Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Antoni to imię po wujku mojej żony który po śmierci jej ojca pomagał teściowej 

Rozumiem że nie było twoim celem obrazić mojego syna. Zagalopowales się, przyjmuję przeprosiny. 

W sensie zonie ojca zony? Swojej siostrze?

W sumie to nie przeprosilem ale przepraszam:) sadzilem ze sie wkurzysz tym wypominaniem imienia po macierewiczu ale nie przyszlo mi do glowy ze bachor to obrazliwe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Cardi napisał:

Czyli możesz obrażać kogoś, jego poglądy, przekonania, wartości, ale bliskich już nie, dobrze że chociaż znamy już zasady dyskusji :)

Jak dzieciak w szkole zacznie cisnąć po twoim dziecku, to komu zajebiesz sztachetą? Dzieciakowi, jego rodzicom czy pani dyrektor?

fluberowi dość często kończą się argumenty i atakuje personalnie a atak na dziecko to zwykle chamstwo . myślę że forum trochę jest po to aby wymieniać się poglądami politycznymi czy też koszykarskimi ;) ale do jakiegoś poziomu , flubera po prostu emocjonalnie za bardzo pochłonęło forum . jeśli chodzi o wizy to PiS bardzo ładnie się dogadał z USA i te nagrania Konfederacji czy Neumanna to nie przypadek , nagrania Sowy. patrząc na nasze lizanie dupy USA to Kaczyński na koniec swojej politycznej kariery sprzedał nawet duszę i mamy tego efekty. jestem ciekaw jak jeszcze mocno się wypną USA w drugiej kadencji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

fluberowi dość często kończą się argumenty i atakuje personalnie a atak na dziecko to zwykle chamstwo . myślę że forum trochę jest po to aby wymieniać się poglądami politycznymi czy też koszykarskimi ;) ale do jakiegoś poziomu , flubera po prostu emocjonalnie za bardzo pochłonęło forum . 

Widze ze po wyroku tsue szukasz zaczepki ale nie bede Ci dokladal, na pewno bedziesz mial sporo roboty z ludzmi ktorych wzbogaciles:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, fluber napisał:

Widze ze po wyroku tsue szukasz zaczepki ale nie bede Ci dokladal, na pewno bedziesz mial sporo roboty z ludzmi ktorych wzbogaciles:)

znowu personalnie a ja mam wyjebane w ten wyrok bo mnie osobiście nie dotyczy, coś z Tobą jest nie tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

jeśli chodzi o wizy to PiS bardzo ładnie się dogadał z USA i te nagrania Konfederacji czy Neumanna to nie przypadek , nagrania Sowy. patrząc na nasze lizanie dupy USA to Kaczyński na koniec swojej politycznej kariery sprzedał nawet duszę i mamy tego efekty. jestem ciekaw jak jeszcze mocno się wypną USA w drugiej kadencji 

Uważaj z sugestiami, bo Ci tu powiedzą, że zmiana władzy z PO na PiS w okolicznościach taśm to tylko spontaniczny ruch sympatykó do urn wyborczych. Nikt tym oczywiście nie sterował :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2019 o 20:14, Lucas napisał:

Nie wiem co siedzi w głowach PiS, moze po prostu sa pewni ze ich elektorat debatę w TVN oleje, bo znów wystawiają Sasina, który teraz nie będzie miał HCA

 

badania pokazuja,ze spora czesc elektoratu pis regularnie oglada 'fakty' tvn [40-45%,o ile mnie pamiec nie myli]...

co do zarobkow mediow,to mamy tu do czynienia z tym samym mechanizmem od lat. laskawie przypominam,ze 'gowno' przez lata rzadow po ciagnelo gruby hajs za drukowanie tresci ustaw [nie pamietam,jak to sie zbiorczo nazywalo]... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.