Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RappaR napisał:

Naprawdę mnie bawi Twoje wyparcie rzeczywistości.

Na tym forum masz 4 zwolenników 500+. Fluber, Darkonza, Polskignom i ja.

Każdy z nasz bezdzietny.

Ale k**** 500+ kupuje głosy patologiii, patrzcie jaki ja wybitny i genialny KORWINISTA, a nie tępa patola!!!@121121

Nie każdy :)

Ja drenuje bezpośrednio Koelnera i Cardiego (tak się dogadałem z ziomami z pisu!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Oczywiście. Więc, jeśli wszyscy zmienimy w ciągu ostatniego roku co miesiąc pracę, nasza średnia krajowa przekroczy poziom Niemiec...

Bądźmy poważnie przy takich tekstach, lol...

Jeżeli zmieniając pracę nie zwiększają Ci się zarobki to bardzo mi przykro :) 

2 minuty temu, RappaR napisał:

Naprawdę mnie bawi Twoje wyparcie rzeczywistości.

Na tym forum masz 4 zwolenników 500+. Fluber, Darkonza, Polskignom i ja.

Każdy z nasz bezdzietny.

Ale k**** 500+ kupuje głosy patologiii, patrzcie jaki ja wybitny i genialny KORWINISTA, a nie tępa patola!!!@121121

Jesteście zwolennikami 500+,

Nie macie dzieci,

Ponoć 500+ zachęca do dzietności 0+ jak sam napisałeś.

To jak? działa czy nie działa w końcu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

+500zł to zabezpieczenie finansowe? Przecież to w większości przypadków można od kopa dostać przy zmianie pracy. Bądźmy poważni

Aby zmienić pracę na lepszą, trzeba mieć lepsze kwalifikacje, czasem lepsze wykształcenie - jakaś podyplomówka w rok - ale z kilkorgiem małych dzieci to naprawdę cięzko znaleźć wolny czas. No chyba., że chcesz być kiepskim opjcem to znajdziesz. Nie każdy jest singlem i ma mnóstwo wolnego czasu, a tak takie 1500 zł na trójkę dzieci, to jakiś tam dodatkowy zastrzyk gotówki jest. Jestem ciekaw czy w krajach zachodniej Europy też odbywała się tego typu dyskusja kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Jeżeli zmieniając pracę nie zwiększają Ci się zarobki to bardzo mi przykro :) 

Jesteście zwolennikami 500+,

Nie macie dzieci,

Ponoć 500+ zachęca do dzietności 0+ jak sam napisałeś.

To jak? działa czy nie działa w końcu? 

JA JAKO.......... Mnie powoli zachęca do kolejnego dziecka. Dużo dzieciaków w domu fajna sprawa, a spieszyć się trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

przepchnęli kloca ?

no to teraz wprawnym chwytem złapie Unię za cycki i sam jeden zalatwi polskiej ludzkości rolniczej dżylion euro plus jeden, tak jak batiuszka Kaczyński obiecał.

Alleluja !

 

Przygotuj sobie chłopino dobry zapas alkoholu na niedzielny wieczór lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

Brniesz w c*** czasu że ten lek był za 3 zł po czym, kiedy ci ktoś rozpisuje wałek PiSu pierdolisz o zamienniku

Serio tak cię boli przyznanie iż PiS też kradnie i robi walki kosztem pacjentów?

U tak mają wygrana w kieszeni ale ty wciąż masz ból dupy jak ktoś tylko napisze coś o tych kamunistach, nawet jeśli to ewidentnie prawda

 

Zluzuj majty

Jeżeli wypowiedź @jack zrozumiałeś, że to "wałek pisu" i "pis też kradnie", to generalnie lol:)

PIS poszedł na wojnę z mafiami lekowymi i vatowskimi i niestety czasem ktoś obrywa rykoszetem. Tak jak w tym przypadku.

Poza tym znowu się stawiasz, a potem będziesz płakał jak ostatnia pipka, że coś Ci odpisałem:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DeltaCenter napisał:

Aby zmienić pracę na lepszą, trzeba mieć lepsze kwalifikacje, czasem lepsze wykształcenie - jakaś podyplomówka w rok - ale z kilkorgiem małych dzieci to naprawdę cięzko znaleźć wolny czas. No chyba., że chcesz być kiepskim opjcem to znajdziesz. Nie każdy jest singlem i ma mnóstwo wolnego czasu, a tak takie 1500 zł na trójkę dzieci, to jakiś tam dodatkowy zastrzyk gotówki jest. Jestem ciekaw czy w krajach zachodniej Europy też odbywała się tego typu dyskusja kiedyś.

Od ukończenia studiów zmieniałem pracę 6 razy, zawsze zarabiałem więcej, nie robiłem żadnych podyplomówek i co teraz? 

2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

JA JAKO.......... Mnie powoli zachęca do kolejnego dziecka. Dużo dzieciaków w domu fajna sprawa, a spieszyć się trzeba :)

Są tacy co wolą koty, nawet 500+ nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Od ukończenia studiów zmieniałem pracę 6 razy, zawsze zarabiałem więcej, nie robiłem żadnych podyplomówek i co teraz? 

Są tacy co wolą koty, nawet 500+ nie przekonuje.

Ty to Ty.. Częstość zmiany pracy jest wyznacznikiem czego?  A ty dzieci masz?

Są i tacy co wolą koty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DeltaCenter napisał:

Ty to Ty.. Częstość zmiany pracy jest wyznacznikiem czego?  A ty dzieci masz?

Są i tacy co wolą koty. 

Niczego, po prostu da się zmieniać pracę na lepiej płatną nie podnosząc kwalifikacji zdobywaniem papierków, a jedynie nabierając doświadczenia.

Dzieci nie mam, 500+ mnie nie przekonało :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

Niczego, po prostu da się zmieniać pracę na lepiej płatną nie podnosząc kwalifikacji zdobywaniem papierków, a jedynie nabierając doświadczenia.

Dzieci nie mam, 500+ mnie nie przekonało :( 

Do pewnych spraw trzeba najpierw dojrzeć, potem rozważa się jakieś przyziemne sprawy związane z finansami. Ale życzę gromadki dzieci. Po tym dopiero nabywasz doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cardi napisał:

Niczego, po prostu da się zmieniać pracę na lepiej płatną nie podnosząc kwalifikacji zdobywaniem papierków, a jedynie nabierając doświadczenia.

 

O jeju. Czyli pensję się zwiększa jednak dzięki nabraniu doświadczenia, a nie zmianie pracy?

Wow, kto by się spodziewał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Cardi napisał:

Jesteście zwolennikami 500+,

 Nie macie dzieci,

Ponoć 500+ zachęca do dzietności 0+ jak sam napisałeś.

 To jak? działa czy nie działa w końcu? 

Działa. Nie na wszystkich po prostu, a my odczuwamy pozytywny wpływ programu w inny sposób.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

O jeju. Czyli pensję się zwiększa jednak dzięki nabraniu doświadczenia, a nie zmianie pracy?

Wow, kto by się spodziewał. 

Jedno drugiego nie wyklucza, jeżeli dobrniesz do sufitu widełek przewidzianych na swoim stanowisku, a możliwości awansu będą tylko gdy zwolni się stanowisko nad Tobą, które okupuje Twój manager od 7 lat, to jedynym wyjściem jest zmiana. To przecież nie jest trudne do zrozumienia. Dziwię się, że muszę to wyjaśniać.

Teraz, RappaR napisał:

Działa. Nie na wszystkich po prostu, a my odczuwamy pozytywny wpływ programu w inny sposób.

 

Jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.