Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

A zerwalismy stosunki dyplomatyczne z usa ze mielibysmy sie z nim nie spotkac czy o co chodzi?

Ustawa 447 podpisana przez Trumpa ktora to mowi jasno, ze USA biorą na siebie ciężar egzekucji zydowskich roszczen, a na kraje ktore nie beda chcialy zadoscuczynic beda wywieraly roznego rodzaju naciski, i stosowaly sankcje. 

To jest akt przyjazny naszego najwiekszego sojuszinka? takie rzeczy się robi wrogom.

Organizacje zydowskie wystosowaly list do MSZ i oszacowaly swoje roszczenia na 300 mld dol.  - czy to jest akt przyjazny czy wrogi?

Powinnismy w ogole rozmawiac z naszymi wrogami i zapraszac ich do Ministerstwa tak jak Yazdgeriego by nam przekladal co i jak mamy zrobic ? czy zerwac stosunki dyplomatyczne bo to akty wrogie wobec naszego panstwa?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

 

Powinnismy w ogole rozmawiac z naszymi wrogami i zapraszac ich do Ministerstwa tak jak Yazdgeriego by nam przekladal co i jak mamy zrobic ? czy zerwac stosunki dyplomatyczne bo to akty wrogie wobec naszego panstwa?

 

 

Oczywiscie powinnismy rozmawiac:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Ustawa 447 podpisana przez Trumpa ktora to mowi jasno, ze USA biorą na siebie ciężar egzekucji zydowskich roszczen, a na kraje ktore nie beda chcialy zadoscuczynic beda wywieraly roznego rodzaju naciski, i stosowaly sankcje. 

Pomijajac fakt ze to powyzej to sa bzdury i urojenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Nie stać nas na zrywanie rozmów. Trzeba robić uniki 

Była tego możliwość. 2 razy pod obrady wchodził projekt ustawy anty 447 ktory brzmiał mniej wiecej tak, ze kazdy polityk który przylozy reke do zydowskich roszczen, bedzie odpowiadał prawnie, pod grozba wiezienia.

tutaj masz: http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/Projekty/8-020-1311-2019/$file/8-020-1311-2019.pdf

Mieliby alibi, ( no widzicie sami, groziliby nam wiezieniem, nie moglismy inaczej bo przeciez to jawna zdrada stanu zaglosowanie na NIE)

 

A Co zrobilo PiS? Zagłosowało na NIE. PO (cale wstrzymalo sie od głosu)

PiS tlumaczyl pozniej, ze mogloby to popsuć nasze stosunki ze Stanami Zjednoczonymi( LOL!) no jak widnieje nad nami widmo okupacji zydowskiej ( okupacja inaczej zawlaszczenie z laciny.) to jasne najepiej miec dobre stosunki z USA lol a kij tam z losem panstwa, i narodu Polskiego.

8 minut temu, fluber napisał:

Pomijajac fakt ze to powyzej to sa bzdury i urojenia:)

https://www.congress.gov/115/plaws/publ171/PLAW-115publ171.pdf

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Była tego możliwość. 2 razy pod obrady wchodził projekt ustawy anty 447 ktory brzmiał mniej wiecej tak, ze kazdy polityk który przylozy reke do zydowskich roszczen, bedzie odpowiadał prawnie, pod grozba wiezienia.

tutaj masz: http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/Projekty/8-020-1311-2019/$file/8-020-1311-2019.pdf

Mieliby alibi, ( no widzicie sami, groziliby nam wiezieniem, nie moglismy inaczej bo przeciez to jawna zdrada stanu zaglosowanie na NIE)

 

A Co zrobilo PiS? Zagłosowało na NIE. 

https://www.congress.gov/115/plaws/publ171/PLAW-115publ171.pdf

I slusznie zaglosowali na " nie ". Przeciez z tego co jest w ustawie wynika ze za taka rozmowe jak z yazgheridim nalezy wsadzic na ponad 2 lata. Czyste wariactwo:)

Bzdury i urojenia:) z 447 nie wynika to co napisales wczesniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przygotuję spis wszystkich gróźb Macierewicza dot odpowiedzialności za "zamach"

Widział ktoś Kopacz Tuska czy Komorowskiego w więzieniu albo przed trybunałem stanu?

Bo ja to w sumie nie oglądam tvpis i może tam było pokazane zatrzymanie 

32 minuty temu, Cardi napisał:

Raczej twoja partycypacja w tej dyskusji, gdy nie idzie po twojej myśli :) 

Przykro mi patrzeć na twoje braki w edukacji

Gdzie coś idzie nie po mojej myśli? Żydzi nie zabierają nam ziemi ani kasy, homoseksualiści nie gwałcą mnie na ulicach, antifa nie wybija mi okien

Wydaje mi się że to raczej wam nie idzie po myśli bo wszystko co wyssaliscie sobie z palca okazuje się kłamstwami bez potwierdzenia tego w faktach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

A ja przygotuję spis wszystkich gróźb Macierewicza dot odpowiedzialności za "zamach"

Widział ktoś Kopacz Tuska czy Komorowskiego w więzieniu albo przed trybunałem stanu?

Bo ja to w sumie nie oglądam tvpis i może tam było pokazane zatrzymanie 

a co niby Kopacz, Tusk czy Komorowski mieli wspolnego z tym co sie stało w Smolensku, ze mieli by siedziec w wiezieniu lub byc przed trybunalem stanu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

 

Gdzie coś idzie nie po mojej myśli? Żydzi nie zabierają nam ziemi ani kasy, homoseksualiści nie gwałcą mnie na ulicach, antifa nie wybija mi okien

Wydaje mi się że to raczej wam nie idzie po myśli bo wszystko co wyssaliscie sobie z palca okazuje się kłamstwami bez potwierdzenia tego w faktach 

Ale weganie już chcą ci urządzać życie? :) Kiedyś narzekałeś, że chyba w KFC jest już menu wegańskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

a co niby Kopacz, Tusk czy Komorowski mieli wspolnego z tym co sie stało w Smolensku, ze mieli by siedziec w wiezieniu lub byc przed trybunalem stanu?

O to pytaj Macierewicza

4 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Ale weganie już chcą ci urządzać życie? :) Kiedyś narzekałeś, że chyba w KFC jest już menu wegańskie.

Wegan to ja w sumie lubię 

Mięsa więcej dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał:

Przykro mi patrzeć na twoje braki w edukacji

Gdzie coś idzie nie po mojej myśli? Żydzi nie zabierają nam ziemi ani kasy, homoseksualiści nie gwałcą mnie na ulicach, antifa nie wybija mi okien

Wydaje mi się że to raczej wam nie idzie po myśli bo wszystko co wyssaliscie sobie z palca okazuje się kłamstwami bez potwierdzenia tego w faktac

Z takim czytaniem ze zrozumieniem wytykanie mi braków w edukacji to jakiś wyższy poziom spi****lenia, myślałem że już dobiłeś do sufitu, ale jednak ciągle masz rezerwy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

Zakładam

to zakładaj następne 30 lat bo od tylu lat Michalkiewicz pisze „ już zaraz” 

Godzinę temu, Cardi napisał:

Zakładam

to zakładaj następne 30 lat bo od tylu lat Michalkiewicz pisze „ już zaraz” 

Godzinę temu, Cardi napisał:

Zakładam

to zakładaj następne 30 lat bo od tylu lat Michalkiewicz pisze „ już zaraz” 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie ja mam podłogę tam ty masz sufit

Choć z drugiej strony odlecialeś już w c*** daleko ze swoimi teoriami

2 minuty temu, Koelner napisał:

to zakładaj następne 30 lat bo od tylu lat Michalkiewicz pisze „ już zaraz” 

to zakładaj następne 30 lat bo od tylu lat Michalkiewicz pisze „ już zaraz” 

to zakładaj następne 30 lat bo od tylu lat Michalkiewicz pisze „ już zaraz” 

Czyli nie tylko ja mam wrażenie że jeśli Cardi coś trzykrotnie przeczyta, istnieje spora szansa że coś zakuma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co toczy się Wasz spór. Sprawa tej ustawy jest dość poważna i niesie naprawdę poważne konsekwencje. Casus Szwajcarii pokazuje, że wcale nie musi być odpowiedniego prawa aby takie rzeczy rozstrzygać. Co będzie, tego nie wiem. Ale bawi mnie twierdzenie, że skoro nasz rząd powiedział, że to nic nie znaczy i mają to w dupie to znaczy, że jesteśmy bezpieczni. Wrak Tupolewa też mieli odzyskać i nic z tego a gdzie Rosji do USA. 

Także nie ma się co śmiać z tej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.