Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Cardi napisał:

w pewnym momencie człowiek dochodzi do wniosku, że ja nie przekonam Ciebie, a Ty mnie i tak 1486 stron tematu

Wiem, dlatego darowałem sobie, ale po prostu śmieszy mnie, że dalej do Ciebie nie dociera, że ludzie wiedzą czego chce Korwin/Konfederacja i są po prostu temu przeciwni. A Ty dalej piszesz, że jesteście źle zrozumiani.

Korwin w badaniach rozpoznawalności jest wyżej od Schetyny czy Szydło, to naprawdę nie jest kwestia tego, że ludzie go nie znają, po prostu jedynie w pełni docenić i sławić jego wspaniałe poglądy są w stanie nieliczne jednostki spoza grupy wiekowej 12-20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Wiem, dlatego darowałem sobie, ale po prostu śmieszy mnie, że dalej do Ciebie nie dociera, że ludzie wiedzą czego chce Korwin/Konfederacja i są po prostu temu przeciwni. A Ty dalej piszesz, że jesteście źle zrozumiani.

Korwin w badaniach rozpoznawalności jest wyżej od Schetyny czy Szydło, to naprawdę nie jest kwestia tego, że ludzie go nie znają, po prostu jedynie w pełni docenić i sławić jego wspaniałe poglądy są w stanie nieliczne jednostki spoza grupy wiekowej 12-20.

Nie sądzę, zdecydowania większość ludzi rozpoznających Korwina, ale nie deklarujących się jako wyborcy KNP/Korwina/Konfederacji to ludzie, którzy znają tylko "zawsze się trochę gwałci" "Hitler" itd. Poglądy polityczne, już im tak łatwo nie przechodzą przez gardło, zwyczajnie ich nie znają.

Nie mam źródła, to moje obserwacje gdy ludzie wybuchają śmiechem albo kwitują zażenowaniem nazwisko JKM i pada pytanie o jego poglądy poza w/w medialnymi wspominkami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cardi napisał:

Nie sądzę, zdecydowania większość ludzi rozpoznających Korwina, ale nie deklarujących się jako wyborcy KNP/Korwina/Konfederacji to ludzie, którzy znają tylko "zawsze się trochę gwałci" "Hitler" itd. Poglądy polityczne, już im tak łatwo nie przechodzą przez gardło, zwyczajnie ich nie znają.

Nie mam źródła, to moje obserwacje gdy ludzie wybuchają śmiechem albo kwitują zażenowaniem nazwisko JKM i pada pytanie o jego poglądy poza w/w medialnymi wspominkami.

 

Ja tam widzę, że ludzie znają. W tym temacie masz mnóstwo przeciwników Korwina i jakoś każdy z nich zna je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, julekstep napisał:

No pytales co zmienil co poprawil. Zdradze Ci sekret - w kazdej partii jest masa przydupasow bez skilla, ktorzy tylko czekaja by sie nachapac. Przypisywanie tego wylacznie PiSowi to prawie ta sama beka jak to, ze najglosniej o Misiewiczu krzyczaly gamonie z Nowoczesnej...czyli partii zalozonej przez takiego 'Misiewicza 20 lat pozniej'.

Powtórzę pytanie. Gdzie napisałem, że przypisuję takie rzeczy tylko PiSowi? Nigdzie. Misiewicz sam sobie był idiotą, mógł nadal mieć ciepły kurwidołek a tak to mu się zachciało sławy i blichtru. Za PO też były jaja a Sikorski za tekst przy ośmiorniczkach to nie powinien nigdy w życiu się do żadnej publicznej funkcji zbliżać.

Zresztą ddyby tak było, to chyba na sztandarach miałbym KO czy tam PO, a są dla mnie meh bardziej niż PiS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RappaR napisał:

Nic, mnie po prostu bawi Twoje wypieranie rzeczywistości :D podobnie jak u Vasqueza, nie próbuję przekonać, bo i po co? 

Rzeczywistości. No właśnie powiedziałeś, że większość zna poglądy Korwina i ich nie akceptuje, ja powiedziałem odwrotnie, to jaka jest rzeczywistość i dlaczego taka jak Ty uważasz? :)

 

 

TVN zadaje rzeczowe pytania, bez żadnych haczyków, szok, ciekawa odmiana, zwykle po konferencjach jest cisza jak makiem zasiał.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Cardi napisał:

Rzeczywistości. No właśnie powiedziałeś, że większość zna poglądy Korwina i ich nie akceptuje, ja powiedziałem odwrotnie, to jaka jest rzeczywistość i dlaczego taka jak Ty uważasz? :)

 

 

TVN zadaje rzeczowe pytania, bez żadnych haczyków, szok, ciekawa odmiana, zwykle po konferencjach jest cisza jak makiem zasiał.

Że wedle wszelkich dostępnych danych statystycznych wraz ze starzeniem się około 90% wyborców Korwina przestaje na niego głosować. Albo więc głosowali na niego głównie ludzie, co nie znali jego poglądów (co nie najlepiej świadczy o nim) albo ludzie przestali na niego głosować pomimo znania jego poglądów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Że wedle wszelkich dostępnych danych statystycznych wraz ze starzeniem się około 90% wyborców Korwina przestaje na niego głosować. Albo więc głosowali na niego głównie ludzie, co nie znali jego poglądów (co nie najlepiej świadczy o nim) albo ludzie przestali na niego głosować pomimo znania jego poglądów.

Jak to ma się do rozpoznawalności JKMa połączonej ze znajomością jego poglądów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Cardi napisał:

 

Nie mam źródła, to moje obserwacje gdy ludzie wybuchają śmiechem albo kwitują zażenowaniem nazwisko JKM i pada pytanie o jego poglądy poza w/w medialnymi wspominkami.

 

Zalezy co masz na mysli. Jezeli ktos interesuje sie polityka to zna poglady korwina, jesli nie, to nie zna ale nie zna tez pogladow innych partii wiec to bez znaczenia dla oceny rozpoznawalnosci programu korwina. 

Znacznie wiecej ludzi zna poglady korwina niz takiego kosiniaka kamysza ktory lideruje formacji o podobnym poparciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Zalezy co masz na mysli. Jezeli ktos interesuje sie polityka to zna poglady korwina, jesli nie, to nie zna ale nie zna tez pogladow innych partii wiec to bez znaczenia dla oceny rozpoznawalnosci programu korwina. 

Znacznie wiecej ludzi zna poglady korwina niz takiego kosiniaka kamysza ktory lideruje formacji o podobnym poparciu.

Tego nie wiem, przypuszczam jednak, że duża rozpoznawalność JKMa jest związana z tym, że czasem jest głośno o mocnych słowach wypowiadanych tu i ówdzie, rzadko w materiałach o nim pojawiają się jego poglądy. Dlatego skłaniam się raczej ku swoim obserwacjom, że JKMa ludzie znają jako "tego z muszką i jąkającego się, co źle mówi o kobietach" a nie "tego od obniżki podatków i zmniejszenia biurokracji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Cardi napisał:

Tego nie wiem, przypuszczam jednak, że duża rozpoznawalność JKMa jest związana z tym, że czasem jest głośno o mocnych słowach wypowiadanych tu i ówdzie, rzadko w materiałach o nim pojawiają się jego poglądy. Dlatego skłaniam się raczej ku swoim obserwacjom, że JKMa ludzie znają jako "tego z muszką i jąkającego się, co źle mówi o kobietach" a nie "tego od obniżki podatków i zmniejszenia biurokracji".

A jakbyś scharakteryzował Kosiniaka Kamysza? Ten od...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Cardi napisał:

Tego nie wiem, przypuszczam jednak, że duża rozpoznawalność JKMa jest związana z tym, że czasem jest głośno o mocnych słowach wypowiadanych tu i ówdzie, rzadko w materiałach o nim pojawiają się jego poglądy. Dlatego skłaniam się raczej ku swoim obserwacjom, że JKMa ludzie znają jako "tego z muszką i jąkającego się, co źle mówi o kobietach" a nie "tego od obniżki podatków i zmniejszenia biurokracji".

Połowa ludzi nie głosuje na wyborach średnio, wziąłeś to pod uwagę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz

@Cardi dlaczego korvina i innych polityków mierzysz inna miarą?

To już no Schetyne czy Petry można oceniać za zachowania i wypowiedzi ale jak już w podobnym tonie mówi się o tym siwym głupku to już nie znamy jego programu?

Ten dziad zatruwa swoimi "pogladami" scenę polityczną od 20 lat i wciąż bezskutecznie, więc siłą rzeczy każdy zna jego program

Powinien i on i ty (choć chyba za dużo wymagam) zauważyć że coś tu jednak jest nie tak skoro za nim opowiadają się głównie albo gimbusy bez praw wyborczych albo tępogłowi od młodzieży niepolskiej i jej podobnych promili

 

34 minuty temu, fluber napisał:

A jakbyś scharakteryzował Kosiniaka Kamysza? Ten od...?

Kostniaka bym scharakteryzował stwierdzeniem że powinien za jakiś czas założyć własną partię, może z jakimś mocnym liberałem obok bo psuje sobie pslową nijakością PR

Natomiast PSL kiedyś już celnie sklasyfikował Pawlak pytany o to kto wg niego wygra wybory :)

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.