Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

Przecież to nie ja wrzuciłem tutaj ten raport, jako źródło wiedzy o tym, że TVP jest bardziej propagandowa niż TVN:)

A ja odnoszę się tylko do Twojego wpisu " Zajebisty jest ten raport:) "

zajebisty i emo:) znaczy, że Ci się podoba, bo gdybyś był ironiczny to powinieneś użyć zajebisty;)

Raport ten powstał przy finansowaniu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, którego strona kończy się na gov.pl

Dobór próby badanych materiałów budzi moją poważną wątpliwość nad wiarygodnością tego raportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirwir napisał:

Raport ten powstał przy finansowaniu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, którego strona kończy się na gov.pl

 

a mimo tego i tak doszli do wniosku, że "wiadomości" są najbardziej propagandowe i najczęściej stosują podwójne standardy (więc pokrywa się to z odczuciami większości oglądających ludzi, którzy nie są za PiS). może więc nie powinieneś wszystkiego kończącego się na gov wrzucać do jednego worka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

to nie jest pluralizm mediów, bo jedna strona uprawia czystą propagandę. TVN też daleko od ideału, ale nie odpłynął tak w stronę "dziennika TV" jak TVP.

Lorak kompletnie zdziałał. 

Wyjaśnię Ci to w najbardziej prosty sposób, napisanie o PiSie, że uprawia propagandę 100 razy, tak samo bardzo wzrusza wyborców, jak teksty Mayora, że jesteśmy hitlerowcami.

 

Ps Ty też się do tego łapiesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RappaR napisał:

Wyjaśnię Ci to w najbardziej prosty sposób, napisanie o PiSie, że uprawia propagandę 100 razy, tak samo bardzo wzrusza wyborców, jak teksty Mayora, że jesteśmy hitlerowcami.

celem nie jest wzruszanie wyborców PiS. mieszkam na ścianie wschodniej, więc mam z nimi do czynienia na co dzień i wiem, że tego betonu nawet moja twarda głowa nie przebije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lorak napisał:

celem nie jest wzruszanie wyborców PiS. mieszkam na ścianie wschodniej, więc mam z nimi do czynienia na co dzień i wiem, że tego betonu nawet moja twarda głowa nie przebije.

Bywam czasami na grupach dla antyszczepionkowców i kojarzę, że gość mający w rodzinie personel medyczny użył sformułowania prawie, że identycznego słowo w słowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RappaR napisał:

Bywam czasami na grupach dla antyszczepionkowców i kojarzę, że gość mający w rodzinie personel medyczny użył sformułowania prawie, że identycznego słowo w słowo. 

cytując jednego z niedocenianych wieszczów: "Z głupim człowiekiem nie warto gadać. Więc stulcie pyski i proszę siadać!".

24 minuty temu, quevas napisał:

w Faktach TVN zestawili dowody z filmu nagranego przez dziennikarzy kontra bezczelne kłamstwa Banasia w Gościu Wiadomości - tragikomedia

która robi się jeszcze lepsza: wczoraj w FpF powiedziano, że premier wiedział, iż Banaś nie został sprawdzony, ale uznał, że to ok, bo jest ich człowiekiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, quevas napisał:

TVN jest telewizją prywatną i może być stronnicza do woli;

TVP to telewizja PUBLICZNA ! finansowana z pieniędzy WSZYSTKICH ! podatników [via abonament czy budżet]

Weż mi tu chłopcze nie łkaj jak nastolatka ze Szwecji. Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi. Po okrągłym stole ustalono jasne zasady gry: "kto przejmuje TVP ten uprawia swoją propagandę". Tak było za Kwiatkowskiego, Dworaka i tak jest za Kurskiego. Jakieś skowyty, że obecna propaganda jest nie do zniesienia, można między bajki włożyć. Jęki wołających o jakiś obiektywizm to tylko niemożność pogodzenia się z tym, że nie ma tak jak było, czyli 98% rynku medialnego była podporządkowana jednemu przekazowi "Kaczyński podpala Polskę, nawet jak śpi".

Tak samo z Konstytucją z 1997r. Ustalono, że władza w Polsce należy do lidera partii, który posiada większość sejmową. A teraz nagle oburzenie, bo PiS stsoując się do tych zasad gry wygrał już kilka meczy pod rząd. A Geremek z MIchnikiem kiedyś wymarzyli sobie, że owszem rozgrywamy mecz, ale na końcu wygrywamy zawsze my. A jak nie, to Polacy nie dorośli do demokracji, sprzedali się, są biedni, tępi, brudni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

biednym ? 500 plus dotyczy wszystkich

Nie wszystkich, ale z tych co mają dzieci rzeczywiście wszystkich, z tym, że nie wszyscy tyle samo się do niego dokładają. 

Poza tym reformy PiSu to nie tylko to 500+ Na przykład te reformy które PiS kieruje do przedsiębiorców skierowane są do tych najmniejszych i najbiedniejszych z nich, za to więcej zapłacą za to Ci więksi płatnicy - czyli bogatsi. Kasa w budżecie skądś się bierze i to nie od najbiedniejszych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, quevas napisał:

TVN jest telewizją prywatną i może być stronnicza do woli;

TVP to telewizja PUBLICZNA ! finansowana z pieniędzy WSZYSTKICH ! podatników [via abonament czy budżet]

w ustawie o misji mediów publicznych ma wpisany obiektywizm oraz standardy dziennikarskiej neutralności.

 

 

Zapomniałeś chyba, że za Tuska - TVN i niemalże wszystkie antypisowskie media były hojnie dotowane przez polskie pańśtwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, quevas napisał:

w Faktach TVN zestawili dowody z filmu nagranego przez dziennikarzy

była swastyka z pryncypałek?

1 godzinę temu, quevas napisał:

kierownictwo mediów publicznych z premedytacją łamie obowiązujące prawo.

złożyłeś obywatelskie zawiadomienie do prokuratury?

53 minuty temu, quevas napisał:

"Podobno w PiS i PO są tajne sondaże, które mówią o różnicy 38 do 31 proc. - powiedział Marek Migalski, kandydat Koalicji Obywatelskiej do Senatu"

podobno w górach żyje yeti jeżdżący na srebrnogrzywym jednorożcu

26 minut temu, fluber napisał:

I dlaczego PO trzyma te tajne sondaże w tajemnicy?

bo inaczej nie byłyby tajne

11 minut temu, quevas napisał:

SLD i PO uprawiając tę propagandę - przegrały wybory z kretesem

PIS uprawiając swoją propagandę - wygrywa i szybuje wysoko w sondażach

Zatem : jeśli PISowska propaganda trafia do wyborców PIS i przekonuje ich - musi być w logiczny sposób wielokrotnie bardziej prymitywna i żenująca niż propaganda za czasów SLD i PO, bo z samej zasady propaganda daje pozytywny efekt tylko w przypadku ludzi stosunkowo gorzej dysponowanych umysłowo, a zatem wymagających przekazu w zaawansowany sposób bardziej zwulgaryzowanego i siermiężnego

SLD i PO wstawali lewą nogą z łóżka

PiS wstaje prawą nogą

Zatem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, quevas napisał:

"Podobno w PiS i PO są tajne sondaże, które mówią o różnicy 38 do 31 proc. - powiedział Marek Migalski, kandydat Koalicji Obywatelskiej do Senatu"

 

Ładnie ich za mordę krótko trzyma Schetyna, skoro on nawet nie wie, jakie sondaże robi KO. 

48 minut temu, fluber napisał:

To sformulowanie czytalem w latach 90-tych u michalkiewicza i musze przyznac ze do czegokolwiek to zmierza, to z pewnoscia zmierza bardzo wolno:)

Korwin dlatego stracił u mnie poparcie, bo mam dobrą pamięć i pamiętam co pisał, jak się nim jarałem mając 15 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.