Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał:

Wyjątkowo wyrozumiały jesteś dla nich.

A dla zupełnie nowego bytu (po 123 latach niebytu), powstałego w kiepskich warunkach geograficznych (jedyne realne rynki zbytu u byłych zaborców) oraz czasowych (wielki kryzys) już nie.

Czemu tak?

Nie jestem wyrozumiały, uważam ze spartolili, miotali sie szukajac włąściwiego rozwiazania za długo.

Tyle ze to inni lubia dawac ich poczatki za przykłąd "jak nie należy", ale wtedy gdy chodzi o reformy w stronę kapitalizmu to nikt tak nie pisze.

Spójrz na spadek PKB u ruskich jak im sie zsrr rozsypał - to była dopiero katastrofa, ale jakos nikt sie tak nie nabija jak z reformy po 1918

Swietne dowcipy o zsrr:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, darkonza napisał:

Nie jestem wyrozumiały, uważam ze spartolili, miotali sie szukajac włąściwiego rozwiazania za długo.

Tyle ze to inni lubia dawac ich poczatki za przykłąd "jak nie należy", ale wtedy gdy chodzi o reformy w stronę kapitalizmu to nikt tak nie pisze.

Spójrz na spadek PKB u ruskich jak im sie zsrr rozsypał - to była dopiero katastrofa, ale jakos nikt sie tak nie nabija jak z reformy po 1918

Jak nie? Gorbaczow był nawet w nagiej broni.

Reagan przed kamerą zawsze na propsie ❤️ 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Lucas napisał:

A TVP postanowiło całkowicie wysrać się na demokrację i nie opublikowało wyroku dotyczącego Konfederacji. 

Mam nadzieję, że to będzie gdzieś ciągnięte dalej, bo obrzydliwosc tej stacji i ignorowanie prawa nie zna granic. 

Zadeklarowany lewicowiec broni skrajnie prawicowej partii.

 

I że niby PiS dzieli Polskie? :P hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

A TVP postanowiło całkowicie wysrać się na demokrację i nie opublikowało wyroku dotyczącego Konfederacji. 

Mam nadzieję, że to będzie gdzieś ciągnięte dalej, bo obrzydliwosc tej stacji i ignorowanie prawa nie zna granic. 

A czy czasem nie ogranicza ich cisza wyborcza?

Nie wiem, pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, josephnba napisał:

To ty tak twierdzisz

Podaj jeden ustrój komunistyczny który nie był totalitarny to przyznam ci rację 

Podaj jeden ustrój komunistyczny (trochę to dziwnie napisane). Nie Marksiszm-leninizm, nie stalinizm. Chce przykład gdzie był komunizm. Wtedy przyznam Tobie rację.

 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ptak napisał:

Podaj jeden ustrój komunistyczny (trochę to dziwnie napisane). Nie Marksiszm-leninizm, nie stalinizm. Chce przykład gdzie był komunizm. Wtedy przyznam Tobie rację.

 

Podaj mi jedno wypróżnienie gdzie efektem końcowym nie jest kupa

Tyle samo znaczy twoje pytanie

Podaj mi komunizm gdzie nie było komunizmu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

I właśnie dlatego nie mógłbym zagłosować na razem bo u nich kilka osób otwarcie przyznało że są komunistami 

Trzymajac takich ludzi w swoich szeregach skutecznie zniechęcają do siebie centrolewicowych wyborców 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ptak napisał:

Podaj jeden ustrój komunistyczny (trochę to dziwnie napisane). Nie Marksiszm-leninizm, nie stalinizm. Chce przykład gdzie był komunizm. Wtedy przyznam Tobie rację.

To tak jakby pisac, ze nigdy nie bylo prawdziwego faszyzmu. Tylko hitleryzm, mussolinizm itp lol.

I tak z kazdym ustrojem mozna sie bawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie śmieszy mnie robienie afery z pryncypalkowego tortu w lesie przy jednoczesnym zarejestrowaniu polskiej partii komunistycznej i wydawaniu pozwolenia na "pochody" pierwszomajowe 

 

Te dzisiejsze to groteska

 

Pamiętam te pochody jako jedne z najbarwniejszych i najfajniejszych dni w roku

Masa ludzi, moja szkoła idącą w pochodzie, tata mama woda z saturatora i wata cukrowa, papierowe chorągiewki, baloniki, straganowe zabawki, śmiech, słońce, dziecięca radość

To idylla komunistów!

Osiągalna jedynie w głowie sześciolatka!

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

2011

Frekwencja do 12:00 10%, Frekwencja ogólna 48,92%

2015

Frekwencja do 12:00 16,47%, ogólna 50,92%

2019

Frekwencja do 12:00 18,14%

Najwyższa frekwencja w małopolskim, podkarpackim i podlaskim. Najniższa w opolskim, lubuskim i dolnośląskim. 

Z dużych miast najwięcej w Białymstoku (ponad 21%), najmniej w Gdańsku (13%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Cardi napisał:

Ale wiesz, że to była ustawka?

Wiem

Zrobiona po to żeby zrobić aferę 

A tymczasem komuniści łażą nie dość że bezkarnie to jeszcze legalnie po ulicach

I jednych i drugich (onr niePolacy, antifa ppk) powinno się karać za szerzenie treści niezgodnych z prawem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Wiem

Zrobiona po to żeby zrobić aferę 

A tymczasem komuniści łażą nie dość że bezkarnie to jeszcze legalnie po ulicach

I jednych i drugich (onr niePolacy, antifa ppk) powinno się karać za szerzenie treści niezgodnych z prawem 

Prawda, koszulek ze swastyką nie można, ale sierp i młot, Che czy Flaga UE już spoko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

 stawiając flagę UE obok sierpa i młota osmieszasz sam siebie 

 

4 minuty temu, julekstep napisał:

Porownywanie UE do tego towarzystwa jest niesmaczne.

Altiero Spinelli, Manifest z Ventotene, Komisja Europejska, połączcie te 3 hasła. Jest więcej podobieństw niż Wam się wydaje, a to że komunizm szczególnie Polakom kojarzy się z tym w wydaniu bolszewickim nie znaczy, że innej jego odmiany nie ma :) 

Znalezione obrazy dla zapytania altiero spinelli merkel hollande

 

Merkel, Hollande, Renzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Cardi napisał:

 

Altiero Spinelli, Manifest z Ventotene, Komisja Europejska, połączcie te 3 hasła. Jest więcej podobieństw niż Wam się wydaje, a to że komunizm szczególnie Polakom kojarzy się z tym w wydaniu bolszewickim nie znaczy, że innej jego odmiany nie ma :) 

Znalezione obrazy dla zapytania altiero spinelli merkel hollande

 

Merkel, Hollande, Renzi

Ahh ty przenikliwy badaczu! Dopiero teraz mi uswiadomiles, ze obecnie w Unii przewazaja politycy z sympatiami po lewej stronie.

Ale dalej nie wiem jak to sie ma do zrownywania UE z totalitaryzmami lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.