Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jack napisał:

PIS ma zbyt dobrych PRowców, trenerów i dyscyplinę by przegrać z rozlazłą Platformą. Praca medialna PISu nie pozwoli by PO pozbyła się łatki aferzystów i złodziei tak samo jak lewica łatki komunistów. Platforma jest do zaorania bo ten projekt już dawno się rozleciał a zaczynał przecież bardzo szeroko od Płażyńskiego do Olechowskiego a teraz to nawet z Tuskiem im nie po drodze. 

Recepta na detronizację PISu i zniszczenie PO jest znana bo już stosowana. Wystarczy, że dogadają się np. Jaki, Hofman, Mastalerek, Budka, Pomaska, Gasiuk-Pihowicz, Trzaskowski, Nowacka, Zandberg pod sztandarem restartu, reform i odcięcia starych układów i mają wygraną w kieszeni. Ludzie to kupią. PSL będzie koalicjantem 😉 

Ci pogrubieni zwłaszcza.. Ja nie wiem, kto może pójść z Budką czy Panią G-P ale raczej  nikt rozsądny.

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lorak napisał:

są opinie, że Schetyna celowo osłabia PO, bo nie chce powrotu Tuska. straciłby wtedy władzę, a tak to jest okopany na bezpiecznej pozycji, za nic w sumie nie odpowiada, ale jest "kimś". a przy tak kiepskiej sytuacji nawet powrót Donalda nie pozwoli wygrać z PiS, więc nie będzie on się kwapił do przyjazdu na białym koniu.

Przecież to tajne służby organizują scene Polityczną ktore de facto rządzą z tylnego siedzenia, a co lepsza przygotowywują alternatywe dla wyborców, i  w odpowiedni sposób swoimi dzialaniami kreują kogoś na lidera sceny politycznej.  i od tego ktorą to volkliste podpiszą czy amerykansko-zydowska czy niemiecka. Jak to mialo przez ostatnie laty. I zeby nie byc goloslownym podam Ci przyklad.

W roku wyborczym przed poprzednimi wyborami do sejmu, odbyła się miedzynarodowa konferencja MOST w warszawie, zjechaly sie na nią cale rodziny Polskich i Izraelskich bezpieczniackich watach, tam widocznie zapadla decyzja o tym, ze przechodzimy pod kuratele amerykansko-zydowska. Chwile potem wyciekly 'tasmy" z restauracji Sowa i przyjaciele, i PO zjechalo rownia pochyla od tamtego momentu. A zeby bylo smieszniej to Nowoczesna powstala wtedy po to, by PO nie wygralo wtedy wyborow, Po prostu oficerowie prowadzacy dali rozkaz swoim konfidentom do Nowoczesnej marsz! i tym samym duzo glosow poszlo z PO do N. co dalo juz pewnosc wygranej PiS ( a skoro sie ugadujemy z amerykanami i zydami to po co na stanowisku partii rzadzacej stronnictwo niemieckie?) 

No i taka sytuacja jest do dziś. I to, ze PO wyglada jak wyglada i ta cala opozycja jest wuja warta, ma taki sam cel. Jestesmy pod okupacja amerykansko zydowska wiec po wuja nam PO jako lider sceny Politycznej. Przypominam o ustawie 447, i zydowskich roszczeniach i wszelkim ignorantom zapoznaniem sie z tematem, po to szabesgoje z PiS wygraja kolejny raz wybory, by zaczac po cichu realizowac pan zydowkiskiej okupacji kraju, polecam o ujawnionen notatce MSZ o rozmowach na temat tego, ze po wyborach nastapi nacisk na Polske w tej sprawie jak juz wygraja PiSowcy, i bedzie przystepowanie do ich realizacji .

Polecam obejrzeć 

 

 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

No przecież:)

i ta buzka z usmieszkiem zeby Mnie obśmiać :)

heheh oczywiscie do pozniejszej argumentacji w zaden sposob sie nie odniosles, a to, ze Ty o czyms nie wiesz, nie zdajesz sobie z czegos sprawy to nie znaczy, ze to nie prawda. Ale tak niestety chlopie jest.. PiS wygra znowu wybory i to w cuglach, i to dla Ciebie najwazniejsze: PO WYBORACH NASTAPIA NACISKI AMERYKANOW NA POLSKE, i PiS stworzy pozory prawa umozliwiajace realizacje zydowskich roszczen. Zacytuje Ci ten post jak wszystko bedzie już w bardziej wyraznych konturach.  Posmiejemy się  za jakiś czas. 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

i ta buzka z usmieszkiem zeby Mnie obśmiać :)

heheh oczywiscie do pozniejszej argumentacji w zaden sposob sie nie odniosles, a to, ze Ty o czyms nie wiesz, nie zdajesz sobie z czegos sprawy to nie znaczy, ze to nie prawda. Ale tak niestety chlopie jest.. PiS wygra znowu wybory i to w cuglach, i to dla Ciebie najwazniejsze: PO WYBORACH NASTAPIA NACISKI AMERYKANOW NA POLSKE, i PiS stworzy pozory prawa umozliwiajace realizacje zydowskich roszczen. Zacytuje Ci ten post jak wszystko bedzie już w bardziej wyraznych konturach.  Posmiejemy się  za jakiś czas. 

Przez całą kadencję PIS występują naciski Amerykanów na Polskę, więc to jest takie proroctwo, jak "po wyborach Jarosław Kaczyński zostanie prezesem PIS":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Przez całą kadencję PIS występują naciski Amerykanów na Polskę, więc to jest takie proroctwo, jak "po wyborach Jarosław Kaczyński zostanie prezesem PIS":)

i sprytnie tylko pół zdania.  Naciski naciskami, ale  PiS po wyborach się "ugnie" i stworzy pozory legalnosci do tego rabunku naszego państwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

i sprytnie tylko pół zdania.  Naciski naciskami, ale  PiS po wyborach się "ugnie" i stworzy pozory legalnosci do tego rabunku naszego państwa.

 

co masz na myśli pisząc o pozorach prawa?:) Że umożliwi występowanie o spadek legalnym spadkobiercom?:)

@julekstep usiądź:)

http://wyborcza.pl/7,75968,25228612,pierwszy-atak-pis-na-internet.html

Cytat

Bolszewicka nagonka na "Sok z buraka" i Klaudię Jachirę sygnalizują, czego po ewentualnym zwycięstwie PiS mogą się spodziewać youtuberzy, blogerzy, publicyści internetowi. Były już nagonki na Sorosa, na sędziów, na działaczy organizacji pozarządowych i homoseksualistów, teraz przyszła kolej na satyryków wyśmiewających PiS w internecie. Reżimowa propaganda wzięła na celownik Klaudię Jachirę i autorów profilu facebookowego „Sok z buraka”. Takiej kampanii nienawiści, rozpętanej przez liderów PiS i ich medialnych giermków, nie powstydziliby się Mieczysław Moczar i jego kumple z marca 1968

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

co masz na myśli pisząc o pozorach prawa?:) Że umożliwi występowanie o spadek legalnym spadkobiercom?:)

legalny spadkobierca moze sie obiegac o wszystko w sądzie.

A Zydowskie roszczenia to roszczenia wobec tak zwanego  mienia bezspadkowego, co nie wystepuje w Polskim prawie, ani Stanach Zjednoczonych. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vice-kontorezerwowe napisał:

legalny spadkobierca moze sie obiegac o wszystko w sądzie.

A Zydowskie roszczenia to roszczenia wobec tak zwanego  mienia bezspadkowego, co nie wystepuje w Polskim prawie, ani Stanach Zjednoczonych. 

 

No więc pytam co masz na myśli pisząc o "pozorach prawa umożliwiających realizację żydowskich roszczeń"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

No więc pytam co masz na myśli pisząc o "pozorach prawa umożliwiających realizację żydowskich roszczeń"

Nie wiem bo MIKE POMPEO jak przyjechal do Polski nie powiedzial konkretnie, tylko tyle, ze oczekuje od Polskich wladz odpowiedniego ustawodastwa w tej sprawie, i by jak najszybciej to bylo zalatwione. Nie zdradzil zadnych szczegolow, wiec Mnie o to nie pytaj bo takiej wiedzy nie posiadam jak te pozory prawa beda stworzone, Mi się nikt ze sluzb czy z politykow na ten temat nie zwierza. 

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Nie wiem bo MIKE POMPEO jak przyjechal do Polski nie powiedzial konkretnie, tylko tyle, ze oczekuje od Polskich wladz odpowiedniego ustawodastwa w tej sprawie, i by jak najszybciej to bylo zalatwione. Nie zdradzil zadnych szczegolow, wiec Mnie o to nie pytaj bo takiej wiedzy nie posiadam. 

Kogo mam pytać co to znaczy, skoro Ty to napisałeś?:)

30 minut temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

PiS stworzy pozory prawa umozliwiajace realizacje zydowskich roszczen.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

trzecie konto za 3...2...1

(matek pls stworz se na szybko jakies lewe konto admina z zydowska nazwa i z tego go wywal pls pls pls)

http://ruch-obywatelski.com/polityka/jak-zydzi-przejmuja-nie-tylko-warszawskie-nieruchomosci/

Lepiej poczytaj. Za niektóre nieruchomości oddaliśmy Żydom już dwa razy np. w Lublinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

Kogo mam pytać co to znaczy, skoro Ty to napisałeś?:)

 

sprytny jestes. Mowie CI skad wiemy, ze PiS ma stworzyc pozory do ich realizacji, jasno to wynika z wypowiedz miedzy innymi Mike Pompeo ktory podczas konferencji bliskowschodniej w Warszawie oficjalnie zwrocil się do Polskiego rzadu o stworzenie odpowiednich zapisow prawnych ktore  pozwola na ich realizacje.

 

Ty za to pytasz jakie to pozory prawa. bo wiesz ze odpowiedzi CI nie udziele bo takiej wiedzy nie mam,a ni Ja ani TY, ani Twoja sasiadka. A Mike Pompeo mi sie nie zwierza. wtedy mozesz obsmiać dalej rozmowce bo "przeciez nie powiedzial konkretnie jakie"

Koncze z Toba rozmowe ignorancie

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

http://ruch-obywatelski.com/polityka/jak-zydzi-przejmuja-nie-tylko-warszawskie-nieruchomosci/

Lepiej poczytaj. Za niektóre nieruchomości oddaliśmy Żydom już dwa razy np. w Lublinie.

Polowe zmeczylem i wynika z tego, ze problem jest z sadami a nie politykami per se.

Poprawa sadownictwa to jeden ze 'sztandarow PiSu'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Polowe zmeczylem i wynika z tego, ze problem jest z sadami a nie politykami per se.

Poprawa sadownictwa to jeden ze 'sztandarow PiSu'.

To przeczytaj lepiej do końca, bo śmiejesz się tylko z własnego ignoranctwa, a przecież mimo forumowej maski klauna inteligentny z Ciebie gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.