Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Lucas napisał:

Coś Ci nie pyklo, bo w moich ocenach debat tylko raz wygrała opcja, na którą będę głosował, a podałeś za każdym razem mojego ulubionego zawodnika. 

Od kilkunastu lat ten sam schemat: po każdej debacie "moi" ulubieńcy wygrali. Nawet na minutę nie włączyłem żadnej z debat. Zero konkretów, ogólniki, hasełka wyborcze i chaotyczna pewnie Monika Olejnik - nuda.

Ileż można wspominać o tym, że Polacy zremisowali na Wembley w 1973 roku = jak długo będzie grać Maryla Rodowicz = jak długo Olejnik będzie wystawiana do debat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, DeltaCenter napisał:

Od kilkunastu lat ten sam schemat: po każdej debacie "moi" ulubieńcy wygrali. Nawet na minutę nie włączyłem żadnej z debat.

No tylko, że ja z tych trzech debat, o których pisałem za każdym razem wskazałem zwycięzcę z innego ugrupowania, wiec naprawdę nie wiem o co ci chodzi

A debaty w TVN i Polsacie mają dość sensowne formuły, podobnie jak RMF, więc jeśli ktoś lubi to warto obejrzeć czasem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

Czy którakolwiek z debat pomogła Wam zmienić wybór głosowania na partię?

Debaty raczej przekonują niezdecydowanych do pójścia na wybory/zostania w domu, ewentualnie miękki elektorat

No i te z Polsatu i TVN nie są w otwartych kanałach (internet, Polsat News, TVN24), więc niestety mały zasięg osób mniej zaangażowanych politycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Lucas napisał:

No tylko, że ja z tych trzech debat, o których pisałem za każdym razem wskazałem zwycięzcę z innego ugrupowania, wiec naprawdę nie wiem o co ci chodzi

A debaty w TVN i Polsacie mają dość sensowne formuły, podobnie jak RMF, więc jeśli ktoś lubi to warto obejrzeć czasem 

A jakaś różnica jest między PO, SLD a PSL? Ja żadnej nie widzę. Ale za to na twojej liśćie przedstawiciele PiS w poszczególnych stacjach TV odpowiednio na: przedostatniej, ostatniej, ostatniej pozycji. Wszystko się zgadza :)

34 minuty temu, Lucas napisał:

 

A debaty w TVN i Polsacie mają dość sensowne formuły, 

okeeeeeeeejjjjj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DeltaCenter napisał:

okeeeeeeeejjjjj

A chociaż oglądałeś?

Choćby było dużo więcej czasu na wypowiedź, a nie jedna "riposta" na całą debatę XD

Chociaż uważam, że najlepsze debaty RMF zorganizowało. Zwłaszcza segment, gdzie debatujący zadaja pytania rywalom. 

Lewica, KO i PSL różnią się zasadniczo. Choćby w podejściu do związków partnerskich, adopcji dzieci przez pary homoseksualne, podejścia do ekologii, ordynacji wyborczej (PSL to JOWy w tej kampanii przez Kukiza) czy kwestii ingerencji państwa w rynek pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

No okej, w porównaniu do TVP to formuła jest sensowna, nikt się nie wpierdala równo z gongiem, riposta w każdej kolejce a nie raz na całą debatę i 2 pytania z działu a nie jedno. Znacząca różnica.

Ja wiem że ostatnio fajna zgoda jest między Konfederacją a TVN-em coś jakby nagle Legia bratała się z Kolejorzem. Cmok, Cmok 

Najlepszy cytat, lukrowanie rzeczywiatości w natemat.pl 

 Podczas debaty w TVP zwycięzcą powszechnie okrzyknięty został reprezentujący KO Borys Budka, "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Budka w tej debacie w TVP wypadł bardzo dobrze, a nawet już po debacie wygrywa sprawy w sądzie z TVP ;]

A ta zgoda TVN z Konfederacja jest taka sama jak Polsatu z Konfederacja, w odróżnieniu od TVP nie ignorują jednego z 5 ogólnokrajowych komitetów.

I generalnie rozmawiamy o formule debat, a Ty wyskakujesz o zgodzie TVN Konfederacja

Najlepsza formula to RMF, bo są segmenty blokowe, najdłuższe debaty i wzajemne pytania do siebie

Potem Polsat, bo znów podział na segmenty (dzięki temu partie mogą wystawić swoich ekspertów w danej dziedzinie), a wcześniej jeszcze rozmowa z liderem (był już Kaczyński i Schetyna, będzie lider każdego z 5 ugrupowań)

Następnie TVN, bo tylko jedna debata, ale chociaż dali im trochę porozmawiac

Najgorzej właśnie TVP, bo zrobili debatę sprinterska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Lewica, KO i PSL różnią się zasadniczo. Choćby w podejściu do związków partnerskich, adopcji dzieci przez pary homoseksualne, podejścia do ekologii, ordynacji wyborczej 

Uwierz mi, że przerabiałem już to w Irlandii. Tam też w tych sprawach te wszystkie główne partie: LP, FF, FG i SF   "RÓŻNIŁY SIĘ". Zaufaj mi że udający Konserwatystów Kosiniak, Poncyljusz, Misio I nawet Wilk z Konfeferacji przyklepneliby postulaty lgbt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DeltaCenter napisał:

Uwierz mi, że przerabiałem już to w Irlandii. Tam też w tych sprawach te wszystkie główne partie: LP, FF, FG i SF   "RÓŻNIŁY SIĘ". Zaufaj mi że udający Konserwatystów Kosiniak, Poncyljusz, Misio I nawet Wilk z Konfeferacji przyklepneliby postulaty lgbt. 

Gdyby to co mówisz było prawdą czułbym się, że żyjemy w nornalniejszym społeczeństwie. Niestety tak nie jest. 

A z Wilkiem zdarzyło mi się kiedyś napić i no nie widzę szans, żeby to klepnal, tak samo jak naradowcy w konfederacji

Już prędzej zrobiłby to aktualny premier, jeśli opłacałoby się to politycznie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DeltaCenter napisał:

To debaty wygrywa się dziś w sądach. Kurde, czyli vasquez miał rację co do stanu praworządności w Polsce. 

Bo w TVP próbowano zakłamywać jego występ i wszystkich przekonać o świętym występie Sasina. Jak się okazało niezależny sąd stwierdził (nie pierwszy raz w tej kampanii), że TVP przegielo granice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Gdyby to co mówisz było prawdą czułbym się, że żyjemy w nornalniejszym społeczeństwie. Niestety tak nie jest. 

Mokry sen lewicy nieprzerwanie od 1917 roku, żeby nie było głosów przeciwnych. Coś jak ( @vasquez@darkonza) "wolne wybory" w 1947 roku. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Ja wiem że ostatnio fajna zgoda jest między Konfederacją a TVN-em coś jakby nagle Legia bratała się z Kolejorzem. Cmok, Cmok

Chwalisz debatę TVN - zgoda Konfederacji z TVNem.

Chwalisz debatę TVP - oho, jak Konfederacja wejdzie do sejmu to widać gdzie będzie koalicja.

Nie chwalisz niczyjej debaty - folklor i margines polityczny.

 

Fajnie, fajnie :) Cmok, Cmok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.