Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Mrtio napisał:

To dlaczego tego nie zrobiły?

Bo zdecydowana większość wyborców lewicy nie zaakceptowałaby takiego układu. PO to jest PiS tylko bez socjalu. 

No i jest odpowiedź z obu stron (nie wiem na kogo głosował kolega powyżej)

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ptak napisał:

Bo zdecydowana większość wyborców lewicy nie zaakceptowałaby takiego układu. PO to jest PiS tylko bez socjalu. 

No i jest odpowiedź z obu stron (nie wiem na kogo głosował kolega powyżej)

Dlatego uważam że pisanie takich rzeczy 

-- gdyby...to... Jest bez sensu. A z tym iż po to pis bez socjalu to się totalnie nie zgadzam -- oficjalne związki po z lewica są znane i nie do zaakceptowania przez część wyborców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack napisał:

Co za tępoty. Jak im dasz do głosowania książeczkę to będą skreślać tylko na pierwszej stronie. Jak dasz kwadratowe logo komitetu to będą logo zaznaczać zamiast właściwego kwadracika do głosowania. Jak tu mówić o świadomym wyborze.... 

 

Godzinę temu, lorak napisał:

Jachira dostała co najmniej 4k głosów i pewnie wejdzie do sejmu XD

i to w skrócie wyjaśnia czemu jest tak a nie inaczej, poziom jentelektu wyborcyd. nie urywa, delikatnie mówiąc :)

3 godziny temu, Cardi napisał:

Pewnie spadnie, skoro na koniec idą duże miasta do liczenia. Oby spadło.

Mówi koleś pobierający 500+

może nie pobiera, ale jak @josephnba pobierasz i jeszcze zasuwasz to strasznie frajersko :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dokładne przeliczenia, momentami jest bardzo ciekawa walka w senacie (okręgi 40 i 92 polecam sprawdzić :D), ale co do opozycji to główny powód porażki

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,25306354,sensacja-we-wroclawiu-stachowiak-rozecka-z-pis-deklasuje-grzegorza.html#S.main_topic-K.C-B.1-L.1.duzy

Naprawdę jak na powrót Tuska nawet nie liczę, bo zostanie w Brukseli, tak mam nadzieje ze Budka przejmie PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie związki z lewicą? Dla większości lewicowych wyborców Biedroń i Czarzasty to zło konieczne, żeby jakoś do tego sejmu się dostać. Ale lepszy Czarzasty czy liberał Biedroń niż Schetyna czy Neumann

Karl tyle to każdy świadomy lewicowy wyborca wie i bez Jana Ś. dlatego jestem zwolennikiem Schetyny. Im dłużej będzie u władzy tym KO bardziej się posypie. Lewe skrzydło ucieknie na lewo bo nikt nie wmówi im, że nie warto marnować głosu, prawicowi liberalne też coś znajdzie. KO jest tak bez ideowe, że bardziej się nie da.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał:

Co za tępoty. Jak im dasz do głosowania książeczkę to będą skreślać tylko na pierwszej stronie. Jak dasz kwadratowe logo komitetu to będą logo zaznaczać zamiast właściwego kwadracika do głosowania. Jak tu mówić o świadomym wyborze.... 

Taki głos jest niestety nieważny, ale to chyba nie będzie dużo przypadków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Duże zaskoczenie tak dobrymi wynikami PSL-u i Konfederacji.

2. Uśmiech na twarzy, że wyszło na moje w kwestii błędów w taktyce Lewicy na finiszu kampanii.

3. Kurski to powinien iść na kolanach pod Jasną Górę, bo jego błazenada prawie skończyła się dla PiSu tragicznie.

To będzie ciekawy Sejm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Wielka w tym zasługa Jacka Kurskiego. Mimo niechęci do Konfederacji to momentami było mi ich żal za to co TVPiS wyprawiało :P 

Chyba teraz czas na cotygodniową kawę na ławę w TVN. Jeżeli nie pozwolą tam iść Korwinowi i zamkną go w hotelu sejmowym, to za 4 lata mogą celować w tegoroczny wynik Lewicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.