Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, josephnba napisał:

Kiedy ktoś pyta czy mem jest prawdą to jest chęć dowiedzenia się czegoś o sprawie 

Kiedy ktoś mówi że widział mema i tak musi być to jest czerpanie wiedzy o której piszesz

Rozumiem że masz wiedzę na ten temat, chętnie dowiem się jak sprawa wygląda bo jest po prostu ciekawa 

To się wzięło z jakiegoś wpisu na Twitterze. Nic wiarygodnego. 

Ot poszedł na bezterminowy urlop po zaledwie 2 latach kapłaństwa + zmieniono mu parafie. A przez pewne procedury stosowane przez KK + to że to syn byłej premier daje to pole do plotek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

To się wzięło z jakiegoś wpisu na Twitterze. Nic wiarygodnego. 

Ot poszedł na bezterminowy urlop po zaledwie 2 latach kapłaństwa + zmieniono mu parafie. A przez pewne procedury stosowane przez KK + to że to syn byłej premier daje to pole do plotek. 

Dlatego ja niczego nie zakładam z góry, bo hejt na PiS w necie jest już tak samo duzy jak na po po ośmiu latach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Dajcie kcp i cardiemu żyć w ułudzie że te konfederacyjnw patałachy sa jedyna nie będąca się kłócić partyjka w historii polskiego parlamentu

Powtarzam- to pierdolnie równie szybko jak się pojawiło 

 

Cienko piszczysz, coraz cieniej, a z dnia na dzień to będzie jeszcze bardziej cichło. Nie mogę się doczekać :) 

 

Partycypacja w PPK leży i kwiczy, a eksperci zdziwieni :) Dobrze, że chociaż połączyli dwie kropki

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Borys-PFR-Sredni-wynik-40-50-proc-partycypacji-w-PPK-w-I-etapie-bylby-bardzo-dobry-7757249.html

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Cardi napisał:

Cienko piszczysz, coraz cieniej, a z dnia na dzień to będzie jeszcze bardziej cichło. Nie mogę się doczekać :) 

 

Partycypacja w PPK leży i kwiczy, a eksperci zdziwieni :) Dobrze, że chociaż połączyli dwie kropki

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Borys-PFR-Sredni-wynik-40-50-proc-partycypacji-w-PPK-w-I-etapie-bylby-bardzo-dobry-7757249.html

Palikmioty i ciasteczkowe potworki też tak krzyczały jak kurwinisci

Widzisz ich gdzieś?

Ciebie też niedługo nie będzie widać 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, josephnba napisał:

Palikmioty i ciasteczkowe potworki też tak krzyczały jak kurwinisci

Widzisz ich gdzieś?

Ciebie też niedługo nie będzie widać 

 

Nie pokalecz się tą brzytwą, której się chwytasz :) 

 

REJESTRACJA 22 Marzec 2013

Już trochę jestem, jeszcze trochę będę :) Jak tak wszystko wiesz, to może masz numery lotto na sobotę? Weź się podziel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Cardi napisał:

 

Nie pokalecz się tą brzytwą, której się chwytasz :) 

 

REJESTRACJA 22 Marzec 2013

Już trochę jestem, jeszcze trochę będę :) Jak tak wszystko wiesz, to może masz numery lotto na sobotę? Weź się podziel.

Wysil mózg, rozwiąż trochę zadań z rachunku prawdopodobieństwa i sobie wygraj

 

Niedawno pisałeś że jesteś praktycznie geniuszem

C

(Choć to na kogo głosowałeś trochę temu przeczy)

Najbardziej śmieszy mnie fakt że kurwin pierdzieli te swoje kocopoly od 25 lat i dopiero jak pokolenie Neostrady dorosło i uzyskało prawa wyborcze wczołgał się do sejmu

To nie o przeciwnikach konfy źle świadczy btw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, josephnba napisał:

dopiero jak pokolenie Neostrady dorosło i uzyskało prawa wyborcze wczołgał się do sejmu

Dopiero gdy zamiast jak zwykle mówić o niskich podatkach etc. zaczął budować narrację nacjonalistyczna, hardo konserwatywna i zrobił listy z narodowcami oraz Braunem. Ten ostatni potwierdzil swoją postępowość tym, że nie jest za kamieniowaniem gejów, a zadowoli się tylko batami :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Dopiero gdy zamiast jak zwykle mówić o niskich podatkach etc. zaczął budować narrację nacjonalistyczna, hardo konserwatywna i zrobił listy z narodowcami oraz Braunem. Ten ostatni potwierdzil swoją postępowość tym, że nie jest za kamieniowaniem gejów, a zadowoli się tylko batami :)))

Akurat narodowcy byli mocno schowani w tej kampanii i to byla jedna z glownych przyczyn sukcesu konfederacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Akurat narodowcy byli mocno schowani w tej kampanii i to byla jedna z glownych przyczyn sukcesu konfederacji

Nie zgodziłbym się. Dość mocno schowany byl właśnie sam Korwin (jak na niego), a Bosak z Winnickim często pojawiało się w mediach. 

Dodatkowo sama Konfederacja była dużo bardziej prawicowa światopoglądowo niż dawne ruchy Korwina. Wystarczy choćby wspomnieć piątkę Mentzena (to akurat wybory europejskie, ale pokazuje nurt w którym poszli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

2019_07_28_651616_a67837.gif

Nie dość ze jesteś zerowym paziem to jeszcze cię gwałcili?

Proponuje niebieską linię, tam znajdziesz pomoc jakiej szukasz. 

Ja nie jestem terapeutą

 

 

Ludzie rozpisujemy się o kurwinie podstarzałym dziadem z kompleksem mniejszości i nienawidzącym kobiet pajacem w muszce

I o niedorozwiniętym społecznie braunie widzącym wszędzie żydów i gejów 

Jeszcze tylko czekam aż celebrytka Cejrowski zacznie przyklaskiwac ich wypowiedziom 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, josephnba napisał:

Wysil mózg, rozwiąż trochę zadań z rachunku prawdopodobieństwa i sobie wygraj

 

Niedawno pisałeś że jesteś praktycznie geniuszem

C

(Choć to na kogo głosowałeś trochę temu przeczy)

Najbardziej śmieszy mnie fakt że kurwin pierdzieli te swoje kocopoly od 25 lat i dopiero jak pokolenie Neostrady dorosło i uzyskało prawa wyborcze wczołgał się do sejmu

To nie o przeciwnikach konfy źle świadczy btw

Widzą że walcuję, nienawidzą. :)

Zacznę wrzucać wstawki z Krulem jak Jokiciowcy ze swoim Bałkańskim Cesarzem :D 

 

 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.