Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, fluber napisał:

Czyli zalozyli konto zeby zbierac pieniadze od fanow pana stanislawa:)

To przez cel:)

No raczej nie chcieli go zakładać żeby na nim gotować zupę.

To odpowiesz mi skąd wiesz, że Stachu chciał tam na czynsz zbierać? :)

44 minuty temu, fluber napisał:

Wciąż mam nadzieję, że nie jesteś na tyle tępy, żeby nie zrozumieć, o czym mówiłem.

Dla pewności: pisząc o "czynszu" miałem na myśli zbiórkę na czynsz drogiego mieszkania Pana Stanisława. 

https://patronite.pl/post/2927/pieniadze-to-nie-wszystko-kiedy-nie-zakladac-patronite

Przeczytałem treść linka (linku?) i tak:

Dwa czynniki z samego początku Stachu spełnia, ma kanał i ma społeczność. Nie wiem jaki cel tam wpisali, ale podejrzewam, że nie odbiegał zbytnio od cytowanego już Znaleźliśmy już wspaniały loft w Warszawie, który aktualnie przerabiamy na naszą kwaterę działań i studio nagraniowe i potrzebujemy finansów, aby opłacić czynsz, potrzebne remonty oraz pracowników, którzy będą tworzyć nowy portal video i langustowe projekty. A przecież konto z takim celem istnieje i ma się dobrze.

image.png.3d1ee18b5b7f64300cb194b58cb6223a.png

A nawet bardzo dobrze

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Kiepskie porównanie. Michalkiewicz nie pijał wódki z prezydentami i nie obalał rządów. Michnik to milioner a Michalkiewicz żebrak. 

Dokładnie, ponadto tylko jeden z nich potrafił zabezpieczyć się na starość, stworzyć sporą firmę i żyć bez zbiórek na siebie w internecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał:

To że nie potrafił się dorobić nie czyni z niego lepszego propagandzisty, choć tu odpowiedniejsze słowo to gorszy propagandzista

Pierdoli te swoje zydokocopoly od lat, podobnie jak Michnik swoje lewackie teorie 

Za Adamem Szechterem nie przepadam ale porównanie go do Michalkiewicza jeśli chodzi o zaradność oraz karierę jest dla niego krzywdzące. Michalkiewicz to jest zawodnik klasy B a Szechter niestety ekstraklasa.

Na blog Michalkiewicza zaglądam co jakiś czas ponieważ podoba mi się jego pióro oraz opisywanie relacji międzynarodowych, ale jeśli chodzi o jego opis sytuacji w naszym kraju to raczej ładnie opisuje i dopisuje sytuacje do swoich teorii spiskowych ale ogólnie jego prognozy się nie sprawdzają. dlatego nawet odnośnie JKM podoba mi się stwierdzenie Elizy Michalik, że to do końca nie mogą być ludzie inteligentni jeśli są pierdołami życiowymi.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, teorie spiskowe. X lat temu mowil o zydowskich roszczeniach, i o tym, ze stajemy się powoli krajem okupowanym przez USrael. Pare lat pozniej, z dupy wygrywa nikomu nieznany Adrzej Juda, ktory spotyka się od razu z organizacjami restytucji mienia w Nowym Jorku, PiS sprowadza od razu po wygraniu wyborow wojska okupacyjne USA, oraz nasila się ofensywa amerykansko-zydowska w mediach, i ataki na Polske. To oczywiscie przeciez przypadki. Potem nasz najwiekszy sojusznik reka Trumpa ktory jeszcze podczas wizyty w Warszawie mowi "Polacy nie zawiedziecie się" Podpisuje ustawe 447 ktora jasno mowi ze USA biora na siebie ciezar egzekucji zydowskich roszczen. Przyjezdza Mike Pompeo i expresis verbis mowi naszym umilowanym przywodcom o odpowiednim ustawodawstwie w tej sprawie. 

Nie wspomne o ujawnionej przez Michalkiewicza notatce Polskiego MSZ  ze strona Izraelska gdzie prowadza tajne rozmowy w sprawie realizacji zydowskich roszczen ( rzad wczesniej zaprzeczal by jakiekolwiek rozmowy byly prowadzone) media, i opozycja tez zachowuja strusie milczenie w tej sprawie.

Wszystko spiski, teorie, reptalianie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

tak tak, teorie spiskowe. X lat temu mowil o zydowskich roszczeniach, i o tym, ze stajemy się powoli krajem okupowanym przez USrael. Pare lat pozniej, z dupy wygrywa nikomu nieznany Adrzej Juda, ktory spotyka się od razu z organizacjami restytucji mienia w Nowym Jorku, PiS sprowadza od razu po wygraniu wyborow wojska okupacyjne USA, oraz nasila się ofensywa amerykansko-zydowska w mediach, i ataki na Polske. To oczywiscie przeciez przypadki. Potem nasz najwiekszy sojusznik reka Trumpa ktory jeszcze podczas wizyty w Warszawie mowi "Polacy nie zawiedziecie się" Podpisuje ustawe 447 ktora jasno mowi ze USA biora na siebie ciezar egzekucji zydowskich roszczen. Przyjezdza Mike Pompeo i expresis verbis mowi naszym umilowanym przywodcom o odpowiednim ustawodawstwie w tej sprawie. 

Nie wspomne o ujawnionej przez Michalkiewicza notatce Polskiego MSZ  ze strona Izraelska gdzie prowadza tajne rozmowy w sprawie realizacji zydowskich roszczen ( rzad wczesniej zaprzeczal by jakiekolwiek rozmowy byly prowadzone) media, i opozycja tez zachowuja strusie milczenie w tej sprawie.

Wszystko spiski, teorie, reptalianie.  

a gdzie fakty ? gdzie te pieniądze ? gdzie to roszczenia ?

 

jedyne co PiS robi to mamy obecnie rekordowe przyznawanie nieruchomości kościołowi katolickiemu

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, josephnba napisał:

Ale gdzie tu podpis jakiegokolwiek polskiego polityka albo choć ambasadora?

To że sobie senatorowie z usa coś wypisują jest tyle samo warte co płomienne przemowy Brauna

Obejrzyj sobie, i jeśli do Ciebie nie dociera, że rząd za naszymi plecami prowadzi rozmowy ( to już jest zdrada stanu) z kimś kto chce coś od nas, mimo, że nic się im nie należy, i jeszcze bezczelnie oklamywał opinie publiczną, że sprawa żydowskich roszczeń nie istnieje. A co gorsza, ugaduje się jak sprawa ma być realizowana (co wynika jasno z tej notatki)po wyborach które wlasnie się zakonczyly.To już serio nie mam na Ciebie siły

 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.