Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RappaR napisał:

Nie, to Ty jesteś ponad tym tępym elektoratem błyszcząc jak gwiazda blaskiem tysięcy IQ

głupi ma swój rozum ;]

Godzinę temu, fluber napisał:

Nie do końca ogarniam co się wydarzyło z tymi zagłodzonymi kozami w Warszawie, ale ten archiwalny tytuł artykułu Wyborczej mnie rozbroił:)

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,22823105,abdul-naszym-pasterzem.html

masz wykupione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, quevas napisał:

PISowski lizus Ziemkiewicz nazwał prezydenta W-wy "złodziejem [pieniędzy na 500 plus]". I pewnie sądził, że kolega Trzaskowski nawet nie zwróci uwagi na to, co wygaduje  jakiś tam czereśniak od pługa oderwany ruskim granatem.

Dzień później : pełne zaskoczenie, Trzaskowski krótko zapowiedział, że pozwie czereśniaka do sądu.

I jak każdy prawicowy prawdziwy mężczyzna Ziemkiewicz poczuł intensywne mrowienie w okolicach przedziałka, bo próbuje nerwowo ironizować, zaleca prezydentowi przygotowanie jakichś dokumentów, choć przecież to on będzie musiał w sądzie dowieść, że Trzaskowski coś komuś ukradł, a wczoraj dostał zaproszenie do TVP Info, gdzie już lekko spanikowany porównywał swoją sytuację do jegomościa, który nazwał rezydenta Dudę "d..." i mu uszło na sucho, a więc zamierza bronić się jak każdy tchórz i ofiara losu "ekspresją  publicystyczną".

Jak niewiele trzeba, żeby z dumnego prawicowego macho wyszedł zapłakany maminsynek i pierdoła rzewna.

Mało wiesz o Ziemkiewiczu, a wystarczyłoby poczytać go - jeden z najlepszych pisarzy S-F w historii.

A sorry, zapomniałem, że prekariat nie czyta nic poza memami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co siedzi w głowach PiS, moze po prostu sa pewni ze ich elektorat debatę w TVN oleje, bo znów wystawiają Sasina, który teraz nie będzie miał HCA

90-minutową debatę poprowadzą Monika Olejnik i Grzegorz Kajdanowicz. Jej uczestnikami będą: Jacek Sasin (PiS), Izabela Leszczyna (PO-KO), Adrian Zandberg (Lewica), Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL-Koalicja Polska) i Krzysztof Bosak (Konfederacja). 

Swoją drogą nie przepadam za Konfederacją, ale obrzydliwe było sprostowanie sondażów w dzisiejszych "Wiadomościach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucas napisał:

Swoją drogą nie przepadam za Konfederacją, ale obrzydliwe było sprostowanie sondażów w dzisiejszych "Wiadomościach"

Myślę, że moment z czcionką wpisze się w jakiś sposób w annały historii dziennikarstwa.

Podsumowanie to:

-Holecka z pianą na ustach

-wspomniana czcionka

- Karnowski i Stankowski jako eksperci

- wspomnienie o tym, że TVN też kłamie ( jak równać to do najlepszych! )

- A potem to już klasyki z Korwinem i ruską agenturą

Kto nie widział -> https://streamable.com/d1h3y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

To jest chyba kwestia wyroku, bo z tego co czytałem Konfederacja w pozwie podała czcionkę i jej rozmiar xD

No i przeczytali całość, więc to jeszcze ujdzie. 

Karnowscy to w TVP chyba mieszkają, tak jak ten typ z GP. 

ja zrozumiałem, że to była wymagana najmniejsza możliwa czcionki i TVPiS się zastosował dając te mróweczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

To jest chyba kwestia wyroku, bo z tego co czytałem Konfederacja w pozwie podała czcionkę i jej rozmiar xD

No i przeczytali całość, więc to jeszcze ujdzie. 

Karnowscy to w TVP chyba mieszkają, tak jak ten typ z GP. 

Co najzabawniejsze Karnowscy nie mają z TVP ani złotówki dochodu. No chyba, że liczyć żonę jednego z nich, któa pracę w TVP ABC rozpoczęła jeszcze za czasów PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Co najzabawniejsze Karnowscy nie mają z TVP ani złotówki dochodu. No chyba, że liczyć żonę jednego z nich, któa pracę w TVP ABC rozpoczęła jeszcze za czasów PO.

Co by nie mówić "trochę" im się poprawiło po zmianie władzy.

I raczej nie chodzi tu o wolny rynek, bo jako "wyklęci" znacznie lepiej się sprzedawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.