Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, josephnba napisał:

Ja nikomu nic nie narzucam

Mam takie zabawy głęboko w dupie, za długo chodzę po świecie żeby przejmować się wpisami jakiś kołków z internetu podobnych tobie i kontuzerowemu

ciężko cokolwiek komukolwiek narzucić skoro jedyne argumenty jakie posiadasz to wycieczki personalne, do narzucenia komuś czegoś potrzeba trochę większej charyzmy niż posiada przeciętna paczka gwoździ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"para prezydencka zaingurowala"

No faktycznie prekursorzy k****!

W mojej dzielnicy radni niezależnie od pogody pory roku czy wyborów solidarnie robią takie sprzątanie co kilka miesięcy

1 minutę temu, Cardi napisał:

ciężko cokolwiek komukolwiek narzucić skoro jedyne argumenty jakie posiadasz to wycieczki personalne, do narzucenia komuś czegoś potrzeba trochę większej charyzmy niż posiada przeciętna paczka gwoździ.

Właśnie na tym polega demokracja tak obca two idolom że nikt nie ma prawa nikomu nic narzucić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, josephnba napisał:

Właśnie na tym polega demokracja tak obca two idolom że nikt nie ma prawa nikomu nic narzucić 

Jeżeli twierdzisz, że w demokracji nikt nikomu niczego nie narzuca, to raczej tobie jest ona obca :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twierdzę że ja nikomu nic nie narzucam i tak postrzegam demokrację 

Nie odpowiadam że to jak postrzegasz ja ty czy inni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twierdzę że ja nikomu nic nie narzucam i tak postrzegam demokrację 

Nie odpowiadam że to jak postrzegasz ja ty czy inni 

Nie, twierdzisz, że na tym polega demokracja, a nie że tak ją postrzegasz. Tak na marginesie, ten kolo w niebieskiej kurtce sprzątający las z żoną narzucił ci, że od października płacisz o 1% mniejszy PIT. Rozumiem że ten 1% dorzucisz od siebie dobrowolnie, bo nikt w demokracji nie będzie ci niczego narzucał? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Cardi napisał:

Nie, twierdzisz, że na tym polega demokracja, a nie że tak ją postrzegasz. Tak na marginesie, ten kolo w niebieskiej kurtce sprzątający las z żoną narzucił ci, że od października płacisz o 1% mniejszy PIT. Rozumiem że ten 1% dorzucisz od siebie dobrowolnie, bo nikt w demokracji nie będzie ci niczego narzucał? :) 

Odróżniasz demokrację od anarchii?

Nie jestem przestępcą ani krętaczem. Place podatki dlatego że coś za nie jest robione także dla mnie a nie dlatego że ktoś mi każe

Za produkty w sklepie też place ustalone stawki a nie "co łaska" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, josephnba napisał:

Place podatki dlatego że coś za nie jest robione także dla mnie a nie dlatego że ktoś mi każe

Spróbuj raz nie zapłacić :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Cardi napisał:

Spróbuj raz nie zapłacić :) 

Spróbuj to samo zrobić w sklepie

Efekt ten sam ale wciąż nie jest to zaprzeczanie demokracji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj to samo zrobić w sklepie

Efekt ten sam ale wciąż nie jest to zaprzeczanie demokracji 

Nie jest, wciąż ustanawianie podatków to narzucanie tobie obowiązku ich płacenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demokracja to prawa jak również obowiązki

Jeśli popierasz demokrację znaczy to że godzisz się przestrzegać pewnych ustalonych zasad i nie jest to nic dziwnego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Cardi napisał:

Nie jest, wciąż ustanawianie podatków to narzucanie tobie obowiązku ich płacenia.

Nie ma obowiązku płacenia podatków.

Zamieszkaj w lesie, nie pracuj, nie kupuj. Bądź wolny.

Edytowane przez julekstep
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, julekstep napisał:

Zamieszkaj w lesie, nie pracuj, nie kupuj. Bądź wolny.

Lepiej iść do lasu niż wzorem "patrioty" cejrowskiego zmienić obywatelstwo bo podatki za wysokie 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Demokracja to prawa jak również obowiązki

Jeśli popierasz demokrację znaczy to że godzisz się przestrzegać pewnych ustalonych zasad i nie jest to nic dziwnego

Nie jest, ale twierdzisz że w demokracji nikt nikomu niczego nie narzuca. Nie masz racji. Tak po prostu

1 minutę temu, julekstep napisał:

Zamieszkaj w lesie, nie pracuj. Bądź wolny.

Musisz spojrzeć bardziej w lewo gdy kreujesz takie schematy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Cardi napisał:

Musisz spojrzeć bardziej w lewo gdy kreujesz takie schematy :) 

Nie to Ty musisz spojrzeć bardziej w prawo i wreszcie zachować się jak prawicowy lew a nie beczysz jak socjalistyczna owca.

Państwo pobiera opłaty za swoje usługi. Dodatkowo nie jest monopolistą w tym względzie - na świecie jest grubo ponad 100 innych "firm" tego typu świadczących te same usługi. Praktycznie w każdej chwili możesz zmienić swojego "providera".

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

Nie to Ty musisz spojrzeć bardziej w prawo i wreszcie zachować się jak prawicowy lew a nie beczysz jak socjalistyczna owca.

Państwo pobiera opłaty za swoje usługi. Dodatkowo nie jest monopolistą w tym względzie - na świecie jest grubo ponad 100 innych "firm" tego typu świadczących te same usługi. Praktycznie w każdej chwili możesz zmienić swojego "providera".

Czytasz co drugi post czy co drugie słowo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Cardi napisał:

Nie jest, ale twierdzisz że w demokracji nikt nikomu niczego nie narzuca. Nie masz racji. Tak po prostu

Możesz zawsze wyprowadzić się do kraju o innym ustroju jeśli czujesz że masz os narzucone

Normy, prawa i obowiązki definiujące demokrację dla kogoś kto w demokrację wierzy to nie jest narzucanie

Tak samo jak przykazania Boże, normy moralne dla osób wierzących w Boga nie są narzucone są jednym z elementów wiary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz zawsze wyprowadzić się do kraju o innym ustroju jeśli czujesz że masz os narzucone

Normy, prawa i obowiązki definiujące demokrację dla kogoś kto w demokrację wierzy to nie jest narzucanie

Tak samo jak przykazania Boże, normy moralne dla osób wierzących w Boga nie są narzucone są jednym z elementów wiary

demokracja to nie religia, w nią nie trzeba wierzyć, można ją wpisać do konstytucji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Koelner napisał:

Żebrakiem, w rozumieniu niniejszego rozporządzenia jest ten, kto zawodowo zajmuje się wypraszaniem dla siebie w jakikolwiek sposób jałmużny.

idac do lasu i żyjąc z jej owoców nie spełniasz podstawowego warunki tej ustawy 

szach mat 😎

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Cardi napisał:

Czytasz co drugi post czy co drugie słowo?

piąte przez dziesiąte!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi