Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, josephnba napisał:

Płacić 20 zł za gówno w stylu GW, gpc to kpina

3 minuty temu, fluber napisał:

Ja bym tego nie porównywał, stawianie GW z GPC czy obecnego TVP z TVN to moim zdaniem mocny symetryzm. No i czytam na GW głównie teksty dotyczące polityki na świecie oraz lokalne z Poznania (Nawrot to najlepiej piszący i najlepiej poinformowany z dziennikarzy zajmujących się Lechem) :P Jak na koszt dwóch piw w knajpie to nie jest źle ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał:

 

To jest tak żenująca odpowiedź że nawet nie bardzo wiem jak ci odpisać

Osmieszasz się chłopie 

 

Ja?:) Po raz kolejny się do mnie przypierdalasz personalnie, więc gram tak jak przeciwnik pozwala:)

A powiem Ci, że jak na gościa, który nazwał swojego niesfornego malca po Macierewiczu, coś często posądzasz mnie o bycie stereotypowym pisowcem:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

@fluber licz że słowami

A Ty licz z liczbami:)

2 minuty temu, josephnba napisał:

 

Wiem że nie masz dzieci więc ci grzecznie wyjaśnię iż lepiej nie nazywać czyichś dzieci "bachorami"

Ale to przecież żaden afront. Bachor to nie jest słowo obraźliwe. Pokazuje tylko, że nie przepadam za dziećmi, nawet noszącymi tak wdzięczne i bliskie memu sercu imię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak proszę żebyś o moim synu tak nie pisał lub nie pisz wcale

 

Definicja- niesforny malec potocznie
pospolicie; gnój, gnojek, szczyl, sraluch, srajdek, gówniarz
pogardliwie - dziecko, zwłaszcza nieślubne oraz uciążliwe

Żenująca zmiana tematu i odbijanie piłeczki 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tecu napisał:

Nikt Ci nie każe. A to jak ktoś wyda swoje pieniądze nie powinno Cię interesować. Nie chcesz, nie kupuj, będziesz bogatszy o 20 zł. 

A prenumerujesz? Ja niestety nie, więc gdybyś był tak miły, to daj znać, czy odniosą się do tych słów szefa klubu PO:

Cytat

Reszta to są goście, którzy mogą trafić do sądu z aktem oskarżenia, a sądy dzisiaj – JA CI GWARANTUJĘ – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej. Przez rok nie zrobią ku**a nic. Będą prowadzić sprawy – i ch*j.

 

1 minutę temu, josephnba napisał:

Jednak proszę żebyś o moim synu tak nie pisał lub nie pisz wcale

Żenująca zmiana tematu i odbijanie piłeczki 

A ja nie życzę sobie, żebyś pisał o mnie jako o stereotypowym oglądaczu TVP:) I co teraz?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

 

A ja nie życzę sobie, żebyś pisał o mnie jako o stereotypowym oglądaczu TVP:) I co teraz?:)

Napisałem wpisujesz się w stereotyp co znaczy że ktoś może Cię tak postrzegać a nie za wg mnie jesteś typowym widzem TVP

To jest ogromna różnica 

 

Inna sprawa to atak na mnie a co innego obrażanie moich bliskich

 

To tak jak ja bym napisał że twoja żona to leniwa szmatą bo nie masz dzieci

Widzisz różnicę?

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw co do wczorajszego materiału Wiadomości o narodowcach i korwinistach to mieliśmy chyba najszybszy pasek w historii

 

https://makeagif.com/gif/tvp-przeprasza-konfederacje-i-swoich-widzow-Bpqftb?fbclid=IwAR3nFJwc188rez-kc9pUOqrP3JEs1cVdtEU5W8hyEc2G1H4ThyWUJAL2-bw

https://twitter.com/zbigniewstonoga/status/1180055182169780224/photo/1

Stonoga wrzucilił listę poznański trolli opłacanych przez PiS. Nie wiem na ile to legitne, ale trochę się zdziwiłem, bo w tym bloku na Sobieskiego dwa lata mieszkałem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

A prenumerujesz? Ja niestety nie, więc gdybyś był tak miły, to daj znać, czy odniosą się do tych słów szefa klubu PO:

Nie, nie prenumeruję, wolę czasami papier. Na stronie gazeta.pl piszą o tej sprawie. 

 Niestety - chyba nieodpowiedniego słowa użyłeś, bo sugeruje, że bardzo chcesz, ale jest jakiś powód dlaczego nie możesz. Umówmy się, że nie jest to te 20 zł 😀 Tylko po co takie okrągłe słowo? Udawany symetryzm? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Nie, nie prenumeruję, wolę czasami papier. Na stronie gazeta.pl piszą o tej sprawie. 

 Niestety - chyba nieodpowiedniego słowa użyłeś, bo sugeruje, że bardzo chcesz, ale jest jakiś powód dlaczego nie możesz. Umówmy się, że nie jest to te 20 zł 😀 Tylko po co takie okrągłe słowo? Udawany symetryzm? 😁

Niestety użyłem, bo chciałbym się dowiedzieć, co Wyborcza pisze o tej konkretnej sprawie, ale nie mogę się dowiedzieć, bo informacje na ten temat są za paywallem:)

23 minuty temu, Lucas napisał:

 

https://twitter.com/zbigniewstonoga/status/1180055182169780224/photo/1

Stonoga wrzucilił listę poznański trolli opłacanych przez PiS. Nie wiem na ile to legitne, ale trochę się zdziwiłem, bo w tym bloku na Sobieskiego dwa lata mieszkałem :D 

A na jak bardzo legitne wygląda?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, josephnba napisał:

@fluber licz że słowami

Wiem że nie masz dzieci więc ci grzecznie wyjaśnię iż lepiej nie nazywać czyichś dzieci "bachorami"

 

50 minut temu, josephnba napisał:

Jednak proszę żebyś o moim synu tak nie pisał lub nie pisz wcale

Pan Naczelna Obelga Forum się oburzył, bo sam dostał obelgą, nieźle :) Może się zastanowisz jak ciśniemi i mi podobnym od c*** wie kogo, chociaż wcale na to nie liczę.

 

Tym razem to Neumann a nie Korwin wczytał protokół 1%, to chyba już jakaś dewiacja, że lubią rzucać k****mi na wszystkich i wszystko będąc w studio nagraniowym :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Korwin to poleciał grubiej z tym wyjściem z NATO i wejściem z rosyjską strefę wpływu (ale łaskawie na razie bez przyjmowania rubla)

Korwin-Mikke ocenił, że Polska powinna zawrzeć dwustronny sojusz ze Stanami Zjednoczonymi. Gdy prowadzący rozmowę stwierdził, że jest to nierealne, Korwin-Mikke odparł, że w takim razie "Polska powinna zawrzeć sojusz z Rosją".

 

No na tym polega polityka, że nie ma się przyjaciół tylko interesy.

Izrael dostarcza poletko, z którego sięgniesz Iran i inne wioski tego regionu i dostaje za to grube hajsy.

Polska dostarcza poletko, z którego sięgniesz Moskwę i dostaje za to bazę... do utrzymania.

 

W obecnej sytuacji zostaje tylko stawianie ultimatum, albo siedzenie potulne w kącie. Polska przespała czas na negocjacje gdy ochlejus Kwaśniewski za wyjazd do Iraku i Afganistanu nie wziął nic, tylko liczyć na teczkę Sek. Gen. NATO, ale Bush się jorgnął, że jak ktoś za synekury wystawia swój kraj, to może wystawić kogoś drugi raz i posłał go na drzewo. 

Teraz na negocjacje trochę za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dopytywany, czy Polska powinna opuścić nie tylko NATO, ale również Unię Europejską, lider Konfederacji odpowiedział „oczywiście”. – Ale niekoniecznie należałoby od razu wchodzić do strefy rublowej – dodał.

Korwin, który może celować głównie w elektorat PiSu wrzuca coś takiego tuz przed wyborami, przecież to jest dramat z kampanijnego punktu widzenia, a część wypowiedzi z tej rozmowy daje tylko kolejne argumenty do nazywania go ruskim agentem :P Bycie opcją prorosyjską w Polsce to mocny strzał w stopę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.