Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, josephnba napisał:

Po co czekać na zlot. Zapraszam na Białołęke, tu będziesz gwałcił co ci podleci, są kury, lisy, bobry a jak masz większy apetyt to i łosie

A jak chces zwyczajnie wpierdol to na priv ci adres swój podeślę 

A zreszta to już ci wysłałem 

Bo Jet taka cienka linia oddzielająca hejt od autogwaltów zeropazia

Nazywanie zwolenników kurwinistami to jest jeszcze przed czy już za cienką linią  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kcp78 napisał:

rozstania z poprzednimi bytami politycznymi sygnowanymi nazwiskiem mikke spowodowane byly chora ambicja/arogancja mlodych dzialaczy (m.in. w/w,czyli dziambora i wilka),ktorzy sadzili,ze bez dziadka korwina sobie poradza. co z tymi 'bytami' bylo potem,dobrze wiemy :) - bo 'krula' zdetronizowac latwo,ale stworzyc w miejscu 'bezkrolewia' cos trwalego,zdecydowanie trudniej...

Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Przed, za nią jest tylko nazywanie latorośli józka bachorem ;) 

Mi jedź bez oporów 

Ale rodziny nie tykaj

Chyba że pan z muszka to twoja rodzina, wtedy przepraszam

 

Muszę was zmartwić

Koledze mama zabroniła wychodzić z domu i prosi o przełożenie spotkania na jutro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Mi jedź bez oporów 

Ale rodziny nie tykaj

Chyba że pan z muszka to twoja rodzina, wtedy przepraszam

jedziesz mi i mnie podobnym bez oporów, a tu klops, do twojego dzieciaka nic nie mam, nie jego wina że ma takiego ojca, przywoływałem to co fluber napisał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Hoolifan napisał:

Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz? 

to nie jest kwestia wiary,somebody,tylko (znanych mi) faktow. w kazdym stadzie mlode samce probuja zdetronizowac przywodce stada,i w tamej sytuacji taka wlasnie bylo. mlodzi dzialacze knp 'uwierzyli',ze pchac ten wozek bez korwina bedzie latwiej. coz...pycha kroczy przed upadkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cardi napisał:

jedziesz mi i mnie podobnym bez oporów, a tu klops, do twojego dzieciaka nic nie mam, nie jego wina że ma takiego ojca, przywoływałem to co fluber napisał.

 

Wiem że nie masz, i wiem że cytowales flubera

 

Dlatego też wspomniałem że mi możesz jechać bo ten topick traktuję humorystycznie

 

Jestem forumowa Jachira 

 

 

BTW

Jak ktoś pisze dojadę cię to ma na myśli gwałt?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kcp78 napisał:

to nie jest kwestia wiary,somebody,tylko (znanych mi) faktow. w kazdym stadzie mlode samce probuja zdetronizowac przywodce stada,i w tamej sytuacji taka wlasnie bylo. mlodzi dzialacze knp 'uwierzyli',ze pchac ten wozek bez korwina bedzie latwiej. coz...pycha kroczy przed upadkiem...

Ja bym uznał, że bez Korwina naprawdę łatwiej byłoby pchać ten wózek - ale najpierw trzeba potężnie wypromować inne nazwiska a tutaj tego brakuje. Niby teraz mają okazję - ale z niej nie skorzystają bo poszli tam dla kasy jak wszyscy więc nie będą do niej młodych dopuszczać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, twoja się skarżyła że ci nie staje i moja pojechała pomoc

Na pisanie masz czas a na przyjazd zabrakło paliwa?

Weź ubiera, zapłacę 

8 minut temu, kcp78 napisał:

 

To ona w czymś grała?

Prawdziwa kobieta renesansu!

Skoro lubi strachliwych kolesi to pan kontozerowe będzie jak ulał 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Sebastian napisał:

Ja bym uznał, że bez Korwina naprawdę łatwiej byłoby pchać ten wózek - ale najpierw trzeba potężnie wypromować inne nazwiska a tutaj tego brakuje. Niby teraz mają okazję - ale z niej nie skorzystają bo poszli tam dla kasy jak wszyscy więc nie będą do niej młodych dopuszczać :)

ciekawa opinia,poki co kompletnie nie znajdujaca potwierdzenia w faktach,bo: polityczny plankton,byty ze sladowym poparciem zawarly koalicje (konfederacje; zwracam laskawie uwage na roznice miedzy kon-federacja i federacja),nie ma w tej formacji lidera,a to,co polaczylo tych ludzi to 'idee'. ale jak ktos lubi zlorzeczyc,to...lubi :)...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz Józek jak małostkowo wygląda te Twoje wrzucanie sympatyków Konfy do jednego worka. Ja na przykład nie za bardzo jestem fanem agresywnej retoryki JKM czy Brauna oraz wstyd mi za tych wszystkich łysych patoli wykrzykujących hasła antysemickie na protestach.  Natomiast nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale z tych 1.2mln wyborców można też znaleźć zwykłych, normalnych ludzi jak na przykład moją matulkę, która dzięki medycynie pozafarmakologicznej wyleczyła się z RZS,  bardzo ciężkiej choroby, która niby jest nieuleczalna, a nie dowiedziała by się o tym gdyby nie ludzie popierający Konfe. Więc możesz sobie generalnie pisać, że wchodzisz tutaj dla beki i w ogóle, ale na Twoim miejscu założyłbym twitterka - tam z tym Twoim kwiecistym stylem pozbawionym wątpliwości mógłbyś odnieść prawdziwy sukces. Na miarę Białołęki, ale jednak.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Sebastian napisał:

Ja bym uznał, że bez Korwina naprawdę łatwiej byłoby pchać ten wózek - ale najpierw trzeba potężnie wypromować inne nazwiska a tutaj tego brakuje. Niby teraz mają okazję - ale z niej nie skorzystają bo poszli tam dla kasy jak wszyscy więc nie będą do niej młodych dopuszczać :)

Korwin ma 76 lat, na koniec kadencji będzie miał 80, jeżeli Konfederacja pokaże merytoryczną stronę polityki przez te 4 lata, to spokojnie można ogłosić zmianę warty i Korwin będzie mógł zająć się łowieniem ru-ru-rurkowców. A jeżeli dzięki jego rozpoznawalności wypłyną Berkowicze, Mentzeny czy Kulesze tego świata to tylko lepiej dla kraju i sejmu.

 

Bo śmiem twierdzić że w obecnym sejmie (bez Mentzena) na top5 merytorycznych posłów 3-4 jest z Konfederacji. Wystarczy spojrzeć co się dzisiaj odjebało w Polsacie o 20:00. KO i PiS wzajemnie na siebie ujadali, Gozdyra nie mogła ust otworzyć taki klangor się podniósł, Dziambor spokojnie siedział i czekał żeby powiedzieć swoje 3-4 zdania. Ewentualnie wczorajsza dyskusja w TVP gdzie wszyscy się onanizowali w studio ile to kobiet weszło stąd, ile stamtąd, po czym wchodzi Bosak cały na biało i mówi, że płeć w parlamencie nie jest ważna tylko poglądy, a to jest temat zastępczy gdy należałoby rozmawiać o licytacji na marszałka senatu czy wyborze prezesa NIK.

 

No przecież to z daleka widać, że nawet abstrachvjąc od poglądów to inna kultura prowadzenia dyskusji.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi z powodu Twojej mamy, naprawdę

Wiem jak choroba rodzica boli i nie chciałem Ci zrobić przykrości 

Zdaje sobie też sprawę iż nie każdy konfederata nazywa się Cardi czy vicekontocostam

I nie każdy polityk konfy to Braun czy korvin

 

A na Twittera jestem za stary, nie czuje tego medium

Forum jest dla takich grzybów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Przykro mi z powodu Twojej mamy, naprawdę

Wiem jak choroba rodzica boli i nie chciałem Ci zrobić przykrości 

Zdaje sobie też sprawę iż nie każdy konfederata nazywa się Cardi czy vicekontocostam

I nie każdy polityk konfy to Braun czy korvin

 

nie musi Ci być przykro, mama ma się bardzo dobrze, wkurwia mnie codziennie prawie, znaczy, że wszystko git ;]

niby mówisz, że wiesz, ale wcale tego nie widać

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kcp78 napisał:

to nie jest kwestia wiary,somebody,tylko (znanych mi) faktow. w kazdym stadzie mlode samce probuja zdetronizowac przywodce stada,i w tamej sytuacji taka wlasnie bylo. mlodzi dzialacze knp 'uwierzyli',ze pchac ten wozek bez korwina bedzie latwiej. coz...pycha kroczy przed upadkiem...

Czyli tak... Korwin kilkukrotnie stawał na czele konserwatywno-liberalnego ugrupowania, które zazwyczaj sam zakładał, jednak winą za niepowodzenia i rozstania z nimi w atmosferze mniejszego lub większego skandaluobarczać należy za każdym razem młodych, łasych na stołki działaczy? Może ja się nie znam, ale to świadczyłoby o tym, że Korwin albo nie potrafi dobierać sobie współpracowników (co mocno podważa jego kompetencje jako prezesa), albo też miał pecha. Druga teoria byłaby całkiem prawdopodobna, gdyby nie to, że pecha to można mieć raz czy dwa, a nie co kilka lat, kiedy scenariusz jest niemal dokładnie taki sam :)

Tak czy siak szczegółowe analizowanie kariery politycznej JKM-a jest nieco ponad moje dzisiejsze siły i chciałem po prostu przekazać, że jeśli cokolwiek miałoby się w Konfederacji zadziać, to spodziewałbym się, że Korwin będzie w to mocno zamieszany lub będzie prowodyrem tego zamieszania. Wolałbym, żeby tak się nie stało, ale jeżeli patrzymy na to koło obiektywnie, to wskazanie w jego szeregach odbezpieczonego granatu nie powinno być zbyt wielkim wyzwaniem :)

 

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.