Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

O proszę. czyli horyzont czasowy do wyborów oznacza dla Ciebie po wyborach, ale horyzont inteligencji 80 już Cię obraziło?:)

Nikt nie użył stwierdzenia "horyzont czasowy do wyborów", ale cieszę się że walczysz z problemami w czytaniu ze zrozumieniem.

Wkleję ten cytat jeszcze raz, co byś mógł poćwiczyć, kto wie, może do tej osamotnionej cyfry jaką z dwóch w/w wybierzesz niebawem dopiszesz sobie jedynkę z lewej strony, jeżeli postępy będą wymierne.

 

– konsekwentnie podkreślał, że zdaje sobie sprawę, iż sprawa restytucji musi być rozpatrywana w horyzoncie czasowym 2019 r. jako roku wyborczego w Polsce z podstawowym terminem w postaci wyborów do parlamentu na jesieni 2019 r.

 

Ćwicz, rozwijaj się, bądź lepszą wersją siebie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2019 o 09:18, Cardi napisał:

 

No come on k**** fluber jak Ty słuchasz ze zrozumieniem?

 

W jednym zdaniu to jest to samo co napisałem wyżej: odezwijcie się do nich przed wyborami, żebyśmy mieli co pokazać w Kongresie

Ile to się przez pół roku może zmienić w tym czytaniu ze zrozumieniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ile to się przez pół roku może zmienić w tym czytaniu ze zrozumieniem:)

Odezwali się? Nie odezwali się? 

 

4 godziny temu, fluber napisał:

chociaż pół roku temu nie miałeś problemów z interpretacją sformułowania " w horyzoncie czasowym wyborów parlamentarnych w Polsce".

Dalej nie widzę tego cytatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No przecież sam go wrzuciłeś:

 

– konsekwentnie podkreślał, że zdaje sobie sprawę, iż sprawa restytucji musi być rozpatrywana w horyzoncie czasowym 2019 r. jako roku wyborczego w Polsce z podstawowym terminem w postaci wyborów do parlamentu na jesieni 2019 r.

 

Umknęła Ci czerwona część, złóż CV do TVP. Będą zachwyceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cardi napisał:

@fluber to skąd wiesz, że się nie odezwali? No i gdzie ten cytat? Znajdziesz, czy cytujesz coś co nigdy nie padło?

Zakładam, że jeżeli nie ma żadnych informacji o tym, że coś się wydarzyło, to znaczy, że się nie wydarzyło:) Polecam:)

No ale za dużo wymagam, bo na tym polega przecież cała wasza sekta, że wierzycie w rzeczy, które nigdy się nie wydarzyły:)

7 minut temu, Cardi napisał:

– konsekwentnie podkreślał, że zdaje sobie sprawę, iż sprawa restytucji musi być rozpatrywana w horyzoncie czasowym 2019 r. jako roku wyborczego w Polsce z podstawowym terminem w postaci wyborów do parlamentu na jesieni 2019 r.

 

Umknęła Ci czerwona część, złóż CV do TVP. Będą zachwyceni.

Przecież to czerwone niczego nie zmienia, najpierw podają rok, a potem konkretny termin w tym roku jako horyzont czasowy:) Czego nie rozumiesz w tym zdaniu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Zakładam, że jeżeli nie ma żadnych informacji o tym, że coś się wydarzyło, to znaczy, że się nie wydarzyło:) Polecam:)

No ale za dużo wymagam, bo na tym polega przecież cała wasza sekta, że wierzycie w rzeczy, które nigdy się nie wydarzyły:)

Nie ma żadnej informacji, że Waldek dzisiaj wstał z łóżka i żyje, czyli zakładasz że nie żyje i szykujesz się na pogrzeb? Sprytne, ale to tak nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Cardi napisał:

Nie ma żadnej informacji, że Waldek dzisiaj wstał z łóżka i żyje, czyli zakładasz że nie żyje i szykujesz się na pogrzeb? Sprytne, ale to tak nie działa.

Tak, to wszystko co Ci Konfederacja mówi to prawda, tylko nikt o tym nie wie, że to prawda, bo to ściśle tajne:) Powodzenia w Twoim świecie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Tak, to wszystko co Ci Konfederacja mówi to prawda, tylko nikt o tym nie wie, że to prawda, bo to ściśle tajne:) Powodzenia w Twoim świecie:)

wspominasz o Konfederacji częściej niż ja, szkoda, że tak chętnie nie odnosisz się do moich wypowiedzi, a jedynie do wybranych fragmentów, które akurat umożliwiają pośmieszkowanie.

16 minut temu, fluber napisał:

Przecież to czerwone niczego nie zmienia, najpierw podają rok, a potem konkretny termin w tym roku jako horyzont czasowy:) Czego nie rozumiesz w tym zdaniu?:)

No jasne, czy październik, czy grudzień to w sumie c***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Bo skoro napisali, że chodzi o termin wyborów parlamentarnych to na pewno chodzi o grudzień:)

Napisali, że chodzi o rok 2019 w kontekście wyborów parlamentarnych. Zatem jeżeli w tym roku są wybory, to lepiej niepopularną decyzję podjąc przed nimi czy po nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cardi napisał:

Nie wiem czy takowy istnieje, pamiętam kiedy Pompeo musi złożyć raport z realizacji tej ustawy - w październiku.

Czyli raport z naszych działań w sprawie roszczeń trzeba złożyć do października 2019, wybory parlamentarne odbywają się w październiku 2019. Półtora roku temu odbywa się spotkanie w sprawie tego raportu z horyzontem czasowym określonym poprzez termin wyborów parlamentarnych w Polsce. 

A Ty twierdzisz teraz ( wbrew temu co twierdziłeś wcześniej), że wcale nie chodzi o październik 2019 i jak tylko PIS wygra wybory to... Jak ja mam z Tobą dyskutować poważnie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Półtora roku temu odbywa się spotkanie w sprawie tego raportu z horyzontem czasowym określonym poprzez termin wyborów parlamentarnych w Polsce. 

Nie.

– konsekwentnie podkreślał, że zdaje sobie sprawę, iż sprawa restytucji musi być rozpatrywana w horyzoncie czasowym 2019 r. jako roku wyborczego w Polsce

 

3 minuty temu, fluber napisał:

A Ty twierdzisz teraz ( wbrew temu co twierdziłeś wcześniej), że wcale nie chodzi o październik 2019 i jak tylko PIS wygra wybory to... Jak ja mam z Tobą dyskutować poważnie?:)

To nie ja tak twierdzę, tylko tak wynika z treści notatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cardi napisał:

Nie.

– konsekwentnie podkreślał, że zdaje sobie sprawę, iż sprawa restytucji musi być rozpatrywana w horyzoncie czasowym 2019 r. jako roku wyborczego w Polsce

Cytat

– konsekwentnie podkreślał, że zdaje sobie sprawę, iż sprawa restytucji musi być rozpatrywana w horyzoncie czasowym 2019 r. jako roku wyborczego w Polsce z podstawowym terminem w postaci wyborów do parlamentu na jesieni 2019 r.

Po co rżniesz głupa to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.