Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Cardi napisał:

Niedawno pisałeś, że zaniżone sondaże KO powodują mniejszą mobilizację elektoratu. To jak to jest? :D

Bosh...to vasquie przeciez

37% glosujacych na PiS = 14% poparcia pis a z drugiej strony 3% w jakiejs ankiecie z dupy (gdzie pewnie bylo 1000 respondentow) = MILION POLAKOW

Chrzescijanstwo to nie biblia i puste symbole tylko milosc blizniego a z drugiej strony demokracja to konstytucja i trojpodzial wladzy a nie wladza wiekszosci.

Czego tu nie rozumiesz?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cardi napisał:

 

 

 

Ja pi****le :D 

Wytrzymałem 57s.

Straciłem coś?

Od pierwszego dźwięku widziałem Kwaśniewskiego tańczącego na scenie

To jest naprawdę przykre że PiS nie ma żadnego równego sobie lub choć zbliżonego rywala 

 

Konfederacja przegrywów nie zrobi nawet 4%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, josephnba napisał:

Wytrzymałem 57s.

Straciłem coś?

Od pierwszego dźwięku widziałem Kwaśniewskiego tańczącego na scenie

To jest naprawdę przykre że PiS nie ma żadnego równego sobie lub choć zbliżonego rywala 

 

Konfederacja przegrywów nie zrobi nawet 4%

Hold your horses. To nie jest żaden oficjalny klip :D Twórczość fanowska :D Nie, nie moja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25276648,marsz-rownosci-we-wroclawiu-policja-obezwladnila-mezczyzne.html#s=BoxOpImg2 jak Jarek mobilizuje do obrony tradycji itp itd zmasowanego ataku lgbt czyli pedalow i zboczeńców to nie dziwne że ten plankton coraz większy się pojawia. czekam aż kosą dostanie Biedron to w ciągu 5 lat będziemy mieli związki homo i ich adopcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25276648,marsz-rownosci-we-wroclawiu-policja-obezwladnila-mezczyzne.html#s=BoxOpImg2 jak Jarek mobilizuje do obrony tradycji itp itd zmasowanego ataku lgbt czyli pedalow i zboczeńców to nie dziwne że ten plankton coraz większy się pojawia. czekam aż kosą dostanie Biedron to w ciągu 5 lat będziemy mieli związki homo i ich adopcje

Pewka. Bo mamy multum przykladow z zachdou, ze jak 'ruch lgbt' zostawi sie w spokoju to wcale sie nie rozwija :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cardi napisał:

Niedawno pisałeś, że zaniżone sondaże KO powodują mniejszą mobilizację elektoratu. To jak to jest? :D

 

 

 

Ja pi****le :D 

Moim zdaniem dobre, bo skuteczne. To nie jest klip skierowany do profesorów uniwersytetów tylko do Karyny z Sebą  - a ich jest wiecej niż profesorów. Melodia podejrzewam wpadnie w ucho Sebie, będzie sobie nucił a i słów się nauczy,  warto choćby dla nich przesłuchac całość - jaki przekaz dla wyborców został zawarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze traktuje Bolka poważnie? :) Elektryk, który został kablem zarzuca innym bycie zdrajcą, a potrale to przedrukowują na topie rubryki wiadomości. To pokazuje upadek polskojęzycznych mediów. W normalnym kraju, a nie w Bantustanie taki człowieczek byłby pozostawiony sam sobie, a nie podkładaliby mu pod ryj mikrofonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Cardi napisał:

Ktoś jeszcze traktuje Bolka poważnie? :) Elektryk, który został kablem zarzuca innym bycie zdrajcą, a potrale to przedrukowują na topie rubryki wiadomości. To pokazuje upadek polskojęzycznych mediów. W normalnym kraju, a nie w Bantustanie taki człowieczek byłby pozostawiony sam sobie, a nie podkładaliby mu pod ryj mikrofonów.

kazdy wyznawca 'prawdy etapu' traktuje tw bolka powaznie. agent wplywu musi jeno odpowiednio kierunkowac przekaz. tylko tyle,i az tyle :P ...

btw - gosc jest genialny!...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

Schetyna ewidentnie nie chce żeby Donald wrócił 

Donald ma zostac szefem EPP wiec raczej nie wroci.

4 godziny temu, DeltaCenter napisał:

PO - karnister z benzyną

Wałęsa - dziecko z zapałkami

 

Efekt?

Dawno się tak nie wkurwiłem jak po tym występie Lecha Wałęsy. Jak tak można? Kto go tam wpuścił? Czy ktokolwiek kontrolował ten bełkot?

Miałem ten ogromny zaszczyt być studentem pana doktora Morawieckiego i to był naprawdę szlachetny człowiek, uczciwy, skromny, o ogromnej wiedzy, a jednocześnie nie wywyższający się ponad kogokolwiek. Nie podejmuje się oceny jego działalności politycznej, ale wiem jedno, to był człowiek do bólu moralny i etyczny. 

Ale pal licho tego jednego prymitywa, po którym wszyscy wiedzą, czego się można spodziewać. Jak ci wszyscy ludzie mogli temu przyklaskiwać? Ogarnia mnie czarna rozpacz i wściekłość zarazem. Jak można tak nisko upaść? Sam nie wiem, jak mogłem przez tyle lat głosować na tych ludzi. Jest mi wstyd. 

W dniu 4.10.2019 o 17:53, Lucas napisał:

No to w TVPiS zrobią z tego sukces na miare wejscia do UE i jeszcze beda miec większość konstytucyjną...

W TV PIS INFO w Strefie Starcia mają być dziś jakieś nowe taśmy na Neumanna. Nie wiadomo co konkretnie, ale Neumann godzinę temu zrezygnował z przewodniczenia Platformie Obywatelskiej oraz Koalicji Obywatelskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Przewodniczenia klubowi parlamentarnemu POKO tak precyzując. Bo przewodniczącym PO jest (niestety) Schetyna

Dziś widziałem dwa sondaże dające PiS blisko 50% i jak widzę kretyńska część opozycji wystawiająca na swej konwencji Wałęsę to coraz mniej mnie to dziwi. 

Możliwe, że Lewica zakręci się koło 15%, dzięki kampanii POKO. 

A po wyborach może Budka, może Trzaskowski powalczą o fotel szefa Platformy. Nie każde wybory można wygrać, ale jeżeli po 4 latach działalności opozycyjnej Schetyny Jarosław Kaczyński stał się liderem zaufania wśród polityków, to jest już wielka sztuka.

Edit: miałem na myśli oczywiście klub parlamentarny wcześniej.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.