Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ panowie ja w kwestii podniesienia płacy minimalnej będę im kibicował z całego serca! Chce tego bo w konsekwencji będę mógł ubiegać się o duża podwyżkę, a wchodzę w kryzys wieku średniego i wymarzyłem sobie forda Mustanga!

Tylko niestety w Mustanga nie wierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

I od tej pory skala się tego zwiększyła co najmniej 3-krotnie, a prawdopodobnie z 7-8 razy. 

 

Ta

4 minuty temu, josephnba napisał:

Ależ panowie ja w kwestii podniesienia płacy minimalnej będę im kibicował z całego serca! Chce tego bo w konsekwencji będę mógł ubiegać się o duża podwyżkę, a wchodzę w kryzys wieku średniego i wymarzyłem sobie forda Mustanga!

Tylko niestety w Mustanga nie wierzę

przy prosperity to nawet sanacja wyszła z kryzysu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polskignom doszedłem tu gdzie jestem niezależnie od tego kto nami rządzi. Zaczynałem jak PiS pierwszy raz kompromitował się w koalicji z Lepperem i Giertychem, później było po razy dwa i teraz jest wielki skok PiSu 

Zawdzięczam dużo rodzicom, żonie bo mnie wspierała, kumplowi bo mi na początku dużo pomagał, byłemu kierownikowi bo mnie wszystkiego nauczył

Ale nic nie zawdzięczam rządom czy ekonomistom, bo zaczynałem od najniższego szczebla za najniższą krajową, a,podwyżki dostawałem co 2-3 lata i na początku pamiętam że były to głównie po 50 zł 

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RappaR napisał:

Sukces ma wielu ojców, ale porażka jest sierotą.

Każde badanie psychologiczne pokazuje, że o ile osoba jest zdrowa psychicznie i nie ma depresji, to sukcesy przypisuje sobie, a za porażki wini innych. I byłoby to odkrywcze, gdyby nie to, że post zacząłem maksymą rzymską. 

O!

Czy to znaczy, ze jak mam swiadomosc ze zawodowo moglbym w c*** wiecej osiagnac, gdyby nie to ze jestem pato-leniem to mam depresje? :D

37 minut temu, polskignom napisał:

Potem mozna slyszec, ze ktos do czegos doszedl tylko i wylacznie swoja ciezka praca. O ile na pewno takie myslenie poprawia dosc mocno samopoczucie, to z rzeczywistoscia juz ma mniej wspolnego

Kto Ci ukradl marzenia? polskignom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RappaR napisał:

Liczba studentów wzrosła 5-krotnie, a biorąc pod uwagę demografię - z 7-8 razy. Naprawdę uważasz, że przeciętny poziom studenta i studiów został zachowany?

Nie względem reszty społeczeństwa , ale dzisiaj na studiach ma sie dostęp do wszystkiego a za PRL? 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do "przełożonej" wizyty Trumpa (wpis Jurasza):

"

Cieszę się, że prezydent RP p. Andrzej Duda spotka się dziś z prezydentem USA. Jako, że jednak słyszę, iż spotkanie to świadczy o szczególnych relacjach pomiędzy naszymi krajami postanowiłem sprawdzić plan dnia Donalda Trumpa.

Poniżej załączam plan spotkań (vide zdjecie i link do źródła) Donalda Trumpa z prezydentami i premierami w dniu dzisiejszym (wg zaplanowanej długości spotkań, przy czym czas obejmuje powitanie, pożegnanie i ca. 5 minut przerwy potrzebnej na zmianę flag, skorzystanie z ubikacji etc.).

prezydent Pakistanu: 1 godzina 25 minut
prezydent Egiptu: 1 godzina
prezydent Korei: 50 minut
premier Nowej Zelandii: 40 minut
prezydent RP: 35 minut
prezydent Singapuru: 35 minut

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, josephnba napisał:

@polskignom doszedłem tu gdzie jestem niezależnie od tego kto nami rządzi. Zaczynałem jak PiS pierwszy raz kompromitował się w koalicji z Lepperem i Giertychem, później było po razy dwa i teraz jest wielki skok PiSu 

Zawdzięczam dużo rodzicom, żonie bo mnie wspierała, kumplowi bo mi na początku dużo pomagał, byłemu kierownikowi bo mnie wszystkiego nauczył

Ale nic nie zawdzięczam rządom czy ekonomistom, bo zaczynałem od najniższego szczebla za najniższą krajową, a,podwyżki dostawałem co 2-3 lata i na początku pamiętam że były to głównie po 50 zł 

 

 

Powiedz to ukraincom ktorzy przyjezdzaja do nas za chlebem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lorak napisał:

wracając do "przełożonej" wizyty Trumpa (wpis Jurasza):

"

Cieszę się, że prezydent RP p. Andrzej Duda spotka się dziś z prezydentem USA. Jako, że jednak słyszę, iż spotkanie to świadczy o szczególnych relacjach pomiędzy naszymi krajami postanowiłem sprawdzić plan dnia Donalda Trumpa.

Poniżej załączam plan spotkań (vide zdjecie i link do źródła) Donalda Trumpa z prezydentami i premierami w dniu dzisiejszym (wg zaplanowanej długości spotkań, przy czym czas obejmuje powitanie, pożegnanie i ca. 5 minut przerwy potrzebnej na zmianę flag, skorzystanie z ubikacji etc.).

prezydent Pakistanu: 1 godzina 25 minut
prezydent Egiptu: 1 godzina
prezydent Korei: 50 minut
premier Nowej Zelandii: 40 minut
prezydent RP: 35 minut
prezydent Singapuru: 35 minut

"

a jak z samolotami f-35 ? Podobno jakiś kraj europejski kupuje i to taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

 

Jestem mocno antylewicowi, ale wzorem teorii Arystotelesa, czekam na jakiś nowy twór na lewicy, by PiS miał jakiegoś przeciwnika. Chociażby dlatego, że władza korumpuje, a władza absolutna korumpuje absolutnie. 

Święte słowa, ja się powoli zaczynam bać, że przy takim poziomie KO, wyborcy opozycji zostaną zdemotywowani w domu, a PIS dojedzie do większości konstytucyjnej, a to mogłoby sprawić, że mimo twardej ręki Kaczyńskiego, paru ludziom mogłoby tam ostro odpi*****ić, zwłaszcza od Ziobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, josephnba napisał:

Fluber użyłeś konstrukcji w układzie 2-1 a wg najnowszych "badań" feedback jest dużo bardziej rozwojowy w układzie 3-1

Nic dziwnego

Bo o ile, jak już wspomniałem, nie przeszkadza mi zmniejszanie dysproporcji między tymi z góry i dołu tak niestety mało atrakcyjny jest program 500plus dla kogoś kto ma jedno dziecko (do lipca) bądź nie ma ich wcale i do tej pory świetnie sobie radził na rynku pracy i pomimo układów, spisków, zdrad narodowych rozwijał się jako jednostka.

a ja wprost przeciwnie. Programy takie jak 500+ powinny być sukcesywnie zwiększane, może np. przez waloryzacje. 

Wychowywanie dzieci pora zacząć traktować jak pracę, bo na takim etapie jesteśmy. I jak słyszę docinki, że jakaś kobieta nie pracuje, bo ma piątkę dzieci i super socjal to mnie cholera nosi. Gdyby robiła to zawodowo to pewnie miałaby lekko dwa razy tyle jak nie lepiej, a jak wychowuje swoje to słyszy, że pasożyt.

Natomiast równanie pensji specjalistów i przykladowego Ziutka z kanciapy, który pilnuje budowy głównie waląc małpeczki uważam za głupotę. 

Zerowy PIT dla młodych? Dobry pomysł.

Dodatkowe emerytury? Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

po obejrzeniu 4,5 min juz wiedzałem!!!

zero konkretów ale słów tysiace!

Nie znam jej twórczości ale to co przedstawiła wpisuje się w moje oczekiwania. Program polegający na byciu uczciwym i zdroworozsądkowym jest lepszy niż wszystko co usłyszałem w tej kampanii wyborczej. Wolałbym sejm pełen takich, może naiwnych ale nakręconych na działanie ludzi niż uwikłanych w pajęczynę układów rodzinno-biznesowych zawodowych polityków mówiących tylko to co się opłaca.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jack napisał:

Nie znam jej twórczości ale to co przedstawiła wpisuje się w moje oczekiwania. Program polegający na byciu uczciwym i zdroworozsądkowym jest lepszy niż wszystko co usłyszałem w tej kampanii wyborczej. Wolałbym sejm pełen takich, może naiwnych ale nakręconych na działanie ludzi niż uwikłanych w pajęczynę układów rodzinno-biznesowych zawodowych polityków mówiących tylko to co się opłaca.   

Ja tam wolalem program Biedronia oparty na przytulaniu i byciu milym. Lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Koelner napisał:

a jak z samolotami f-35 ? Podobno jakiś kraj europejski kupuje i to taniej

belgowie, ale to trudno ocenić bez poznania szczegółów, bo takie detale mogą robić różnice na setki milionów $.

1 godzinę temu, josephnba napisał:

po obejrzeniu 4,5 min juz wiedzałem!!!

 

zero konkretów ale słów tysiace!

 

comment_LKRBAwkXjQ9zJ1RNL53HDtS3vdF86ASo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.