Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, josephnba napisał:

Cieszę się że moje słowa poprawiają twój stan zdrowia, mam nadzieję że psychicznego również

Przyda ci się kiedy konfederacja zdradzi wasze ideały dla kaski z nowogrodzkiej 

Wiesz co, jojczysz od kilku tygodni, najpierw że Konfederacja skończy pod progiem, teraz jeszcze nie było posiedzenia nowej kadencji, a już wiesz kto kogo zdradzi. Jeżeli zdradzą to będą warci tyle co wszyscy inni, no ale wiesz lepiej jak będzie. To tkwij sobie w swoim świecie i uważaj na niedokrwienie jak będziesz ściskał kciuki przez 4 lata, żeby spełniły się twoje przepowiednie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Taki jesteś cwany? będzie jakiś zlot forum, dawaj znać . Wpadne, będziesz gwałcony sztucznym dildo, z dupy do papy, potem Twojej starej pokazemy nagranie jak się synuś bawi na zabawie. 

Po co czekać na zlot. Zapraszam na Białołęke, tu będziesz gwałcił co ci podleci, są kury, lisy, bobry a jak masz większy apetyt to i łosie

A jak chces zwyczajnie wpierdol to na priv ci adres swój podeślę 

A zreszta to już ci wysłałem 

2 minuty temu, Cardi napisał:

Józek nakurwia nią od kilkudziesięciu stron, post Vice pewnie zostanie skasowany a posty józka nie ;)  Just sayin'

Bo Jet taka cienka linia oddzielająca hejt od autogwaltów zeropazia

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Cardi napisał:

Piecze, to dobrze :) 

daj spokoj,cardi. nie ma co kopac sie z koniem. zeby jeszcze kolega joseph byl 'oczytanym idiota',to przynajmniej bylaby dla niego jakas nadzieja [odpowiednia 'kuracja' bylyby wowczas jakies madre lektury]. problem polega jednak na tym,ze kolega jospeh jest idiota pospolitym :(  i co z tym zrobisz?! - nic nie zrobisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

Wiesz co, jojczysz od kilku tygodni, najpierw że Konfederacja skończy pod progiem, teraz jeszcze nie było posiedzenia nowej kadencji, a już wiesz kto kogo zdradzi. Jeżeli zdradzą to będą warci tyle co wszyscy inni, no ale wiesz lepiej jak będzie. To tkwij sobie w swoim świecie i uważaj na niedokrwienie jak będziesz ściskał kciuki przez 4 lata, żeby spełniły się twoje przepowiednie. 

Unikałbym takich sformułowań jakbym był w team-Korwin

ale też nie czaję ciśnienia @josephnba na tą całą Konfederację. W sile 11 posłów na nic nie wpłyną a przynajmniej będzie śmieszniej jak kilka prima sort klaunów trafiło do sejmu (szkoda że największe hardkory z ich list nie przeszły :( ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Bo Jet taka cienka linia oddzielająca hejt od autogwaltów zeropazia

I oczywiście to ty narzucasz co można, a czego nie i "mnie i mi podobnych" możesz mieszać z gównem, ale jak ktoś się ośmieli odbić piłeczkę to już hurr durr. Typowe :) 

 

1 minutę temu, kcp78 napisał:

daj spokoj,cardi. nie ma co kopac sie z koniem. zeby jeszcze kolega joseph byl 'oczytanym idiota',to przynajmniej bylaby dla niego jakas nadzieja [odpowiednia 'kuracja' bylyby wowczas jakies madre lektury]. problem polega jednak na tym,ze kolega jospeh jest idiota pospolitym :(  i co z tym zrobisz?! - nic nie zrobisz...

Nie obrażaj, bo nie możesz, musisz mieć koncesję (albo ponad 7000 postów) :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam bardzo głęboko w swoim duzym ego wasze podnietki

Zwyczajnie bawię się waszym oburzeniem bo chwilowo się nudzę ale zaraz idę spać 

 

To ja mam 7k postów?

O kurde!

Na telefonie tego nie widać 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.