. Robi sobie facet zawsze niezłą reklamę. Nawet Bodnar rzecznik praw nielicznych wziął go w obronę (tylko ze względu na JEDNĄ książkę). Ksiązki niestety pod względem historycznym ma dosyć słabe, pełne gdybologii. Teraz z jego wywiadów wylewa się wielka niechęć na Gursztyna i Semkę, pewnie dlatego, że zwłaszcza ten pierwszy swoimi recenzjami - słabego pod względem warsztatowym - Zychowicza po prostu miażdży.

https://natemat.pl/288697,wolyn-zdradzony-wycofany-z-konkursu-ogromne-wsparcia-dla-piotra-zychowicza

2 godziny temu, quevas napisał:

stawiam na gang Olsena

z takim samym finałem jak w filmach.

Finał 13 października miał być inny, a wyszło jak zawsze. Może tak zajmiesz się lekturą dzieł Adolfa Branda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, DeltaCenter napisał:

Piotr Zychowicz widzę teraz bryluje w mediach. Robi sobie facet zawsze niezłą reklamę. Nawet Bodnar rzecznik praw nielicznych wziął go w obronę (tylko ze względu na JEDNĄ książkę). Ksiązki niestety pod względem historycznym ma dosyć słabe, pełne gdybologii. 

zgadzam się, jego książki pod względem warsztatowym są bardzo słabe, chyba bazuje tylko na dobrej reklamie w do rzeczy , ładnej okładce i zawsze w Empiku leżą w widocznym miejscu oraz dość oczywiście chwytne tytuły . trochę czytałem o tej akcji z Wołyniem ale o co chodzi tam dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Piotr Zychowicz widzę teraz bryluje w mediach. Robi sobie facet zawsze niezłą reklamę. Nawet Bodnar rzecznik praw nielicznych wziął go w obronę (tylko ze względu na JEDNĄ książkę). Ksiązki niestety pod względem historycznym ma dosyć słabe, pełne gdybologii. Teraz z jego wywiadów wylewa się wielka niechęć na Gursztyna i Semkę, pewnie dlatego, że zwłaszcza ten pierwszy swoimi recenzjami - słabego pod względem warsztatowym - Zychowicza po prostu miażdży.

https://natemat.pl/288697,wolyn-zdradzony-wycofany-z-konkursu-ogromne-wsparcia-dla-piotra-zychowicza

Nie tyle facet sobie robi reklamę, co te orły, które postanowiły go wbrew jury tuż przed ogłoszeniem wyników wypi*****ić z konkursu. On tylko korzysta z sytuacji, którą mu te orły sprezentowały.

55 minut temu, Koelner napisał:

zgadzam się, jego książki pod względem warsztatowym są bardzo słabe, chyba bazuje tylko na dobrej reklamie w do rzeczy , ładnej okładce i zawsze w Empiku leżą w widocznym miejscu oraz dość oczywiście chwytne tytuły . trochę czytałem o tej akcji z Wołyniem ale o co chodzi tam dokładnie?

Prowadził w głosowaniu czytelników na książkę historyczną roku, więc go wyrzucili z konkursu, żeby nie wygrał.

5 godzin temu, Cardi napisał:

 

Tak to jest jak się wpuści dziecko do sejmu :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, fluber napisał:

Nie tyle facet sobie robi reklamę, co te orły, które postanowiły go wbrew jury tuż przed ogłoszeniem wyników wypi*****ić z konkursu. On tylko korzysta z sytuacji, którą mu te orły sprezentowały.

Prowadził w głosowaniu czytelników na książkę historyczną roku, więc go wyrzucili z konkursu, żeby nie wygrał.

 

Dla mnie ten filmik Jachiry jest przerażający. Ogólnie ona jest przerażająca. Nie jestem psychologiem ale z nią jest coś mocno nie tak. Takie pseudo humorystyczne wystąpienia mogą być i dobre ale od czasu do czasu i tylko wtedy gdy na  co dzień prezentuje się jednak trzeźwą ocenę sytuacji i wyraża się rozsądnie. A u niej jest to jakaś fiksacja.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Sebastian napisał:

Dla mnie ten filmik Jachiry jest przerażający. Ogólnie ona jest przerażająca. Nie jestem psychologiem ale z nią jest coś mocno nie tak. Takie pseudo humorystyczne wystąpienia mogą być i dobre ale od czasu do czasu i tylko wtedy gdy na  co dzień prezentuje się jednak trzeźwą ocenę sytuacji i wyraża się rozsądnie. A u niej jest to jakaś fiksacja.  

Czyli nie tylko ja. Bo po tym filmiku z Kuleszą u Morozowskiego i tym jak się tam bujała na boki odniosłem podobne wrażenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Cardi napisał:

Czyli nie tylko ja. Bo po tym filmiku z Kuleszą u Morozowskiego i tym jak się tam bujała na boki odniosłem podobne wrażenie. 

no ok , dziewczyna widać że jest odklejona ale trzeba przyznać że znalazła dość oryginalny sposób „zaistnienia” i osiągnęła cel. ludzie uczą się kilkanaście lat , tyrają w robicie , wypruwają żyły a tu bach, dziewczynka na głupocie się przebiła , zdolniacha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Koelner napisał:

no ok , dziewczyna widać że jest odklejona ale trzeba przyznać że znalazła dość oryginalny sposób „zaistnienia” i osiągnęła cel. ludzie uczą się kilkanaście lat , tyrają w robicie , wypruwają żyły a tu bach, dziewczynka na głupocie się przebiła , zdolniacha. 

Prawda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.